Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka


makiGS

Rekomendowane odpowiedzi

gt350r, a jak ze spalaniem przy wprowadzeniu wirusa i jak jest z zużywaniem się części silnika nie eksploatują się szybciej przez to, ze przybywa 35KM?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gt350r, a jak ze spalaniem przy wprowadzeniu wirusa i jak jest z zużywaniem się części silnika nie eksploatują się szybciej przez to, ze przybywa 35KM?

po programie przy tym samym stylu jazdy spalanie utrzymuje się na praktycznie tym samym poziomie. Co do zużycia, wiadomo że silnik i osprzęt jest odrobine bardziej wysilony niż przed, ale wymiana regularna olejów, pasków, filtrów, jazda z głową, czyli nie pałowanie gdy oiliwa i silnik nie jest rozgrzany, po ostrzejeszej jeździe schładzanie turbiny i nic mu nie będzie. Oczywiście najważniejsze - oddać na program auto do kogoś kto wie jak układać te klocki :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wreszcie moja "suczka" dostała nową krew :banan: filtr oleju i filtr powietrza podziękowania dla użytkowania Dzik za szybką dostawę

imag0074co.th.jpg

odkręcałem w ten sposób:

imag0075v.th.jpg

jeszcze zostało do wymiany filtr paliwa tylko jeden problem nie wiem jak temat ugryźć muszę gdzieś poczytac jak to zrobić:

filtr już posiadam :) umiejętności brak :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

skołuj sobie książkę sam naprawiam audi a4 w pdf dobra sprawa :wink: co do wirusa odpowiedział ci radimm bo ja jeszcze nie mam takiego na pokładzie najpierw chce zregenerować turbawke ( znaczy wyczyścić ) nowe sprzęgło przeguby FMIC i dopiero wirus

a takie pytanie mocno ci tryska z egr ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tzn mocno czy przecieka, bo jak o to chodzi to nie mam wycieków żadnych. Książkę mam ale dziś już nie mam czasu na zabawę - obowiązki wzywają

---------- Post dopisany at 15:06 ---------- Poprzedni post napisany at 15:04 ----------

miałem chwilę czasu przy zlewaniu oleju to zacząłem sobie czyścić wszystko ale zdjęcie nie oddaje tego efektu :kwasny:

imag0077ei.th.jpg

imag0079bh.th.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oj wiem jak to jest bo tak samo mam u siebie foto nie oddaje efektu zabójczej czystości pod maską a kto otworzy mi maskę to robi łał :grin:

a co do egr jeżeli ci nie cieknie to znaczy że masz odme jeszcze żywą :naughty: koledze ciekło tak jak mi ale w pasacie z silniczkiem AJM zamontował

OIL CATCH TANK i jak ręką odjął zaworek nie cieknie nie ma syfu w układzie dolotowym teraz sam bedę takie coś montował bo za bardzo mi odma cieknie i pluje na silnik z egr :facepalm: nie ma co sie dziwić 351tyś :grin:

[h=3][/h]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzisiaj zabrałem się za plastiki w audi z racji tego, że ta guma odchodziła i były brzydkie postanowiłem je "odnowić"

przed:

IMAG0118.jpg

IMAG0119.jpg

IMAG0120.jpg

po:

IMAG0121.jpg

IMAG0122.jpg

IMAG0123.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja również także całe się zrysowało i teraz o niebo lepiej wygląda, zobaczymy ile to wytrzyma, próbowałem palcem to rozetrzeć to śladu nie ma :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

boll lakier strukturalny do plastiku

http://s18.postimage.org/mfm45jy05/847_1.jpg

dobry patent. trzeba bedzie wyprobowac bo chyba u wszystkich ta sama sytuacja w tym miejscu:kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w moim przypadku 26zł załatwiło sprawę, a że tego jest 400ml to jeszcze przejechałem plastiki koło stacyjki i teraz piękna jednolita struktura jest, a było zrysowane przez kluczyk.

imag0082ev.jpg

:whistling::whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...