Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Pomoc w wyborze felg B6-SEDAN


Gość Trzeniu

Które felgi do Trzeniowozu ?  

  1. 1. Które felgi do Trzeniowozu ?



Rekomendowane odpowiedzi

:decayed: Słuchajcie a jeśli opona będzie 225 to jakie musi być ET? 35?

A jaka ma być szerokość feli ? :tongue4:

Wybrałeś juz jakiś wzór czy tylko łamiesz sie miedzy rozmiarami ?:guma:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na początku sugerowałbym przejechanie się "za kółkiem" A4 B6, która ma założone 19''. Zobaczysz jak to auto będzie się zachowywać. Na różnych nawierzchniach ...

no to Trzenisławie zapraszam na jazde próbna moim cudem , tylko wiesz bedziesz musial uwazać co by cie moc nie porwała :polew:

kupiłeś 19 ? :shocked: :shocked: no to teraz pozostaje mi kupić 20 :decayed:

He he he, do 18'' dystanse są potrzebne, to do 20'' to chyba jak lufa armatnia ... :polew::naughty:

:decayed: Słuchajcie a jeśli opona będzie 225 to jakie musi być ET? 35?

Ja przy 225/45/17 mam ET 38

A tak na serio, przy takich naleśnikach (18, 19, 20 sic(!) ) to zabawa do wjechania w pierwszą dziurę. Felga do prostowania - o ile da się wyprostować .... :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Słuchajcie a jeśli opona będzie 225 to jakie musi być ET? 35?

A jaka ma być szerokość feli ? :tongue4:

Wybrałeś juz jakiś wzór czy tylko łamiesz sie miedzy rozmiarami ?:guma:

powiedzmy 18x8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A tak na serio, przy takich naleśnikach (18, 19, 20 sic(!) ) to zabawa do wjechania w pierwszą dziurę. Felga do prostowania - o ile da się wyprostować ....

na 18-stkach nie jest tak źle a zaliczyłem juz kilka dzirek w Kraku :embarrassed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:decayed: Słuchajcie a jeśli opona będzie 225 to jakie musi być ET? 35?

TAK :) kochany ja takie mam :gwizdanie: i jest :kox: i też mam oponki 225 :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 8 cali szeroka , guma 225/40/18

-jeżdże na takich i jak waskipl powiedział jest o.k. ale Tobie proponuje 235/40/18 - niby guma tylko 1cent. szersza ale o niebo lepiej wygląda :naughty:

Nie ma różnicy :) zależy ile ma cali felga szerokości :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 8 cali szeroka , guma 225/40/18

-jeżdże na takich i jak waskipl powiedział jest o.k. ale Tobie proponuje 235/40/18 - niby guma tylko 1cent. szersza ale o niebo lepiej wygląda :naughty:

Nie ma różnicy :) zależy ile ma cali felga szerokości :mysli:

na 8-calową felge wchodzi guma od 205 (mocny trapez) do 245 (ta już z kolei wystaje poza płaszczyzne felgi) 225 i 235 to najlepsze rozmiary na 8-ke - jak zajeżdże swoje opony to zmieniam na 235 - brat jezdzi na takich - jak nasze auta stoją obok siebie jego kółka wyglądają duuuuużo lepiej :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fala 8 cali szeroka , guma 225/40/18

-jeżdże na takich i jak waskipl powiedział jest o.k. ale Tobie proponuje 235/40/18 - niby guma tylko 1cent. szersza ale o niebo lepiej wygląda :naughty:

Nie ma różnicy :) zależy ile ma cali felga szerokości :mysli:

ile powinna miec cali i jakie et , zeby weszlo 235 badz 245 /18 ´´ ????[br]Dopisany: 18 Lipiec 2008, 09:45 _________________________________________________kolego krotki moglbys wrzucic zdjecie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

marcin j - nie ma sprawy ale niestety dopiero jutro -teraz nie mam jak - w pracy jestem :confused4:

ok, chcialem zobaczyc, A Trzeniu , zdecydowales sie juz??? gdzie kupujesz jezeli mozna spytac???
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oficjalnie mogę się już pochwalić że w Trzeniowozie siedzą felgi o rozmiarze 19 cali :kox: (nr 3 w głosowaniu)

opona to 235x35x19

Poza odczuwalnym zmuleniem auta dużej różnicy w prowadzeniu nie odczułem a wracałem nimi z pod Poznania także 400 km testu :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu dajesz foty.. :kox:

będą pewnie po spocie niedzielnym :wink4:

naprawdę jeździ się przyjemnie.... Flyer jak Cię spotkam to Ci nakopie do d... takj mnie straszyłeś a jest lux :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeniu czyli 17'' już sobie leżą w piwnicy i czekają na kupca :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

naprawdę jeździ się przyjemnie.... Flyer jak Cię spotkam to Ci nakopie do d... takj mnie straszyłeś a jest lux :naughty:

Bedziesz mial okazje za miesiac... :polew:

A na powaznie - masz 1BE (na 1BV poczulbys roznice), poza tym kazdy inaczej czuje komfort...

Ja po przesiadce z 17" na 18" czuje roznice i na 19" napewno bym sie nie zdecydowal.

Wazne, ze Tobie jezdzi sie OK. :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czekają na Ciebie :wink4: choć jak ściągłem dziś koła to opony bladziutkie :thumbdown: tak jak mówiłem , max jeszcze ten sezon :wink4:

Moje 16 po tym sezonie tez były do wymiany także spoko, wazne zebym do konca tego dojezdził :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...