Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:hi:
  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:taki piękny dzionek i wsio psu f dupe :facepalm:

Opublikowano
:hi:taki piękny dzionek i wsio psu f dupe :facepalm:

z przepływką się uporałeś?

Opublikowano
:hi:taki piękny dzionek i wsio psu f dupe :facepalm:

z przepływką się uporałeś?

ta ,to mi tera amora wysrało :decayed: Pw tam odbierz i pozytywnie rozpatrz :decayed:

Opublikowano

Co tu taka cisza panowie

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

View image: 1231233 296331813862601 8384689925933184129 n szukam plastików :decayed:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

A tu coś z cyklu W.T.F.View image: cccccxxxx

Opublikowano

Na zbiorniczek wyrównawczy i puszkę filtra mam.

Opublikowano
  • Autor
Taka sytuacja:kox:

http://s27.postimg.org/gpkxa697z/CAM00569.jpg

http://s15.postimg.org/xv8i6sa6v/CAM00573.jpg

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

http://s7.postimg.org/y95ugs1xz/CAM00572.jpg

skąd masz dystansę ?

Opublikowano
Na zbiorniczek wyrównawczy i puszkę filtra mam.

A ILE ZA TAKĄ PRZYJEMNOŚĆ :decayed:

Opublikowano
Taka sytuacja:kox:

http://s27.postimg.org/gpkxa697z/CAM00569.jpg

http://s15.postimg.org/xv8i6sa6v/CAM00573.jpg

---------- Post dopisany at 14:23 ---------- Poprzedni post napisany at 14:21 ----------

http://s7.postimg.org/y95ugs1xz/CAM00572.jpg

skąd masz dystansę ?

ALLEDROGO :grin:

Opublikowano
Na zbiorniczek wyrównawczy i puszkę filtra mam.

A ILE ZA TAKĄ PRZYJEMNOŚĆ :decayed:

Tanio, bo po znajomości. U mnie i tak to leży.

Opublikowano
  • Autor
Na zbiorniczek wyrównawczy i puszkę filtra mam.

A ILE ZA TAKĄ PRZYJEMNOŚĆ :decayed:

Tanio, bo po znajomości. U mnie i tak to leży.

pochwal się lepiej co tam Ci jeszcze leży :kox:

w niedziele widziałem jak leciałaś na Poznań:wink:

Opublikowano

pochwal się lepiej co tam Ci jeszcze leży :kox:

w niedziele widziałem jak leciałaś na Poznań:wink:

A kobieta zawsze mnie pyta co ja tak zwalniam i patrzę na tego Orlena w Słupcy :grin:

Opublikowano
  • Autor

pochwal się lepiej co tam Ci jeszcze leży :kox:

w niedziele widziałem jak leciałaś na Poznań:wink:

A kobieta zawsze mnie pyta co ja tak zwalniam i patrzę na tego Orlena w Słupcy :grin:

:polew:co tam jeszcze masz ?:whistling:

Opublikowano

A co cię interesuje :decayed:

Opublikowano
  • Autor
A co cię interesuje :decayed:

mów co masz to dogadamy się :decayed:

Opublikowano

Ciężko mi powiedzieć. Coś tam jeszcze na strychu leży, ale trudno to wymienić jak się nie wiem czego się szuka :decayed:

Opublikowano
  • Autor
Ciężko mi powiedzieć. Coś tam jeszcze na strychu leży, ale trudno to wymienić jak się nie wiem czego się szuka :decayed:

przywieź w sobotę wybierzemy coś :wink:

Opublikowano

Ta, zrobię kiermasz :decayed:

Opublikowano

a tak jak już gadamy co tam kto oddaje to mi kilka zbędnych rzeczy leży a może się komuś przyda.

Placki z przedlifta z grzaniem d*py (tyle że pasowało by jest lutnąć) komplet 130zł (kanapa + fotele przód)

Podłokietnik z tunelem myślę że z 50zł

tak btw.

skolekcjonowałem grille :grin: mam od eski, polifta i przedlifta :facepalm:

A co do dystansów tak z allegro, a masz je michał z centrowaniem? ja się zastanawiam czy do quattro mogę dać 5mm(te mogą być bezcentrowania) dystans do tyłu bo nie wiem czy się tam nic nie pojebie :grin:

Ktoś chętny na ścieme szyb? bo w turku będę sobie ściemę walił a zakład pewny ok 400-450zł kompletne auto.

Opublikowano
Co tu taka cisza panowie

---------- Post dopisany at 21:48 ---------- Poprzedni post napisany at 21:39 ----------

View image: 1231233 296331813862601 8384689925933184129 n szukam plastików :decayed:

---------- Post dopisany at 21:49 ---------- Poprzedni post napisany at 21:48 ----------

A tu coś z cyklu W.T.F.View image: cccccxxxx

a co potrzebujesz ?

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.