-
Swiece dogrzewające
Kolego ostatnio kombinowałem jak dojsc do tych ukrytych funkcji klimatronika coś znalazłem na forum, niestety nie udało mi się:/ climatronic ten juz z jednym okienkiem (wyświetlaczem) audiczka z 99r. odp proszę
-
Lampka bagażnika w avancie
To samo miałem i ja. po dociśnięciu przełącznika raz działało raz nie. Kiedyś od niechcenia wyciągnołem lampkę, a że dookoła było ciemno zauważyłem malutkie zwarcia. Lampka w dłoń lutownica poprawiłem wszystkie luty i gra muzyka
-
[A4 B5] nowa "forumowa" zabawka
To i ja swoje 5 groszy dorzucę Auto rok młodsze od mojej i kolor taki sam. Witam, i powodzonka w modach Gdzieś tam może z wami do minięcia na drogach:)
-
Czujnik temperatury cieczy chłodzącej?
Numer się zgadza z tym co napisałeś powyżej jak najbardziej. Febi jest godną firmą, możesz śmiało zamówić. Tylko mówie mi zamawiali w motoryzacyjnym dwa czujniki o tych samych numerach bo nie mieli w danym momencie tego. Zamawiali febi i oryginalny. org tak jak pisałem powyzej dyche więcej kosztował więc wziołem ten org.
-
Czujnik temperatury cieczy chłodzącej?
nie nie kolego 70 złosciszy powiedzieli mi za nowy org. czujnik. Taki sam jak miałem w orginale. Numeru Ci teraz nie podam, musiałbym śmignąć na garaż Zamawiali zamiennik - lepszej jakości bodajze Febi był w cenie ok. 60 zł to wziołem orginał za te 70 zł. Póki co jest ok, i wydaje mi się że inaczej pali... Ale to dziś go dopiero testowałem, wczoraj wymieniłem a jeździłem tak z tym czujnikiem od kąd mam pocieche od Maja Termostat wymieniłem od razu został ten czujnik własnie.
-
Czujnik temperatury cieczy chłodzącej?
Kolego wczoraj wymieniałem czujnik bo mimo obecnych dodatnich temp czujnik wariował np. dawał sygnal przy paleniu silnika grzał swiece żarowe, ponadto chodził na ssaniu. Czasami zapaliłem było poniżej 1 tys obrotów a powiedzmy po kilkunastu sekundach dzwigał sobie obroty ponad tys. Wymieniłem czujnik i jest ok. Błąd też wywalało mi, mimo wykasowania pojawiał się ponownie. Czujnik jaki był poprzednio to orginał założyłem również org. cena w sklepie motoryzacyjnym ok. 70 zł Nie polecali tańszych +- 20 zł, gdyż wariują jak stare. Czujnik wymieniony ale w Vag nie wchodziłem, brak osprzętu na ten moment.
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam Wszystkich forumowiczów. Mateusz, Okolice Krosno Niunie jaką posiadam to Audi a4 Avancik Fl 99r. 1.9 AFN Przesiadka z VW passata B3 2.0 115km. W domu także VW passat B5 99r. 1.9 AFN. Witam serdecznie i liczę na godną współpracę
koksik997
Pasjonat - Nowicjusz
-
Dołączył
-
Ostatnia wizyta