Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor
Jakby słoneczko zaświeciło na przyszły weekend to mogę wlecieć :thumbup:

akurat mam wolny week :) może na Słupcy Panowie ? ostatnio był we Ferio teraz może u nas ?

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Pany a może 16-17? miałem tu dac by każdy się dostosował a tu widzę plany już są :decayed:

Opublikowano
Pany a może 16-17? miałem tu dac by każdy się dostosował a tu widzę plany już są :decayed:

Darek, a w ten weekend Ci nie pasuje? Ja tak czy inaczej będę na rejonach, w sobotę siedzę w garażu, w niedzielę mogę wyjechać z pieczary :decayed:

Opublikowano

kurde ten weekend co będzie to chyba klapa bo ja mam w pracy co drugi weekend wolny i latam wtedy do dziewczyny do pleszewa, a w weekendy pracujące 16, 15 godzina, mam popołudnie wolne. Generalnie ja nie interesują auta i nigdzie nie chce jechać no :kwasny:

Opublikowano

Mam podobną sytuację, chociaż delikatniejszą, ale jest na to wyjście, jeżdżę sam :grin:

Opublikowano

no tak ale wtedy co 2 tyg :)

Opublikowano
  • Autor
Pany a może 16-17? miałem tu dac by każdy się dostosował a tu widzę plany już są :decayed:

Darek, a w ten weekend Ci nie pasuje? Ja tak czy inaczej będę na rejonach, w sobotę siedzę w garażu, w niedzielę mogę wyjechać z pieczary :decayed:

wyjedziesz ze stajni :D

Opublikowano

Jak będzie konkretny termin to moge wpaść.

PS. Audi juz naprawione !! Po licznych godzinach poszukiwań, winnym okazał się.... Przepływomierz. Wsadziłem nówke Boscha i śmiga :D

Opublikowano
  • Autor
Jak będzie konkretny termin to moge wpaść.

PS. Audi juz naprawione !! Po licznych godzinach poszukiwań, winnym okazał się.... Przepływomierz. Wsadziłem nówke Boscha i śmiga :D

coś trzeba stworzyć grubszego a nie tak jedziemy z 3-6 ludzi :facepalm:

Opublikowano

to co ten 16-17? :)

Opublikowano

Jestem w ten weekend na miejscu, ale nurkuję do garażu na dwa dni. Na 16-17 mogę się spiąć i wlecieć, chyba, że słońce zaświeci to jakiś wypad zamotamy? :wink:

Opublikowano

1. Ja

2. scq

Ktoś jeszcze? :wink:

Opublikowano
1. Ja

2. scq

3. dam-in

Ktoś jeszcze? :wink:

Też sie pisze :)

Opublikowano

1. darek995

2.scq

3.dam-in

4- może Arkadiush??

5. zawołam Ghosta może podskoczy :)

6.

7.

8. ?? :decayed:

P.S

Kiedyś piałem na stronie Kalisza ale tam to już poumierali ehhh :/

Opublikowano

gdzie ten spot i kiedy

Opublikowano

16-17 ten weekend :-)

Opublikowano
  • Autor
16-17 ten weekend :-)

jeżeli patrzymy na 16-17 to ja mam wolne 17 tylko :)

---------- Post dopisany at 23:19 ---------- Poprzedni post napisany at 22:50 ----------

Napisałem do dwóch z Gniezna czy z okolic to jeden mi napisał "może kiedyś"

---------- Post dopisany at 23:26 ---------- Poprzedni post napisany at 23:19 ----------

może ogarniemy ekipę i polecimy gdzieś? tak jak Norbi napisał

Opublikowano

No jestem za by się zgrać i polecieć nad jakieś miejsce fajne nawet nad jeziorko w Mikorzynie czy coś podobnego :beach: tak cały składem ale najpierw niech każdy się dopiszę do listy i zgramy się na 17 i obgadamy wszystko na spocie :kawa:

1. darek995

2. scq

3. dam-in

4. Arkadiush

5. Slo?

6. ghost ?

7.

8.

Opublikowano
  • Autor
No jestem za by się zgrać i polecieć nad jakieś miejsce fajne nawet nad jeziorko w Mikorzynie czy coś podobnego :beach: tak cały składem ale najpierw niech każdy się dopiszę do listy i zgramy się na 17 i obgadamy wszystko na spocie :kawa:

1. darek995

2. scq

3. dam-in

4. Arkadiush

5. Slo?

6. ghost ?

7.

8.

albo grać ekipę i uderzyć na Poznań?

Opublikowano

ja mam miliard koni ostatnio :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.