Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Moze on bardziej jako eksponat sprzedaje :)

Sylwek kup ori glosniki bo bose tylko na przodzie nie tedy droga :)

No powiem tak szukam całości ale no nie mam wiązki na sub a na tyle mam głośniki typu jajko ktoś wyciął dziury pod nie w metalu i no jeśli coś to może poszukamhertz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ja oczekuję na alkantarę podejrzewam,że przyjdzie koło wtorku dopiero więc trochę czasu jest. Mieszek dojdzie pewnie jutro max w sobote więc już zacznie to wyglądać. Dodam,że jutro idę na rozmowę w sprawie pracy kolejnej na CPN więc jak się uda to będzie kasa i mody pójdą do przodu w końcu mam nadzieję. :banan:

---------- Post dopisany at 20:46 ---------- Poprzedni post napisany at 20:32 ----------

PS: LABIEL Swoją drogą nie wiem czy taniej niż 300 zł kupisz to radio w stanie chociaż dobrym.. Masakra jakaś,żeby symphony + navi kosztowała mniej niż to radio !! Masz tu w dobrym stanie za 250 zł chyba najniżej jak się dało : RADIO CONCERT 2 II Audi A3 '03-'08 Pabianice

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie mam na to ciśnienia w tym momencie. Widziałem już za 220 w lepszym stanie :decayed: Jak dla mnie takie radio nie jest warte 300 zł. Bo za taką kwotę to można mieć dość dobre, markowe nowe radio a nie 10 letnie które nie wiadomo ile jeszcze pochodzi. Ciśnienia nie ma więc poczekam na okazje. wk***iają mnie tylko aukcje oderwane od rzeczywistości. Ludzie próbują sprzedać kota w worku, którego w dodatku ktoś wcześniej kijem bejsbolowym traktował.

Inna opcja to Concert+ razem ze zmieniarką. Tylko tu jest problem że 90% tych egzemplarzy ma problem z potencjometrem głośności.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ciekawe Blackcool czy ten gosciu nie ma jakiegos co ci przywiozłem te czesci od niego bo miał 2 audi na rozbiórke :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale nawet jak miał tą wątpię,że akurat to radio było na pokładzie B5.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W niedziele moze w poznaniu spocik bedzie

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać panowie kurcze jak patrzę ile całe nagłośnienie bosse kosztuje i jakie ceny są to na prawdę taniej kupię markowe głośniki nowe! bo tu nie mam gwarancji jak długo będą śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

Powitać panowie kurcze jak patrzę ile całe nagłośnienie bosse kosztuje i jakie ceny są to na prawdę taniej kupię markowe głośniki nowe! bo tu nie mam gwarancji jak długo będą śmigać

no bose kosztuje Panie bo to ałdi :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

Powitać panowie kurcze jak patrzę ile całe nagłośnienie bosse kosztuje i jakie ceny są to na prawdę taniej kupię markowe głośniki nowe! bo tu nie mam gwarancji jak długo będą śmigać

no bose kosztuje Panie bo to ałdi :wink:

Arku ale 300 zł za same głośniki to trochę drogo a jak znalazłem głośniki wzmacniacze wiązkę instalacji ty gość 600 zł bez negocjacji no to taniej wyjdzie mnie zainstalować całe nagłośnienie hertz! kurcze mię wiedziałem że takie ceny sobie rzucają a poza tym mało jest ich by coś wybrać: (

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 07:49 ---------- Poprzedni post napisany at 07:48 ----------

Powitać panowie kurcze jak patrzę ile całe nagłośnienie bosse kosztuje i jakie ceny są to na prawdę taniej kupię markowe głośniki nowe! bo tu nie mam gwarancji jak długo będą śmigać

no bose kosztuje Panie bo to ałdi :wink:

Arku ale 300 zł za same głośniki to trochę drogo a jak znalazłem głośniki wzmacniacze wiązkę instalacji ty gość 600 zł bez negocjacji no to taniej wyjdzie mnie zainstalować całe nagłośnienie hertz! kurcze mię wiedziałem że takie ceny sobie rzucają a poza tym mało jest ich by coś wybrać: (

bose kosztuje do tego radio itp 1 tys musisz mieć :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek nie wiesz czy na Orlenie gdzieś w Okolicach Konina nie szukają ludzi do pracy ? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Arek nie wiesz czy na Orlenie gdzieś w Okolicach Konina nie szukają ludzi do pracy ? :grin:

szukasz pracy znowu? teoretycznie jak wyjdzie coś to na orlenie będzie miejsce wolne ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie szukam auta do ślubu bo na ogłoszeniach nic nie ma, oczywiście audi :decayed: może być q7, a6, a7, a8 tak by pasowało do reszty :grin: macie kogoś ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam może kogoś nawet z okolic bo z chylina :grin:i audi tylko trzeba by było zobaczyć

---------- Post dopisany at 19:27 ---------- Poprzedni post napisany at 19:24 ----------

Panowie czy to może tyle kosztować Jedyny oryg Nowy! GRILL ATRAPA AUDI RS4 A4 B5 gril (4001039794) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :eusathink:

---------- Post dopisany at 19:46 ---------- Poprzedni post napisany at 19:27 ----------

no to już hit Głośniki basowe tweetery drzwi przód Audi A4 94-00 (3993308918) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak ktoś kupował w ASO to pewnie i może, ale ja nie dałbym tyle siana za coś takiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzegło założone auto nie pali :facepalm: kabel przycisniety przez skrzynie który zrobił zaware w kostce przy stacyjce i jutro ciąg dalszy robienia :kwasny:

A najlepsze jest to że w ADR jest dwumasa :shock3: aż się zdziwiłem :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...