Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
Panowie ładnie szkoda że nie mogłem być ale sprawy wymiany telefonu i musiałem być w Nokii osobiście.. Za tydzień piszę się :decayed:

Żałuj CYCU :naughty: Rafciu musi dać na msze:decayed: a polo tv wymiatało:polew:

Wymiana tel mówisz :polew::polew: tak sie tłumacz :polew::polew:

---------- Post dopisany at 21:14 ---------- Poprzedni post napisany at 21:12 ----------

Dzia za spota PANOWIE:hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor
Panowie ładnie szkoda że nie mogłem być ale sprawy wymiany telefonu i musiałem być w Nokii osobiście.. Za tydzień piszę się :decayed:

Żałuj CYCU :naughty: Rafciu musi dać na msze:decayed: a polo tv wymiatało:polew:

Wymiana tel mówisz :polew::polew: tak sie tłumacz

ano jak Nokia się psuła po 2 miesiacach wywalczyłem wymianę tel na nowy :kox:

Opublikowano
Panowie ładnie szkoda że nie mogłem być ale sprawy wymiany telefonu i musiałem być w Nokii osobiście.. Za tydzień piszę się :decayed:

Żałuj CYCU :naughty: Rafciu musi dać na msze:decayed: a polo tv wymiatało:polew:

Wymiana tel mówisz :polew::polew: tak sie tłumacz

ano jak Nokia się psuła po 2 miesiacach wywalczyłem wymianę tel na nowy :kox:

Farciarz :grin:

Opublikowano
  • Autor
Farciarz :grin:

Po 2 latach musiałem się rozstać :thumbdown:

Nokia E6

Nokia-E6-hands-on.jpg

Dodam że 5 dni temu kupiłem XPERIE Z1 mega telefon :kox:

Sony-Xperia-Z1-vs-Samsung-Galaxy-S4-01.jpg

a teraz od Nokii dostałem Nokie N808 Pure View:decayed:

Aparat 41 MPX i 2 szt. na allegro :decayed:

N808%2B2.jpg

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:
Opublikowano
  • Autor
:thumbup1::thumbup1:

Ostatni chyba będę sprzedawał :decayed::kox:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:

Ostatni chyba będę sprzedawał :decayed::kox:

Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz :whistling: dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ...

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1::thumbup1:

Ostatni chyba będę sprzedawał :decayed::kox:

Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz :whistling: dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ...

musiałem jechać osobiście do Nokii dlatego :facepalm:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:

Ostatni chyba będę sprzedawał :decayed::kox:

Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz :whistling: dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ...

musiałem jechać osobiście do Nokii dlatego :facepalm:

:facepalm::facepalm::facepalm:

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1::thumbup1:

Ostatni chyba będę sprzedawał :decayed::kox:

Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz :whistling: dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ...

musiałem jechać osobiście do Nokii dlatego :facepalm:

:facepalm::facepalm::facepalm:

za tydzień będę musi byc większa frekwencja :decayed:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:

Ostatni chyba będę sprzedawał :decayed::kox:

Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz :whistling: dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ...

musiałem jechać osobiście do Nokii dlatego :facepalm:

:facepalm::facepalm::facepalm:

za tydzień będę musi byc większa frekwencja :decayed:

dziś było 11 :naughty:

Pany gdzie wiecej zdjeć kto robił ??

Opublikowano
  • Autor
:thumbup1::thumbup1:

Ostatni chyba będę sprzedawał :decayed::kox:

Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz :whistling: dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ...

musiałem jechać osobiście do Nokii dlatego :facepalm:

:facepalm::facepalm::facepalm:

za tydzień będę musi byc większa frekwencja :decayed:

dziś było 11 :naughty:

Pany gdzie wiecej zdjeć kto robił ??

po zdjęciach nie widzę:facepalm:

Opublikowano
:thumbup1::thumbup1:

Ostatni chyba będę sprzedawał :decayed::kox:

Masz farta prezes i jeszcze zarabiasz :whistling: dzisiaj było konkret szkodza ze Cie nie było ...

musiałem jechać osobiście do Nokii dlatego :facepalm:

:facepalm::facepalm::facepalm:

za tydzień będę musi byc większa frekwencja :decayed:

dziś było 11 :naughty:

Pany gdzie wiecej zdjeć kto robił ??

po zdjęciach nie widzę:facepalm:

Dariusz pstrykał ale nie ma fot :facepalm: no a Rafciu musi mszę opłacić :grin: a polo głosniej chodziło od Bitta Ghosta :grin:

Opublikowano
  • Autor
Dariusz pstrykał ale nie ma fot :facepalm: no a Rafciu musi mszę opłacić :grin:a polo głosniej chodziło od Bitta Ghosta :grin:

:facepalm::grin:

Opublikowano
Dariusz pstrykał ale nie ma fot :facepalm: no a Rafciu musi mszę opłacić :grin:a polo głosniej chodziło od Bitta Ghosta :grin:

:facepalm::grin:

:polew::polew:

Opublikowano

Arek kto Ci opłaca abonament ? :D:polew:

Opublikowano
  • Autor
Arek kto Ci opłaca abonament ? :D:polew:

mówisz o tel? sam :decayed:

Opublikowano
Dariusz pstrykał ale nie ma fot :facepalm: no a Rafciu musi mszę opłacić :grin:a polo głosniej chodziło od Bitta Ghosta :grin:

:facepalm::grin:

Jak mój wydech jest głośny... to jaki musiał być w polo ?? Fotki wrzucę jutro rano bo aparat rozładowany :/ Dzięki wszystkim za spota :)
Opublikowano
  • Autor
Dariusz pstrykał ale nie ma fot :facepalm: no a Rafciu musi mszę opłacić :grin:a polo głosniej chodziło od Bitta Ghosta :grin:

:facepalm::grin:

Jak mój wydech jest głośny... to jaki musiał być w polo ?? Fotki wrzucę jutro rano bo aparat rozładowany :/ Dzięki wszystkim za spota :)

za tydzień wpadnij :decayed:

Opublikowano
Dariusz pstrykał ale nie ma fot :facepalm: no a Rafciu musi mszę opłacić :grin:a polo głosniej chodziło od Bitta Ghosta :grin:

:facepalm::grin:

Jak mój wydech jest głośny... to jaki musiał być w polo ?? Fotki wrzucę jutro rano bo aparat rozładowany :/ Dzięki wszystkim za spota :)

w polo to nie ma nic tylko koncowka wszytko wy***ał i wyje jak nie wiem :polew::polew: ale twój robi robote mruczy ładnie gratki :oklasky: fajnie było zobaczyć to cacko :wink:

---------- Post dopisany at 22:50 ---------- Poprzedni post napisany at 22:43 ----------

GHOST powiedz mi ile to Ci spala :wink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.