Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

kwestia wyszarpania pinu z starego blatu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

kwestia wyszarpania pinu z starego blatu

dla ogarniętego fachowca majacego pojęcie i sprzęt to przecież nie problem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

miałem swojego czasu zabawki do tego ale c**j to strzelił. głównie o soft sie rozchodzi bo kabla bym wygrzebał na strychu do tego

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Szukam klucz dynamometryczny dla siebie coś polecacie? :hi:

coś ze średniej pólki typu YATO lub NEO do amatorskich zastosowań w sam raz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ale teraz pytanie są dwa rodzaje że jeden typ ma wskaźnik i ten chyba nazywa się wychylny i ten drugi cena tak coś myślałem że koło 150 zł ale myślę o takim mniejszy klucz kupić taki do mniejszych ale precyzyjnych prac. Otóż ostatnio oddałem żony auto na wymianę uszczelki pod klawiaturę zaworów daewoo nexia. 1,5 16v gość skasował za sama robociznę 130zł minęły dwa miesiące i auto ma cały silnik ulany. :faceplam: byłem u gościa a ten wyprosił mnie z podwórka normalnie glupek więc myślę sam takie rzeczy robić.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sylwek bys przyjechał do starego sasiada to za flaszke bym ci wymienił :decayed: i dynamometryka mam yato i nie narzekam :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dałbyś zamiast nowej uszczelki masę uszczelniającą. Godzina roboty i spokój do grobu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

Normalny mechanik zrobił by jeszcze raz na swój koszt...

Haha a gdzie u nas masz normalnych mechaników? Toć to wszyscy wymieniacze części a nie mechanicy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na osadzie kolego.Kumplowi robił jeszcze raz uszczelke pod głowicą w astrze 1.6 16V bez wykretów rok temu na swój koszt. Sam kupował części a że puściła to już jego brocha. Do tego niedrogi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Żebyś ty mi wcześniej powiedział to bym żadnemu partaczowi nie dał bym go a teraz tyłek blady sprawdzamstan oleju i dolewam pytałem się już o części w sklepie więc po świętach niestety zabiorą się za robotę teraz po prostu zaczyna się nawał pracy i brak czasu. :hi:

Sylwek bys przyjechał do starego sasiada to za flaszke bym ci wymienił :decayed: i dynamometryka mam yato i nie narzekam :wink:<br/>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak to jest w astrze, ale w starszych Audicach/VW gdzie była metalowa pokrywa zaworów problem z wyciekami był notoryczny. Często się zdarzało tak że sama pokrywa była "przeciągnięta" i można wtedy wymieniać uszczelkę co miesiąc a i tak będzie olej leciał.

A co do astry to sprawdź czy odma drożna, bo jak będzie zapchana to może uszczelki wywalać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Astre kolega pogonił, w lusterku wstecznym robiło się czarno :D nie opłacało się mu naprawiać. Zgadza się Labiel, tak samo z miską olejową, jak już ktoś dokręci za mocno to wygina się i najlepiej wymiana

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No Darek widziałem twoje auto i zimowy setup te cele masz polerowane? Świeciły się ładnie. :)

Ogólnie ładne gwiazdy. :)

Nie sa polerowane - sa czyste :kox:

No i tak ładnie wklęsłe :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...