Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

wiem wiem :) zgłaszam się do Ciebie :D

Opublikowano
I co niedziela aktualna? :) macie już zimówki? czy setup letni ?

Arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa Poznań do Wrześni przyjedzie. Setup... hmm, ja nie zdążyłem :wink:

mnie nieźle rozłożyło że jestem uziemiony bo mam antybiotyk w żyły ;/

---------- Post dopisany 29-10-2012 at 13:06 ---------- Poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:01 ----------

a Panowie ze konina i okolic czemuż to na spocie nie było?

A nie było bo sie pracowało niestety.. :/ i nie zawsze jest jak ale frekwencja się pojawi.

Na razie myślę dorezać do Audi nowe końcówki wydechu z nierdzewnej kwasoodpornej stali i te obwódki szyb. A na wiosnę spawanie zderzaka, malowanie alu i nowa lotka na tył no ciemne szyby wpadną :)

spau02.jpg

Opublikowano
  • Autor
i co niedziela aktualna? :) macie już zimówki? Czy setup letni ?

arek się rozchorował ale spot aktualny - grupa poznań do wrześni przyjedzie. Setup... Hmm, ja nie zdążyłem :wink:

mnie nieźle rozłożyło że jestem uziemiony bo mam antybiotyk w żyły ;/

---------- post dopisany 29-10-2012 at 13:06 ---------- poprzedni post napisany 28-10-2012 at 13:01 ----------

a panowie ze konina i okolic czemuż to na spocie nie było?

a nie było bo sie pracowało niestety.. :/ i nie zawsze jest jak ale frekwencja się pojawi.

Na razie myślę dorezać do audi nowe końcówki wydechu z nierdzewnej kwasoodpornej stali i te obwódki szyb. A na wiosnę spawanie zderzaka, malowanie alu i nowa lotka na tył no ciemne szyby wpadną :)

http://cosmo911.home.pl/spau02.jpg

ładnie to wygląda :)

Opublikowano

Darek co do tej stali nierdzewnej to zwróć uwagę na gatunek. Najlepiej żeby to było AISI 304 i weź magnez ze sobą. Jak przyłożysz magnez i będzie trzymał nierdzewkę to wywal to do kosza. Robię ze stalą nierdzewną i co nieco tam wiem. Stal magnetyczna inna aniże;i AISI 304 będzie reagowała z solą i środkami chemicznymi!

BTW. "nierdzewna kwasoodporna stal" to to samo, bo nierdzewka z założenia jest odporna na kwas, potocznie mówiąc "kwasiak". Ale jak to w praktyce wygląda stal stali nierówna :wink:

Opublikowano

Dzięki za podpowiedz z ta stalą bo właśnie szukałem złotego środka w tym temacie a dobrze wysłuchać znawcy :)

Wiesz każdy sprzedawca będzie zachwala co swoje, wiem jak jest z handlem bo sam pracuje w handlu jak coś zapraszam do mediaexpert :D

A niestety dobra końcówka w V6 to podstawa :)

Opublikowano

To może taką końcówkę warto by było dorobić samemu? Mam kontakty z firmami robiącymi z nierdzewki różnego rodzaju kształty. Pewnie cenowo wyjdzie to z lekka inaczej, ale przynajmniej będziesz miał to co konkretnie potrzebujesz i z konkretnego gatunku stali. Gdybyś był zainteresowany to daj info na PW.

