Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

jednym sie podoba... dla innych to ryk bombowca b-52 :) Mi tam nie przeszkadza bo hałas zostaje za autem a cichymi wydechami to ja już się najeździłem ale delikatnie go sciszę dla świętego spokoju...kto wie czy z czasem wygłuszenia w tych przelotach się nie wypalą i może być głosniej... Co do spalania to tu jest bardzo ciekawie... Tryb mieszany to ok 12-13L lpg przy moich wariactwach. Nieumiejetna jazda i ciągłe miasto to max 15L LPG tak więc nie ma tragedii ... Na trasie tryb do 3,5 tys rpm to 10-11 L dużo to sprawa prawidłowego wystrojenia auta i odpowiedniego wyczucia :-) Dodam ,że auto ma teraz wtryskiwacze bosch 550cc podczas gdy seria to 350cc ;-) Doładowanie chwilowo 0,9bar w tygodniu będzie więcej

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

evanubeg.jpgyru7ybyt.jpga8e5e6ab.jpgeva5aqa7.jpgnu7udy5u.jpgane7esyv.jpgatata5y4.jpg

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 23:13 ----------

nie wszystkich mam ale chyba to nic :decayed: także jarać się :grin:

A co do doładowania to Łukasz dobrze prawi narazie 0,9 bar - NARAZIE :naughty:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano
jednym sie podoba... dla innych to ryk bombowca b-52 :) Mi tam nie przeszkadza bo hałas zostaje za autem a cichymi wydechami to ja już się najeździłem ale delikatnie go sciszę dla świętego spokoju...kto wie czy z czasem wygłuszenia w tych przelotach się nie wypalą i może być głosniej... Co do spalania to tu jest bardzo ciekawie... Tryb mieszany to ok 12-13L lpg przy moich wariactwach. Nieumiejetna jazda i ciągłe miasto to max 15L LPG tak więc nie ma tragedii ... Na trasie tryb do 3,5 tys rpm to 10-11 L dużo to sprawa prawidłowego wystrojenia auta i odpowiedniego wyczucia :-) Dodam ,że auto ma teraz wtryskiwacze bosch 550cc podczas gdy seria to 350cc ;-) Doładowanie chwilowo 0,9bar w tygodniu będzie więcej

To tragedii nie ma auto do utrzymania myślałęm ze wiecej spala :wink: autko kosa :slina:

ELO PANY:hi:

---------- Post dopisany at 07:43 ---------- Poprzedni post napisany at 07:35 ----------

1689634_587954354633995_818779231_n.jpg

:polew::polew::polew:

Opublikowano

Powitać panowie :hi:

Opublikowano

DSC02018.jpg DSC02019.jpg DSC02020.jpg DSC02021.jpg

DSC02022.jpg DSC02023.jpg DSC02024.jpg DSC02025.jpg

DSC02026.jpg DSC02027.jpg DSC02028.jpg DSC02029.jpg

DSC02030.jpg

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

Było super :grin:

Opublikowano
Polo tak... więcej hałasu niż Audi A6 2.7BiT K04 | Genowefa Garage

Nie spisałem się w roli fotografa i zapewne wyjdę na egoistę, no ale wrzucam co tam mam:

https://drive.google.com/folderview?id=0B8rYyYW66eG-ZW1lNmh4b014b1U&usp=sharing

Niestety nie mam żadnego zbiorowego zdjęcia. Trzeba czekać na panoramę z iPhone'a i fotki z Sony o najbardziej męskim z kolorów :wink:

befol pisze jak byk ,że to nie a4 b6 tylko a6 c5 i w dodatku w tiptronicu :) Mojego auta jeszcze tam nie ma bo projekt jest na finiszu...W tygodniu będzie dopiero strojenie końcowe a potem zrobi się jakiś update i opisze projekt

Opublikowano

O cholera...

Ale wyjebka

Zapatrzyłem się na te zdjęcia spod maski, dolot, niebieskie łączniki i już poza tym świata nie widziałem :facepalm:

Opublikowano
  • Autor
:hi:
Opublikowano

To kiedy powtarzamy?

Opublikowano
  • Autor
To kiedy powtarzamy?

Ja mogę w tą niedziele przyjechać :decayed:

Opublikowano
To kiedy powtarzamy?

Ja mogę w tą niedziele przyjechać :decayed:

:polew::polew::polew:

Teraz to jedziemy do kościoła Prezes :naughty:

Opublikowano
  • Autor
To kiedy powtarzamy?

Ja mogę w tą niedziele przyjechać :decayed:

:polew::polew::polew:

Teraz to jedziemy do kościoła Prezes :naughty:

mogę nie przyjeżdżać :decayed:

Opublikowano
To kiedy powtarzamy?

Ja mogę w tą niedziele przyjechać :decayed:

:polew::polew::polew:

Teraz to jedziemy do kościoła Prezes :naughty:

mogę nie przyjeżdżać :decayed:

Bo frekwencja podskoczyła :naughty:

To za tydzień ale inne miejsce :whistling:

Opublikowano
  • Autor
To kiedy powtarzamy?

Ja mogę w tą niedziele przyjechać :decayed:

:polew::polew::polew:

Teraz to jedziemy do kościoła Prezes :naughty:

mogę nie przyjeżdżać :decayed:

Bo frekwencja podskoczyła :naughty:

To za tydzień ale inne miejsce :whistling:

jak mnie nie było było dużo wiary czyli nie przyjeżdżam :decayed:

Opublikowano
To kiedy powtarzamy?

Ja mogę w tą niedziele przyjechać :decayed:

:polew::polew::polew:

Teraz to jedziemy do kościoła Prezes :naughty:

mogę nie przyjeżdżać :decayed:

Bo frekwencja podskoczyła :naughty:

To za tydzień ale inne miejsce :whistling:

jak mnie nie było było dużo wiary czyli nie przyjeżdżam :decayed:

O nie :foch:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

:grin:

Opublikowano
  • Autor
O nie :foch:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

:grin:

:ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij:

Opublikowano
O nie :foch:

---------- Post dopisany at 22:31 ---------- Poprzedni post napisany at 22:30 ----------

:grin:

:ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij::ssij:

Tyn jakie propozycje rzuca :polew::polew::polew:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.