Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z szybą kierowcy


Goofer

Rekomendowane odpowiedzi

Witam forumowiczów.Mam problem z szybą kierowcy otóż otwiera się bez problemu natomiast zamknąć nie idzie z przełącznika za żadne skarby. Przy otwieraniu klikam raz i szyba zjeżdża na sam dół, nie da się jej zatrzymać. Po tym zabiegu z włącznika nie da się jej zamknąć. Natomiast po wyjściu z auta i zamknięciu go z pilota szyba zamyka się automatycznie. Powiedzcie co jest uszkodzone ? Włącznik w drzwiach na boczku czy coś innego ? Żeby był silniczek nie teges to by wogóle nie zamykało szyby. Jeśli to ten włącznik to jak go wymienić ? Proszę o pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiecie jak do niego się dobrać ? Po zdjęciu tapicerki od spodu jakoś się go wyciąga ? W wolnej chwili obadam przewody w drzwiach i przelotce.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Przycisk szyby montowany jest na wcisk na zatrzaskach, uzyj siły to wyskoczy, jak cos man sprawny pstryczek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czyli wystarczy podważyć chociażby śrubokrętem z wierzchu i wyjdzie ? Jak wyjme to jakos poznam że coś jest w nim nie halo ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo dobry pomysł, dzięki za podpowiedź, jutro zobacze co z tego wyjdzie.

MASATO a sztuk 2 masz też ? Bo jak zaczne wyjmować i podmieniać to być może od razu dwa trzeba mi bedzie :P

---------- Post dopisany 24-09-2012 at 12:09 ---------- Poprzedni post napisany 23-09-2012 at 19:20 ----------

Robiłem dziś przy tej szybie i sprawa przedstawia się następująco: Zdjęłęm tapicerke z drzwi i zamieniłem kostki od szyby pasażera z szybą kierowcy i owa szyba działa bez zarzutu, czyli pstryczek od szyby kierowcy do wymiany. I tu mam następne pytanie. Ten czarny element pstryczka co się go klika wyszedł bez problemu natomiast elektronika została, powinna też wyjść ? Bałem się mocniej tam grzebać śrubokrętem żeby nie pokiereszować niczego...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...