Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Będzie będzie ;) a to że ty arek używasz super glu do listew czy tam kolwiek czego to twoja sprawa...

nie wiem w czym tu jest coś smiesznego k**wa !! z każdego sie tak smiejecie powoli wk***ia mnie to wasze wysmiewanie prosto w oczy zeden nie powie ale za plecami k**wa każdy pier**li spójrzcie na swoje auta zasługuja na polish works nie !!! :thumbdown: seria alu i nic wiecej nie ośmieszajcie się mi na wlepie nie zależy a auto robie dla siebie nikomu sie podobac nie musi tyle w temacie :hi:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,6 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Michał jak dla mnie twoje auto jest super: ) fajnie że robisz to co ty chcesz, dla mnie jest super moje tak seria ale ja ją chce tak zachować: ) może jakieś małe zmiany: ) kto wie :hi:

---------- Post dopisany at 04:08 ---------- Poprzedni post napisany at 04:02 ----------

A ją może dodam tyle od siebie że nie ważne czy że spotu czy z ulicy czterech kółek miłośnicy: )

Opublikowano
Będzie będzie ;) a to że ty arek używasz super glu do listew czy tam kolwiek czego to twoja sprawa...

nie wiem w czym tu jest coś smiesznego k**wa !! z każdego sie tak smiejecie powoli wk***ia mnie to wasze wysmiewanie prosto w oczy zeden nie powie ale za plecami k**wa każdy pier**li spójrzcie na swoje auta zasługuja na polish works nie !!! :thumbdown: seria alu i nic wiecej nie ośmieszajcie się mi na wlepie nie zależy a auto robie dla siebie nikomu sie podobac nie musi tyle w temacie :hi:

Ja tam na swoje patrzę codziennie btw nie brakuje ci czasem jeszcze listewek na błotniki?

Opublikowano
Będzie będzie ;) a to że ty arek używasz super glu do listew czy tam kolwiek czego to twoja sprawa...

nie wiem w czym tu jest coś smiesznego k**wa !! z każdego sie tak smiejecie powoli wk***ia mnie to wasze wysmiewanie prosto w oczy zeden nie powie ale za plecami k**wa każdy pier**li spójrzcie na swoje auta zasługuja na polish works nie !!! :thumbdown: seria alu i nic wiecej nie ośmieszajcie się mi na wlepie nie zależy a auto robie dla siebie nikomu sie podobac nie musi tyle w temacie :hi:

Ja tam na swoje patrzę codziennie btw nie brakuje ci czasem jeszcze listewek na błotniki?

Wszystko mam :wink:

Opublikowano
Będzie będzie ;) a to że ty arek używasz super glu do listew czy tam kolwiek czego to twoja sprawa...

nie wiem w czym tu jest coś smiesznego k**wa !! z każdego sie tak smiejecie powoli wk***ia mnie to wasze wysmiewanie prosto w oczy zeden nie powie ale za plecami k**wa każdy pier**li spójrzcie na swoje auta zasługuja na polish works nie !!! :thumbdown: seria alu i nic wiecej nie ośmieszajcie się mi na wlepie nie zależy a auto robie dla siebie nikomu sie podobac nie musi tyle w temacie :hi:

Ja tam na swoje patrzę codziennie btw nie brakuje ci czasem jeszcze listewek na błotniki?

Wszystko mam :wink:

a faktycznie na tapatalku nie bylo widać tych małych piździtek, no to ino f kolor i oblookamy na spocie :naughty:

Opublikowano
Będzie będzie ;) a to że ty arek używasz super glu do listew czy tam kolwiek czego to twoja sprawa...

nie wiem w czym tu jest coś smiesznego k**wa !! z każdego sie tak smiejecie powoli wk***ia mnie to wasze wysmiewanie prosto w oczy zeden nie powie ale za plecami k**wa każdy pier**li spójrzcie na swoje auta zasługuja na polish works nie !!! :thumbdown: seria alu i nic wiecej nie ośmieszajcie się mi na wlepie nie zależy a auto robie dla siebie nikomu sie podobac nie musi tyle w temacie :hi:

Ja tam na swoje patrzę codziennie btw nie brakuje ci czasem jeszcze listewek na błotniki?

Wszystko mam :wink:

a faktycznie na tapatalku nie bylo widać tych małych piździtek, no to ino f kolor i oblookamy na spocie :naughty:

Jutro zawioze lakiernikowi niech działa :wink:

Opublikowano

a oryginalnie poliftowe jak są mocowane do drzwi a jak przedliftowe?

Opublikowano

Dla mnie Misie też ma za***isty wózek i do tego fajnie brzmiący. Każdy ma swój gust i wiadomo,że robi wszystko inaczej jak się mu podoba dlatego każdy samochód jest inny..:whistling:

Opublikowano
  • Autor
Będzie będzie ;) a to że ty arek używasz super glu do listew czy tam kolwiek czego to twoja sprawa...

nie wiem w czym tu jest coś smiesznego k**wa !! z każdego sie tak smiejecie powoli wk***ia mnie to wasze wysmiewanie prosto w oczy zeden nie powie ale za plecami k**wa każdy pier**li spójrzcie na swoje auta zasługuja na polish works nie !!! :thumbdown: seria alu i nic wiecej nie ośmieszajcie się mi na wlepie nie zależy a auto robie dla siebie nikomu sie podobac nie musi tyle w temacie :hi:

