Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[ALL] Wtryskiwacze matrix do inst. Stagg-300

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam,

Mam u siebie założoną instalacje stagg-300, przejechałem na niej już około 30tys i w miedzy czasie raz wymieniałem listwę wtryskiwaczy. Dodatkowo od czasu do czasu wywala mi na VAGu błąd 561.. Znajomy gaziarz potwierdził mi że to włąsnie te cholerne listwy w tych stagach dają d*py, stąd źle dopasowana mieszanka. wnioskuje że nawet jeżeli komp podaje właściwe wartości, to wtryskiwacze coś knocą i nie podają tyle ile trzeba. - nie znam sie na tym zbytnio wiec jeśli coś mieszam to mnie poprawcie. :)

Pomyślałem więc o wymianie wtryskiwaczy z tych trefnych żółtych (1ohm`owych) na inne byle nie stagg/4gas, poczytałem i znalazłem na necie Wtryskiwacze "matrix"

(http://www.allegro.pl/item373174645_promocja_nowa_listwa_wtryskiwaczy_matrix_hd.html)

lub

(http://www.allegro.pl/item373174660_nowa_listwa_wtryskiwaczy_matrix_xj_duza_czarna_.html)

które przez odpowiednią przejściówkę mogą być sterowane również przez komputer Stagga.

No i teraz meritum sprawy: próbował już ktoś taką przekładkę? albo czy ktoś miał już styczność z tymi wtryskami? głupio byłoby wydać tych parę stów żeby mieć to samo..

Serdecznie pozdrawiam i czekam na sugestie.

-kuba

Dodam jeszcze że błędy błędami, wtryskiwacze z czasem zaczynają chodzić głośno ale nawet nie o to chodzi. cala sprawa w tym że jeśli mam wymieniać listwę co 20tys. (ok 5m-cy) to nie bardzo mi sie to uśmiecha (dopóki na gwar. to nie problem ale to nie trwa wiecznie) wiec pomyślałem że może by tak raz a porządnie...

Opublikowano

Ja mam instalację Sirocco i listwę Matrix.

Próbowałem już różnych ustawień, przejechałem 11tyś.km wymieniałem też sondę i ciągle wraca błąd:

00537 - Lambda (Oxygen Sensor) Regulation

18-10 - Upper Limit - Intermittent

Ale nie narzekam bo autko śmiga, trochę może dużo pali jak na 1.6 bo z klimą wychodzi mi do 12l/100km.

Nie podejrzewam żeby powodem błędów była listwa.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

ja mam w stagu 300 wtryskiwacze matrix od początku i jak narazie jest wszystko ok. przejechałem do tej pory 1100 km na gazie.

Opublikowano

kolego w co Ty sie pchasz?

a kto Ci skalibruje wtryski, kto rozwierci dysze, kto ustawi mape ?

napisz problem na forum https://www.ac.com.pl/autogaz/forum/ na 100% ktoś Ci pomoże

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.