Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Póki co zostanie, bo nie ma wyjścia :lol: Nie ma opcji abym sprzedał ją za groszę przy stanie technicznym zdecydowanie lepszym niż większość nowszych aut.

+100000 do respektu :D

Chętnie zamienię na A6 C5, z jakimś dobrym silnikiem benzynowym albo benz+gaz :) tylko sedan kombi nie uznaje.

dlaczego kombi nie uznajesz?

Jak dla Mnie auto traci swój urok, poza Tym,

żona nie zgadza się na auto w tym nadwozu,

Ja najbardziej byłbym osobiście za lift-backiem

ale na razie brakuje $$ na Audi A5

Mozna w niedziele ;-)

A Sobota wchodzi w rachubę? :P

Edytowane przez Strażak R1

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 294,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Sobota pracujaca to moze cos za tydz sie ogarnie jak nikogo na niedziele nie ma

Opublikowano

Sobota pracujaca to moze cos za tydz sie ogarnie jak nikogo na niedziele nie ma

W niedzielę Ja niestety nie dam rady :/

Opublikowano

A w niedziele ja bym dał radę chyba :)

Michu do 9,5j et42 najlepszy dystans 25mm :decayed:


a tak btw nie ma ktoś na sprzedaż coś ciekawego z Golf V, Octavia II lub coś innego z 1.9TDI 105KM.

Opublikowano

A właśnie, tak przy okazji, jeśli ktoś byłby zainteresowany czyszczeniem wnętrza: praniem tapicerki w aucie, to zapraszam do Mnie ;)

Opublikowano

Dariusz mysle ze 9.5 zmieszcze z tylu :D. Dobrze wiedziec Strazak ;-)

Opublikowano

Dariusz mysle ze 9.5 zmieszcze z tylu :D. Dobrze wiedziec Strazak ;-)

Do usług :)

Panowie, skoro tak lokalnie działamy, to zwracam się z prośbą do wszystkich...

Już piszę o co chodzi...

W Mojej miejscowości LĄDEK mamy taką inicjatywę społeczną,

jako, że mieszkańców jest u Mnie niecałe 800 ludków,

ciężko nam konkurować z miastami takimi jak Kraków, Poznań itp.

Istnieje u Nas stoważyszenie "Aktywnie w Przyszłość" po ostatniej podobnej do tej akcji

udało nam się uzyskać środki na zrobienie i wyposażenie siłowni ogólnodostępnej :)

To druga aukcja, która ma na celu pozyskanie środków głównie na budowę Placu Zabaw dla dzieci.

Wystarczy zagłosować, raz dziennie do końca akcji pozostało 29 dni.

Po kliknięciu głosuj podaje sie e-mail na niego dostajemu mail i klikamy potwierdzam oddanie głosu,

Nr kom może być fikcyjny, kod pocztowy również.

https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,792,duzo-mozliwosci-dla-twojej-aktywnosci.html

ps. U Mnie w miejscowości parcie na głosowanie jest tak duże, że sąsiad chodzi do sąsiada i pyta... a Ty już głosowałeś? :D

Opublikowano

co za b6 avant na śmiesznych lampach a'la led śmiga po słupcy i wrześni ? Rejka WPI

Opublikowano

https://todlamniewazne.pl/inicjatywa,792,duzo-mozliwosci-dla-twojej-aktywnosci.html

ps. U Mnie w miejscowości parcie na głosowanie jest tak duże, że sąsiad chodzi do sąsiada i pyta... a Ty już głosowałeś? :D

= zrobione

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Witam.

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano
:hi:
Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

chłopaczek z ostatniej nie udanej sprzedaży auta mojego napisał mi tak:


"ale fakt faktem że wypadało przyjechać umytym i suchym autem"


wyśmiałem go sikiem po prostu jak po ponad 200 km mam przyjechać umytym autem i suchym :facepalm:


Opublikowano

To ty jechałeś do klienta zamiast on do ciebie?

Opublikowano
  • Autor

To ty jechałeś do klienta zamiast on do ciebie?

spotkaliśmy się w połowie drogi :) We Wrocławiu on był za krakowa

Opublikowano

Na przyszłość nie idź na takie układy. Chce kupić to niech przyjeżdża, a nie naraża ciebie na koszty po to żeby sobie auto obejrzeć.

Opublikowano
  • Autor

Na przyszłość nie idź na takie układy. Chce kupić to niech przyjeżdża, a nie naraża ciebie na koszty po to żeby sobie auto obejrzeć.

oddał za paliwo + coś tam ;)

Opublikowano

Aha, to już inna kwestia.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.