A Ty widzę ze nie znasz się na zartach. Masz jakieś chore wizję stary czy coś to mów a nie Piszesz o polish works zazdrość?? Ja niczego nikomu nie zazdroszczę a na batalionie ciągle ktoś żartuje z kogoś ale Ty się gniewasz to gniewaj

Opublikowano
:siema: co tu taka agresywna atmosfera :wink:
Opublikowano

Niedługo zamiast na spoty to na ustawki bedziemy się ustawiali :grin:

Opublikowano

Bo tu harmonii nie ma wg bo coś chce sie zrobić to odrazu wyśmiewiska ida i wg ale żeby doradzic czy pomóc pogadać czy bedzie pasowac czy nie to nie ma tego na początku tylko najlepiej polew puścić ... Najpierw doradz a pozniej sie razem posmiejemy i bedzie wszystko ok ...

Opublikowano

Chłopaki każdy z nas powinien być jak rodzina czy bracia.. Dajcie już spokój z tym. Każdy robi co chce i tyle. :decayed:

Opublikowano
Będzie będzie ;) a to że ty arek używasz super glu do listew czy tam kolwiek czego to twoja sprawa...

nie wiem w czym tu jest coś smiesznego k**wa !! z każdego sie tak smiejecie powoli wk***ia mnie to wasze wysmiewanie prosto w oczy zeden nie powie ale za plecami k**wa każdy pier**li spójrzcie na swoje auta zasługuja na polish works nie !!! :thumbdown: seria alu i nic wiecej nie ośmieszajcie się mi na wlepie nie zależy a auto robie dla siebie nikomu sie podobac nie musi tyle w temacie :hi:

A Ty widzę ze nie znasz się na zartach. Masz jakieś chore wizję stary czy coś to mów a nie Piszesz o polish works zazdrość?? Ja niczego nikomu nie zazdroszczę a na batalionie ciągle ktoś żartuje z kogoś ale Ty się gniewasz to gniewaj

Moje zdanie jest takie ze na takim forum trzeba sie liczyć z krytyka każda bo niestety ale przynależność do grupy to dopasowane sie do niej i jest dobrowolne. Oczywiście można robic co sie chce i jak sie chce ale trzeba mieć świadomość opinii i najważniejsze by mieć dystans do siebie i do swojego auta bo to tylko auto. Mi tez sie zdarza planować by cos zrobic ale czasem albo nie ma czasu albo podejścia i chceci.

Zawsze uzyskuje sie radę od forumowiczów tylko trzeba mieć na uwadze czy ktoś jest w stanie pomoc niektórzy wiedza i modami sa do przodu niektórzy nie, nikt tu nie jest alfą i omega.

A co do listew z polifta to nie widze tego bo to tylko na moje odczucia ale one chyba nie pasują na drzwi , bo przedlift na za małe przetłoczenia, i super glue może nie, ale klej do szyb tak.

Pamiętajcie forum jest dobrowolne :kox:

Tapnięte z iphona

Opublikowano
Będzie będzie ;) a to że ty arek używasz super glu do listew czy tam kolwiek czego to twoja sprawa...

nie wiem w czym tu jest coś smiesznego k**wa !! z każdego sie tak smiejecie powoli wk***ia mnie to wasze wysmiewanie prosto w oczy zeden nie powie ale za plecami k**wa każdy pier**li spójrzcie na swoje auta zasługuja na polish works nie !!! :thumbdown: seria alu i nic wiecej nie ośmieszajcie się mi na wlepie nie zależy a auto robie dla siebie nikomu sie podobac nie musi tyle w temacie :hi:

A Ty widzę ze nie znasz się na zartach. Masz jakieś chore wizję stary czy coś to mów a nie Piszesz o polish works zazdrość?? Ja niczego nikomu nie zazdroszczę a na batalionie ciągle ktoś żartuje z kogoś ale Ty się gniewasz to gniewaj

Moje zdanie jest takie ze na takim forum trzeba sie liczyć z krytyka każda bo niestety ale przynależność do grupy to dopasowane sie do niej i jest dobrowolne. Oczywiście można robic co sie chce i jak sie chce ale trzeba mieć świadomość opinii i najważniejsze by mieć dystans do siebie i do swojego auta bo to tylko auto. Mi tez sie zdarza planować by cos zrobic ale czasem albo nie ma czasu albo podejścia i chceci.

Zawsze uzyskuje sie radę od forumowiczów tylko trzeba mieć na uwadze czy ktoś jest w stanie pomoc niektórzy wiedza i modami sa do przodu niektórzy nie, nikt tu nie jest alfą i omega.

A co do listew z polifta to nie widze tego bo to tylko na moje odczucia ale one chyba nie pasują na drzwi , bo przedlift na za małe przetłoczenia, i super glue może nie, ale klej do szyb tak.

Pamiętajcie forum jest dobrowolne :kox:

Tapnięte z iphona

I wsio w temacie więc dyskusję uważam za zamknięta :D może jakiś spot bo jestem w ferio akurat :D

Opublikowano

Hehe trzeba było dać znać wcześniej :decayed::decayed:

Opublikowano

No właśnie to tez bym podlecial :)

Tapnięte z iphona

Opublikowano

ehh no mogłem :facepalm:wybaczcie:decayed:

Opublikowano

Powitać panowie Darek święte słowa: hi:

Opublikowano

Ja jak bym wiedział to też bym się spocił :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.