Z tym handlem to masz rację, handlowiec patrz na słupki sprzedaży i ew. prowizję. Ja zajmuję sie serwisem więc mam uczulenie na handlowców :decayed:

Opublikowano
  • Autor

Panowie coś ogarniemy jakiś spocik coś? Chodzi tu o spot koniński itp tylko trzeba by było większą ekipę zebrać

Opublikowano

Byłbym za :wink: Oczywiście zależy też od terminu (mi najbardziej pasi niedziela), ale sądzę, że się wszyscy zgramy, by było ok. Byłby to mój pierwszy spot i pewnie nie ostatni :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Byłbym za :wink: Oczywiście zależy też od terminu (mi najbardziej pasi niedziela), ale sądzę, że się wszyscy zgramy, by było ok. Byłby to mój pierwszy spot i pewnie nie ostatni :decayed:

no oczywiście nie ma problemu oczywiście jeżeli ekipa się zgra :)

Opublikowano
Byłbym za :wink: Oczywiście zależy też od terminu (mi najbardziej pasi niedziela), ale sądzę, że się wszyscy zgramy, by było ok. Byłby to mój pierwszy spot i pewnie nie ostatni :decayed:

no oczywiście nie ma problemu oczywiście jeżeli ekipa się zgra :)

Sobota pasuje mi na raty... Tzn. co drugą mam pracującą, do tego zanim zjadę z delegacji to... :facepalm: Oczywiście dużo wcześniej wiem, które soboty mam wolne :wink:

Tak więc liczę, że uda się coś zorganizować :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Byłbym za :wink: Oczywiście zależy też od terminu (mi najbardziej pasi niedziela), ale sądzę, że się wszyscy zgramy, by było ok. Byłby to mój pierwszy spot i pewnie nie ostatni :decayed:

no oczywiście nie ma problemu oczywiście jeżeli ekipa się zgra :)

Sobota pasuje mi na raty... Tzn. co drugą mam pracującą, do tego zanim zjadę z delegacji to... :facepalm: Oczywiście dużo wcześniej wiem, które soboty mam wolne :wink:

Tak więc liczę, że uda się coś zorganizować :naughty:

ostatnio był spot na wrześni w ubiegłą niedziele to aż 7 aut było podobno :facepalm: ja nie mogłem bo m nie choroba dopadła i lipnie było:facepalm::facepalm:

Opublikowano

A ja w niedziele chyba nie dam rady bo jadę na motocrossowe pożegnanie sezonu w Kramsku/Konstantynowie :)

Zjedzie czołówka motocrossu

chyba,ze godzinowo nie będzie to kolidowało to może uda mi się być tam i na zlocie ;)

Opublikowano
A ja w niedziele chyba nie dam rady bo jadę na motocrossowe pożegnanie sezonu w Kramsku/Konstantynowie :)

Zjedzie czołówka motocrossu

chyba,ze godzinowo nie będzie to kolidowało to może uda mi się być tam i na zlocie ;)

Ale chyba jeszcze nikt nie zaproponował konkretnie terminu spotu... :wink:

Opublikowano
  • Autor
A ja w niedziele chyba nie dam rady bo jadę na motocrossowe pożegnanie sezonu w Kramsku/Konstantynowie :)

Zjedzie czołówka motocrossu

chyba,ze godzinowo nie będzie to kolidowało to może uda mi się być tam i na zlocie ;)

narazie tylko debatujemy żeby więcej aut i nas było a nie 7 :P

Opublikowano

Można zrobić spocik przy okazji motocrossu...

Opublikowano
  • Autor
Można zrobić spocik przy okazji motocrossu...

no można by było aczkolwiek to musiałaby być silna ekipa kilkanaście aut z ponad 10 na pewno jak nie więcej

Opublikowano

Hallo,

co tam słychać z drugiej strony? Obuwie zimowe już przełożone? Mam dojście do używek w dobrej cenie, 4 szt. pirelli 205/55/16 w cenie 200 pln`ów nabyłem. Gdyby ktoś chciał pomyśleć o zmianie podam info. :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Hallo,

co tam słychać z drugiej strony? Obuwie zimowe już przełożone? Mam dojście do używek w dobrej cenie, 4 szt. pirelli 205/55/16 w cenie 200 pln`ów nabyłem. Gdyby ktoś chciał pomyśleć o zmianie podam info. :decayed:

ja jeszcze na letnich śmigam :)

Opublikowano

ja bym potrzebowal 4szt 225/45/17 do swojego pomykacza :)

Wysłane z GT-I9100

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.