Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

Opublikowano
  • Autor
Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

a jak :D

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin::grin::banan:

Opublikowano
Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

a jak :D

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin::grin::banan:

Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa :polew:

Opublikowano
  • Autor
Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

a jak :D

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin::grin::banan:

Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa :polew:

No widziałem własnie :polew:a Slo dowiózł Ciebie bezpiecznie ?

A audiczka ogarnięta?

Opublikowano
Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

a jak :D

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin::grin::banan:

Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa :polew:

No widziałem własnie :polew:a Slo dowiózł Ciebie bezpiecznie ?

A audiczka ogarnięta?

Tak wszystko za***iście. Opisałem tę cudowną podróż tutaj :wink::

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index215.html#post3242797

Opublikowano
  • Autor
Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

a jak :D

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin::grin::banan:

Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa :polew:

No widziałem własnie :polew:a Slo dowiózł Ciebie bezpiecznie ?

A audiczka ogarnięta?

Tak wszystko za***iście. Opisałem tę cudowną podróż tutaj :wink::

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index215.html#post3242797

a to czytałem ale mówię o tej CT ?

Opublikowano
Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

a jak :D

---------- Post dopisany at 21:26 ---------- Poprzedni post napisany at 21:23 ----------

Aczkolwiek z niedzielą jest u mnie znak ? ponieważ u Bartasa mogę być :)

Jeszcze na nogach - po wczorajszym powinieneś już spać :grin:

Bartas z Tobą rezanie w -10 jest nawet za***iste :grin::grin::banan:

Widziałeś jak przy lutowaniu ręcę mi się trzęsły? Nie dziwię się że BT nie działa :polew:

No widziałem własnie :polew:a Slo dowiózł Ciebie bezpiecznie ?

A audiczka ogarnięta?

Tak wszystko za***iście. Opisałem tę cudowną podróż tutaj :wink::

http://a4-klub.pl/audi-a4-b6-73/b6-avf-a4-avant-1-9tdi-131km-s-line-recaro-projekt-full-opcja-22733/index215.html#post3242797

a to czytałem ale mówię o tej CT ?

Toruń ?

Opublikowano
  • Autor

Dokładnie tak Bartek jak ogarnąłeś temat ?

Opublikowano
Dokładnie tak Bartek jak ogarnąłeś temat ?

3.0 MPI jeszcze nie skończone. Dziś analizowałem hydraulikę i olej. Jutro jak wstanę będzie dalsza część prac - wytargam skrzynkę zaworów i będę szukał usterki.

Opublikowano
  • Autor
Dokładnie tak Bartek jak ogarnąłeś temat ?

3.0 MPI jeszcze nie skończone. Dziś analizowałem hydraulikę i olej. Jutro jak wstanę będzie dalsza część prac - wytargam skrzynkę zaworów i będę szukał usterki.

no to może wyrobisz się ... w niedziele będę telefonował do Ciebie :wink:

Opublikowano

Arek daj mu skończyć to 3.0 :P

Opublikowano

To jak niedziela aktualna?? ej jakieś 3,0 sie modzi?

Opublikowano

arek wsadza do swojego pazdziocha 3.0 mpi plus quattro :D JOKE :D

Opublikowano

Ale w bagażnik chyba ?? :) no to jak z niedzielą bo nie wiem czy sie nastawiac jak coś nagadam ghosta :)

Opublikowano

ja śmigam do poz

Opublikowano

Może tak niedziela za tydzień? Siedzę w Poznaniu, a z chęcią bym wjechał! Slo zabierz pług do Poznania, bo dziś gwiazdy tańczą na lodzie :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Arek daj mu skończyć to 3.0 :P

no ja dam mu skończyć ale sam kazał o 15 dzwonić :D:kox:

Opublikowano

Cześć :wink4:

Tutaj małe info dla tych , którzy zasypywali mnie prywatnymi wiadomościami odnośnie ręcznika :

http://a4-klub.pl/czapka-daszkiem-recznik-111/recznik-plazowy-1-tura-kolor-czarny-73292/index11.html#post3062772

Pozdrawiam,

Musti A4 Klub Polska :hi:

Opublikowano
  • Autor
:hi:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.