Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Wg nie sypią ani nic i takie bezpieczeństwo a kase biorą c**j..:kwasny:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Ty pijoku - dziś już prowadziłeś po % i zobacz jak to się skończyło. Nawet z prędkościomierza nie potrafiłeś odczytać poprawnie ile jechałeś :grin:

trzeźwy byłem sprawdzali mi niedawno na pogotowiu :facepalm:

Opublikowano
Ty pijoku - dziś już prowadziłeś po % i zobacz jak to się skończyło. Nawet z prędkościomierza nie potrafiłeś odczytać poprawnie ile jechałeś :grin:

trzeźwy byłem sprawdzali mi niedawno na pogotowiu :facepalm:

A co tam zrobiłeś bo nie w temacie ? :wink:

Opublikowano
  • Autor
Ty pijoku - dziś już prowadziłeś po % i zobacz jak to się skończyło. Nawet z prędkościomierza nie potrafiłeś odczytać poprawnie ile jechałeś :grin:

trzeźwy byłem sprawdzali mi niedawno na pogotowiu :facepalm:

A co tam zrobiłeś bo nie w temacie ? :wink:

efekty dzisiejszej jazdy:whistling:

lnac.jpg

Opublikowano
:kwasny::kwasny:
Opublikowano
  • Autor

Jak ubezpieczalnia nic nie da to z częściami zmieszczę się około 400 zł po znajomości

Opublikowano
Jak ubezpieczalnia nic nie da to z częściami zmieszczę się około 400 zł po znajomości

co ześ za auto dorwał ? myslałem ze audica miałes

Opublikowano

Dobrze,że to nie malina :kwasny:

PS: Pomoże mi ktoś z tym karbonem ?? Jaki to kolor i ile tego trzeba ?

Opublikowano
  • Autor
Jak ubezpieczalnia nic nie da to z częściami zmieszczę się około 400 zł po znajomości

co ześ za auto dorwał ? myslałem ze audica miałes

moje drugie peugeot 205

---------- Post dopisany at 21:25 ---------- Poprzedni post napisany at 21:24 ----------

Dobrze,że to nie malina :kwasny:

PS: Pomoże mi ktoś z tym karbonem ?? Jaki to kolor i ile tego trzeba ?

daj na PW to Ci powiem albo face

Opublikowano

Arek master :grin:

Opublikowano

Arek musze Cię kiedy odwiedzić :grin: bo mała robotka jest :naughty:

Opublikowano
  • Autor
Arek musze Cię kiedy odwiedzić :grin: bo mała robotka jest :naughty:

daj znać kiedy bo nie zawsze mam czas :whistling:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Dalej Panowie zapisywać się !!!

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-tatrzanska-2014-watek-informacyjny-312276/

Opublikowano
Arek musze Cię kiedy odwiedzić :grin: bo mała robotka jest :naughty:

daj znać kiedy bo nie zawsze mam czas :whistling:

---------- Post dopisany at 22:14 ---------- Poprzedni post napisany at 22:09 ----------

Dalej Panowie zapisywać się !!!

http://a4-klub.pl/zloty-ogolnopolskie-101/bukowina-tatrzanska-2014-watek-informacyjny-312276/

kiedy masz wolne ?? to ja odrazu też biore i jestem :naughty:

Opublikowano

Arek jedziesz z dziewczyną, ale rusek to kto ? :D

Opublikowano
  • Autor
Arek jedziesz z dziewczyną, ale rusek to kto ? :D

jadę z kumpela bo chce jechać a rusek to kumpel

Opublikowano

aa, myslalem ze to Twoja girl :D

Opublikowano
  • Autor
aa, myslalem ze to Twoja girl :D

nie nie kawaler i wolny :grin:

Opublikowano

Slo jak pojedziesz to ja też się zapiszę :wink:

Opublikowano
:buziak::thumbup:
Opublikowano
:buziak::thumbup:

Ktoś musi Arka pilnować :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.