Jump to content
IGNORED

Wymiana orginalnych głośników


Recommended Posts

Witam,

Problem mój polega na tym, że jeden głośnik "charczy" ( w drzwiach od kierowcy). Mam zamiast wymienić głośniki w obu przednich drzwiach na nowe. Czytałem dużo opinii oraz miałem okazje usłyszeć głośniki firmy hertz. Sądzę, że zadowolą one moje ucho. Które głośniki firmy hertz najlepiej będą pasowały do tego modelu ? Wiem, że bez dystansów się nie obejdzie, ze względu na fakt, że audi ma 3 śruby, które mocują głośniki. Dodam, że w moich drzwiach osobno są dwa głośniki: na dole niskotonowy, na górze wysokotonowy. Chciałbym, żeby dalej tak zostało. Proszę o pomoc w podaniu modelu oraz wymiarów tych orginalnych głośników.

Z góry dziękuje za pomoc.

Link to comment
Share on other sites

W b5 z przodu masz niestety 13. Kup model z odseparowanym głośnikiem wysoko tonowym o średnicy 13cm. Jak nie boisz się pracy to lepiej jest przejść na 16cm ale to jest więcej roboty. Trzeba zrobić specjalne panele pod głośniki. Montaż 16 jest opisany w tym dziale.

Link to comment
Share on other sites

Po doświadczeniach z A3 polece przerobke na 16. Miałem tez tam z przodu13 hertz a z tylu 16 hertz i nie ma wogole porownania. Teraz z przodu w b6 mam 16 hertz odseparowany oczywiscie a tył na razie ori ale chlopaki zaintrygowali mnie wzmakiem bose więc chyba go założeń bo podobno bardzo poprawia dzwiek tylu.

Wysyłane z mojego HTC Wildfire S za pomocą Tapatalk 2

Link to comment
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...