Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

witam,

od niedawna posiadam Audi A4 B5 1.9 TDI PD Avanta.

samochód kupiłem około msc. temu, zrobiłem już około 5 tyś km.

z wyposażenia to:

- 2x elektroniczne szyby

- el. lusterka

- car audi radio sony DSX-A30 głośniki w przednich drzwiach + subwoffer (nokia oryginał)

- siedzenia kubełeczki z el. regulacją lędźwi

- koła lato 205/55R16 zima 205/55R16

- 4 poduszki

- centralny zamek,

- klimatronic

- autoalarm

- wspomaganie kierownicy

- ABS

- ASR

- podgrzewane lusterka

mam nadzieje, że spotkamy się na jakimś spocie/zlocie

MINI GALERIA

IMAG0171.jpgIMAG0230.jpgIMAG0231.jpgIMAG0232.jpgIMAG0235.jpg

Opublikowano

ładna seria

jakieś plany?

Opublikowano

Heloł MakiGS widzę że jesteś z Bieszczad :decayed: a dokładniej? bo blachy RJS to bardziej Jasło sugerują? Bo ja też z Bieszczad :decayed: teraz siedzę w Krakowie, ale czasem wpadam do domu :decayed:

Fajny Avant, niech dobrze służy :thumbup1:

Opublikowano

ładny Avancik :) jakies plany ulepszenia?:)

Opublikowano
  • Autor
Heloł MakiGS widzę że jesteś z Bieszczad :decayed: a dokładniej? bo blachy RJS to bardziej Jasło sugerują? Bo ja też z Bieszczad :decayed: teraz siedzę w Krakowie, ale czasem wpadam do domu :decayed:

Fajny Avant, niech dobrze służy :thumbup1:

Tablica już jest zmieniona ogólnie jestem z Leska, co do pytań odnośnie planów to jeszcze nie wiem dokładnie narazie mnie w domu nie ma, bo jestem na 9 msc szkoleniu i właśnie będę kończył wrócę na spokojnie do domu/pracy i wtedy będę sobie kombinował w garażu :) i "udoskonalał"

ps: w najbliższym czasie chce kupić radio alpine/clarion i do tego głośniki w tylne drzwi tylko muszę wynaleźć taki model żeby się zmieściły może znacie jakieś które idealnie pasują w tylne drzwi?

Opublikowano
Heloł MakiGS widzę że jesteś z Bieszczad :decayed: a dokładniej? bo blachy RJS to bardziej Jasło sugerują? Bo ja też z Bieszczad :decayed: teraz siedzę w Krakowie, ale czasem wpadam do domu :decayed:

Fajny Avant, niech dobrze służy :thumbup1:

Tablica już jest zmieniona ogólnie jestem z Leska,

ps: w najbliższym czasie chce kupić radio alpine/clarion i do tego głośniki w tylne drzwi tylko muszę wynaleźć taki model żeby się zmieściły może znacie jakieś które idealnie pasują w tylne drzwi?

ooo to prawie sąsiadami jesteśmy :decayed: do Leska chodziłem do LO :wink: moje OOOO też na blachach RLS :wink:

co do audio zapytaj w dziale "nawigacja, car audio" tam są mądre głowy to Ci powiedzą :hi:

Opublikowano
  • Autor

a dokładnie skąd jesteś? zaraz do tamtego działu zajrzę pewnie mnie Panowie poratują :)

Opublikowano

Polańczyk :decayed:

Opublikowano

To i ja swoje 5 groszy dorzucę :)

Auto rok młodsze od mojej i kolor taki sam.:)

Witam, i powodzonka w modach :)

Gdzieś tam może z wami do minięcia na drogach:)

  • 3 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

samochód dostał w końcu nowe klocki TWR komplet przód

kolejna rzecz łożysko FAG

szykuje się wymiana oleju, wszystkich filtrów i rozrząd (zastanawiam się jaki?)

samochód również dostał nowe radio

173858.jpeg

jeden halogen mi zapanowuje jeszcze tym dzisiaj się zajmę.

Opublikowano

Ładna poliftowa seria :wink: planujesz coś działać? koło? Gleba? :decayed:

Opublikowano
  • Autor

gleba na pewno nie, ze względu na to gdzie pracuje i jakimi drogami muszę się poruszać do pracy.

Opublikowano
gleba na pewno nie, ze względu na to gdzie pracuje i jakimi drogami muszę się poruszać do pracy.

to samo sobie wmawiałem na początku :wink:

Opublikowano
  • Autor

wole mieć większy komfort niż stracić zęby na Bieszczadzkich szlakach. :decayed:

Opublikowano

uwierz mi że w Krakowie gorsze są drogi :doh:ja tam po Bieszczadach na drogi nie narzekam :decayed:

Opublikowano
  • Autor

droga Lesko - Medyka -Lesko wysokość m. Kuźmina tam to już totalna tragedia, no rewelacji nie ma nie wiem czy jechałeś K28 ale czasem na wymioty mnie bierze, a jeżdżę tą drogą 15 razy w msc. w jedną i drugą stronę. Gdybym miał GoPro to bym nagrał jak się K28 jedzie i jakie ciekawe "ładki" drogowe występują.

Opublikowano

autko klasa oby tak dalej :)

Opublikowano

Fajny egzemplarz miliona zycze:wink:

Opublikowano
  • Autor

imag0050nd.th.jpgimag0062cr.th.jpgimag0052fe.th.jpgimag0053mb.th.jpg

imag0051zo.th.jpgimag0060au.th.jpgimag0054dx.th.jpgimag0231a.th.jpg

imag0057u.th.jpgimag0172uc.th.jpgimag0059t.th.jpg

Opublikowano

O ten sam motorek co u mnie gdy sie mu wymienia filtry i płyny na czas nie sprawia problemów ( tylko ten cieknący zworek egr wina odmy ) wirusa na Seri gratach można ze 150PS zrobić

szerokości życzę i długiego bezawaryjnego użytkowania

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.