Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Mówię co wiem z tvn turbo, szerszy kapieć na lato lepiej trzyma drogi i zakrętów. W deszczu nie jest juz tak super, aqua planning powoduje że oponie trudniej złapać przyczepność przy

prędkościach autostradowych

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Mówię co wiem z tvn turbo, szerszy kapieć na lato lepiej trzyma drogi i zakrętów. W deszczu nie jest juz tak super, aqua planning powoduje że oponie trudniej złapać przyczepność przy

prędkościach autostradowych

Wszystko zależy od opony - nie można uogólniać. Wiadomo że im szerszy kapeć tym większe prawdopodobieństwo aquaplaningu, ale mam kapcie 215, wcześniej miałem ten sam model ale 225 - wodę odprowadzają tak za***iście że nie ma mowy o żadnych aquaplaningu. Wpadałem często dla testów w taką okoliczną kałuże - dość głęboką. Co popadało to jak byłem w okolicy zawsze specjalnie ją zaliczałem zwiększając za każdym razem prędkość. Skończyłem na 100km/h - zero strachu i zero nieprzewidywalnego zachowania auta. Tylko fontanna na 10 metrów :P

Opublikowano

Ja zauważyłem ze w quattro nie ma za beadzo efektu ściągania w kałużach jak to bywa w osce gdy koło traci przyczepność :)

Opublikowano

Mi ja jedno koło traci trakcję to pozostaje mi już tylko jedno, ty masz jeszcze 3 do dyspozycji więc nie ma co się dziwić. Q fajna sprawa. Kiedyś powiedziałem sobie że następne auto musi być 1,8T z Q. Hmy, 1,8T w sumie wpadł, brakuje już tylko Q :grin:

Opublikowano

Tylko nie spawaj podłogi :)

BTW

Potrzebuje szpecą co licznik inny włoży do polifta bo tam jest kombinacja z pinem...

Edytowane przez darek995

Opublikowano

Teraz jakbym kupił takiego anglika jak miałem wcześniej to rozważyłbym czyby nie spawać grodzi z numerami :D

Opublikowano

Tylko nie spawaj podłogi :)

BTW

Potrzebuje szpecą co licznik inny włoży do polifta bo tam jest kombinacja z pinem...

Ty pisz od razu czy to jaeger, bo na to bohatera trzeba
Opublikowano

:hi: WiNter setup is done :facepalm:

Opublikowano

Tylko nie spawaj podłogi :)

BTW

Potrzebuje szpecą co licznik inny włoży do polifta bo tam jest kombinacja z pinem...

Ty pisz od razu czy to jaeger, bo na to bohatera trzeba

Tak przerobienie z jaegera na vdo :D

Opublikowano

no to na to jeszcze większego bohatera trzeba :grin:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Powitać panowie. :hi:

Opublikowano

Powitać :hi:

Opublikowano

no to na to jeszcze większego bohatera trzeba :grin:

Ok a jakby jeager na jeager tylko immo jakos zgrac?

Opublikowano

:hi: Panowie

Opublikowano

No Darek widziałem twoje auto i zimowy setup te cele masz polerowane? Świeciły się ładnie. :)

Ogólnie ładne gwiazdy. :)

Opublikowano

siema byki :hi:


no to na to jeszcze większego bohatera trzeba :grin:


Ok a jakby jeager na jeager tylko immo jakos zgrac?

miszczuniu tam chyba trzeba by wsady kombinować albo licznik z ecu w komplecie coś mi się wydaje bo samego pinu chyba nie zmienisz :eusathink:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.