Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Pewnie wytnie ci wszystko i bedzie bez immo?:)

No pogoda świetna, mnie cos lekko łapie przeziębienie ale daje radę. Muszę wziac urlop na modzenie auta w marcu i chyba muszę wyjąc od schematu malowanie-> zawiechy/gwinty -> środek -> felgi .

Podobno nie wywali go tylko od nowa ma go zakodowac musiałem dać mu wszystkie kluczyki

---------- Post dopisany at 14:05 ---------- Poprzedni post napisany at 13:52 ----------

Od jakiegoś czasu noszę się z zamiarem zmiany nagłośnienia przód :naughty: tylko co by było lepsze na pytanie czemu taka zmiana głosniki zaczynają charczeć myślę nad Głośniki Pioneer Audi A4 B5 zamiast BOSE Nokia (3949827069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Głośniki Audi A4 B5 zamiast Nokia Bose System Łódź (3961653361) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. JBL głośniki Audi A4 B5 Bose Nokia System Audio (3971204066) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. radio już w drodze a będzie to PIONEER MVH-160UI Ipod USB WARSZAWA (3990465809) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Głośniki Pioneer Audi A4 B5 zamiast BOSE Nokia (3949827069) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

"DOPASIONY ZESTAW GŁOŚNIKÓW BASOWYCH Z GÓRNEJ PÓŁKI

KTÓRY ZMIENI WASZ SAMOCHÓD W SALĘ KONCERTOWĄ"

To coś dla mnie, pasażerowie z tyłu stale narzekają na brak miejsca :grin:

---------- Post dopisany at 14:27 ---------- Poprzedni post napisany at 14:11 ----------

Według sprzedającego wszystkie z nich są super-hiper itp. ale...

O tych Magnatach pisze tak:

"Drogi dopasiony głośnik wcale nie zagra lepiej niż ten prosty magnacik pod samym radiem. Nie raz słuchaliśmy tego głośnika w samochodzie u klienta. Grają tylko minimalnie słabiej od Hertz DSK-130, a kosztują 1/2 ceny. To najlepsze głośniki basowe 130mm w cenie do 200zł."

Chociaż swoją drogą te Hertz'e o których pisze też można wyrwać do 200zł

---------- Post dopisany at 14:32 ---------- Poprzedni post napisany at 14:27 ----------

Przede wszystkim pamiętaj:

"Do Fiata Pandy szkoda kasy na głośniki za 200zł. Ale do Audi nie wolno zakładać słabych głośników. Kto się decyduje na Audi musi trzymać poziom."

Ma gościu talent literacki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dziś też niestety odpadam auto u elektryka:facepalm:naprawia mi jeszcze immo bo wysiadło mi to do reszty:facepalm: ale teraz po naprawie mam mieć na to gwarancje 5lat spokoju :decayed:

O ile za dwa miesiące nie padnie coś innego . :grin: U mnie dzisiaj skończyły się klocki hamulcowe przód na szczęście tył nowy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kup sobie oryginał do przodu albo zastanów sie nad zestawem odseparowanym bo inaczej nie ma sensu.

Ewentualnie przeróbka na 16cm.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Załatwiłem sobie klocki zamiast kupować jakąś lipę to kumpel w Gordonie po cenie producenta prawie załatwi mi za 70 zł BOSCHA a w sklepie 140 :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ci ten bosch nie piszczał bo miałem juz takie cudo na aucie.

nowe?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ATE pakuj bo bredzisz idz pod 3 :D

Jebne Ci Michaś :decayed: Też się zdecydowałem jednak na Ate 20 zł różnicy a jednak podobno mniej słyszalne i dobrze hamują. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mała sesja na mam nadzieje starych felgach :decayed::whistling::whistling:

DSC_0418.jpg

DSC_0425.jpg

DSC_0440.jpg

DSC_0443.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swój wątek to wstaw a nie tu :grin:

No niestety Dariusz dziś miałem mała przygodę i musze co nie co podklepac z przodu bo lekko nadkole sie wygięło przy przytarciu na nie równym szlifierka chyba tez pójdzie w ruch :facepalm::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swój wątek to wstaw a nie tu :grin:

No niestety Dariusz dziś miałem mała przygodę i musze co nie co podklepac z przodu bo lekko nadkole sie wygięło przy przytarciu na nie równym szlifierka chyba tez pójdzie w ruch :facepalm::grin:

NIe czepiaj się czerwona biedronko ! :grin::banan::grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ci ten bosch nie piszczał bo miałem juz takie cudo na aucie.

nowe?

Tak nowe ogolnie mało osób poleca boscha tarcze lub klocki.

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

A ty dawid kogo tam masz na PTU ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na swój wątek to wstaw a nie tu :grin:

No niestety Dariusz dziś miałem mała przygodę i musze co nie co podklepac z przodu bo lekko nadkole sie wygięło przy przytarciu na nie równym szlifierka chyba tez pójdzie w ruch :facepalm::grin:

NIe czepiaj się czerwona biedronko ! :grin::banan::grin:

To jest TRUSKAWECZKA :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żeby ci ten bosch nie piszczał bo miałem juz takie cudo na aucie.

nowe?

Tak nowe ogolnie mało osób poleca boscha tarcze lub klocki.

---------- Post dopisany at 22:25 ---------- Poprzedni post napisany at 22:22 ----------

A ty dawid kogo tam masz na PTU ?

A kolega kupił a3 od znajomego z Turku.. Swoją drogą jeździmy na spoty a3 i tam kilka osób Cię zna bo też z turku :wink:

Dokładnie Jakub Głogowski :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znam ziomka w moim wieku. A to spot byl kiedys na bliskiej w tuliszkowie? Kiedys mi tam nawijal na face, a niedawno oplem jezdzil :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No znam ziomka w moim wieku. A to spot byl kiedys na bliskiej w tuliszkowie? Kiedys mi tam nawijal na face, a niedawno oplem jezdzil :)

Tak na bliskiej.. No teraz sobie A3 ładną śmiga 2007 rocznik czy wyżej .. :whistling:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...