Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja do Poznania mam 150 km... Po za tym w ta niedziele odpadam :/ ale bez jednego żołnierza wojna odbędzie się :decayed:

Sent from Lumia 920

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Po Wszystkich Świetych Konin :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Jestem chętny jak coś w Koninie będzie

w koninie chcemy zoorganizować ;)

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:26 ----------

Jak bedziecie w Poznaniu to i ja wpadne :)

do KOnina też możesz ;D daleko nie jest:wink:

---------- Post dopisany at 08:27 ---------- Poprzedni post napisany at 08:27 ----------

Ja do Poznania mam 150 km... Po za tym w ta niedziele odpadam :/ ale bez jednego żołnierza wojna odbędzie się :decayed:

Sent from Lumia 920

e tam jak wszyscy to wszyscy :) chyba że w tygodniu jakoś bo mi np za tydzień week nie pasuje :facepalm:

Opublikowano

Po Wszystykich Swietych mozna zrobic spota Słupca albo Konin :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Po Wszystykich Swietych mozna zrobic spota Słupca albo Konin :naughty:

kwestia dogadania bo w Słupcy ok ale Darek czy inni np z Turku daleko mają chyba że przyjadą natomiast w Koninie taki centralny punkt tylko kolega radek_siara nie mógłby dołączyć i tak o

Opublikowano

No Konin by było ok tak jak mowisz :wink:

Opublikowano
  • Autor
No Konin by było ok tak jak mowisz :wink:

Ci którzy oficjalnie będą na spocie muszą zabrać flaszkę ze sobą i wypić ją :naughty:

Opublikowano

hehe to konkretnie widze ;DD trza kierowce ze soba wziąśc :grin:

Alu sprzedałem te drugie co miałem i poszukiwania za zderzakiem teraz :whistling:

Opublikowano
No Konin by było ok tak jak mowisz :wink:

Ci którzy oficjalnie będą na spocie muszą zabrać flaszkę ze sobą i wypić ją :naughty:

Ale ty guuuupi kierowca a taki pijok

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano
  • Autor
No Konin by było ok tak jak mowisz :wink:

Ci którzy oficjalnie będą na spocie muszą zabrać flaszkę ze sobą i wypić ją :naughty:

Ale ty guuuupi kierowca a taki pijok

Wysłane z mojego GT-S6500D za pomocą Tapatalk 2

:thumbdown:

---------- Post dopisany at 13:23 ---------- Poprzedni post napisany at 12:28 ----------

http://a4-klub.pl/kalendarz-audi-a4-klub-polska-120/wrzesien-najladniejsze-zdjecie-a4-forum-290589/

Glosujemy na miedzika :naughty:

Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
:naughty:
Opublikowano
Po Wszystykich Swietych mozna zrobic spota Słupca albo Konin :naughty:

kwestia dogadania bo w Słupcy ok ale Darek czy inni np z Turku daleko mają chyba że przyjadą natomiast w Koninie taki centralny punkt tylko kolega radek_siara nie mógłby dołączyć i tak o

Słupca też wchodzi w grę :naughty:

Opublikowano
Po Wszystykich Swietych mozna zrobic spota Słupca albo Konin :naughty:

kwestia dogadania bo w Słupcy ok ale Darek czy inni np z Turku daleko mają chyba że przyjadą natomiast w Koninie taki centralny punkt tylko kolega radek_siara nie mógłby dołączyć i tak o

Słupca też wchodzi w grę :naughty:

No też bez różnicy :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Po Wszystykich Swietych mozna zrobic spota Słupca albo Konin :naughty:

kwestia dogadania bo w Słupcy ok ale Darek czy inni np z Turku daleko mają chyba że przyjadą natomiast w Koninie taki centralny punkt tylko kolega radek_siara nie mógłby dołączyć i tak o

Słupca też wchodzi w grę :naughty:

No też bez różnicy :naughty:

pytanie czy Dariusz i koledzy Turek Konin nas odwiedzą :whistling:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
:dziura::siema:
Opublikowano
  • Autor
:dziura::siema:

Ruski rok Ciebie tu nie widziałem :guma:

Opublikowano

Czasu brak, praca, praca, praca. Pozdro! :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.