Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ta, za 900 to chyba z plastiku ten nowy magiel...na Laskówcu gościu regeneruje, dzisiaj zostawiasz, jutro odbierasz, w zależności co trza zrobić ceny od 200 zł wzwyż

Edytowane przez PitekA4

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Nowa od 900 w góre więc bede myslał nad nową ;)

Jakiej firmy jest nowa? A jaka jest ori?

GT - BERGMANN za 900 zł

LAUBER - 1250 ZŁ

SPIDAN- 2200 zł

Opublikowano

Z tych 3 to Spidan jedynie.

Opublikowano

Ja jestem za LAUBEREM wiec zobaczymy narazie robie co inne ;) pozniej bede myslał na maglem :P

Opublikowano

ja polecam redżenerejszyn bo położysz klocka na nowego a się okaże, że poszła pierdoła w nim która wyniesie 250-300zł. rachunek jest prosty

Opublikowano

Znaczy sie ja tez bym myślał o regeneracji.

Pany a co z moim korowodzie weselnym? Kto by sie pisał ?:) czynów ogole ktoś bym wiedział czy cos planować?

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Darek ty masz 27 tak? zrób listę i zobaczysz. :hi:

Opublikowano

Znaczy sie ja tez bym myślał o regeneracji.

Pany a co z moim korowodzie weselnym? Kto by sie pisał ? :) czynów ogole ktoś bym wiedział czy cos planować?

to będzie niespodziewajka :kox:

Opublikowano
hepy9usu.jpg zestaw gotowy i do dzieła: )
Opublikowano

:hi: Darek ja sie pisze :D

Opublikowano

No i filtr i olej wlany jeszcze myślę kratki zrobić temat na forum był ruszany? pod tym względem przyda się pomoc: ) a taka ciekawostką z tego co doszedłem to mam ori przewody świec są w dobrym stanie nie strzelają ale świece muszę zmienić teraz pytanie co polecacie

Opublikowano

OK, więc puszczam listę osób które chcą wziąć udział w moim korowodzie weselnym (będzie mi bardzo miło a i o uczestnikach nie zapomnę :drunk: )

Ślub odbywa się w miejscowości Chocz ob.Pleszewa dn. 27.09.14 o godzinie 14.30 (wiem wcześnie :decayed: ) - generalnie kościół jest w rynku także będzie dobrze widoczny.

http://goo.gl/maps/iAclQ

http://goo.gl/maps/GJ6yv


Z kościoła musimy przejechać do restauracji/ hotelu kilka kilometrów.

http://goo.gl/maps/IBMPT - dojazd

http://goo.gl/maps/BxLkE - hotel / restauracja


*Uwagi

- Jadący z Konina przez Rychwał do Gizałek lub z Turku itp. przez Rychwał do Gizałek - są odcinki drogi że trzeba uważać autem o glebie ok 62-60cm idzie zachaczyć spodem i rozpórką najgorsza droga od miejscowości Królików Czwarty

- Jadący z Wrześnie lub Słupcy na Pyzdry droga spoko

Lista osób:

1.

2.

3.

4.

5,

6,

7,

8,


Osoby które chcą jechać trzeba zrobić spot i obgadać temat :decayed:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Lista osób:
1.Bartek B5
2.
3.
4.
5,
6,
7,
8,

Opublikowano

OK, więc puszczam listę osób które chcą wziąć udział w moim korowodzie weselnym (będzie mi bardzo miło a i o uczestnikach nie zapomnę :drunk: )

Ślub odbywa się w miejscowości Chocz ob.Pleszewa dn. 27.09.14 o godzinie 14.30 (wiem wcześnie :decayed: ) - generalnie kościół jest w rynku także będzie dobrze widoczny.

http://goo.gl/maps/iAclQ

http://goo.gl/maps/GJ6yv

Z kościoła musimy przejechać do restauracji/ hotelu kilka kilometrów.

http://goo.gl/maps/IBMPT - dojazd

http://goo.gl/maps/BxLkE - hotel / restauracja

*Uwagi

- Jadący z Konina przez Rychwał do Gizałek lub z Turku itp. przez Rychwał do Gizałek - są odcinki drogi że trzeba uważać autem o glebie ok 62-60cm idzie zachaczyć spodem i rozpórką najgorsza droga od miejscowości Królików Czwarty

- Jadący z Wrześnie lub Słupcy na Pyzdry droga spoko

Lista osób:

1.

2.fatboy

3.

4.

5,

6,

7,

8,

Osoby które chcą jechać trzeba zrobić spot i obgadać temat :decayed:

:decayed:

Lista osób:

1.Bartek B5

2.fatboy

3.

4.

5,

6,

7,

8,

Opublikowano

A ten drugi ze słupcy? bo coś umilkł :)

Opublikowano

A pieron go wi panie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

może zawitam :D

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.