Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

:siema: Ekipa :D

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Siema, wyjmował ktoś rozrusznik w V6 quattro ? lub w Quattro bo potrzebuje wiedzieć gdzie tam siedzi i jak go wydłubać. W V6 może być ciężej bo wydech mi idzie po obu stronach :(

Opublikowano

Nikt tu V nie ma :D ja nie pomoge ale do V sie przymierzam do wakacji chce juz miec na pokładzie :P

Opublikowano

Michu zastanów się dobrze czy jest sens bez quattro, bo ja bym na twoim miejscu modził to co jest i tak by Ci się podobało.
Bo jak masz budę quattro,i robisz kox projekt to możesz sobie pozwolić na 4.2, 2.7Bit itp. a ośka ogranicza niestety.

Możesz co prawda zrobić swap na 2.8 30V ale tutaj już bym myślał jak ma to wyglądać finalnie - czyli albo grubo albo wcale.

Air, Recaro, czOrny sufit, navi, kiera b7 lub coś nowszego, biały FIS, gładki zdezio i szeroko wszystko :grin:

Wiem że brzmi jak furka czornego ale dopóki jej nie rozebrał to gniotła na forum. Jedyne co lepsze może być to RS4 B5 w sedanie.

Gdybym się nie żenił i nie ruszał z chatą to pewnie pod domem stało by S4 B6 albo jakie B7 w 2.0T. :grin:


to jest tylko moje zdanie i zawsze może się zmienić :hi:

Opublikowano

Michu zastanów się dobrze czy jest sens bez quattro, bo ja bym na twoim miejscu modził to co jest i tak by Ci się podobało.

Bo jak masz budę quattro,i robisz kox projekt to możesz sobie pozwolić na 4.2, 2.7Bit itp. a ośka ogranicza niestety.

Możesz co prawda zrobić swap na 2.8 30V ale tutaj już bym myślał jak ma to wyglądać finalnie - czyli albo grubo albo wcale.

Air, Recaro, czOrny sufit, navi, kiera b7 lub coś nowszego, biały FIS, gładki zdezio i szeroko wszystko :grin:

Wiem że brzmi jak furka czornego ale dopóki jej nie rozebrał to gniotła na forum. Jedyne co lepsze może być to RS4 B5 w sedanie.

Gdybym się nie żenił i nie ruszał z chatą to pewnie pod domem stało by S4 B6 albo jakie B7 w 2.0T. :grin:

to jest tylko moje zdanie i zawsze może się zmienić :hi:

Darku moze i racja ale narazie chce złożyć to co mam ;) w planach jest 2.8 zobaczymy ;) jak nie to zostanie 1.8 i bede latał 1.5 -2 lata i pozniej zmiana :hi:

Opublikowano

Powitać. :hi: Taki oto własnoręczny prezent dzisiaj dostałem od mojej Pani. :decayed:

DSC_04402.jpg

Opublikowano

Dobra kobieta, trzeba szanować motofanke :)

Opublikowano

Michu zastanów się dobrze czy jest sens bez quattro, bo ja bym na twoim miejscu modził to co jest i tak by Ci się podobało.

Bo jak masz budę quattro,i robisz kox projekt to możesz sobie pozwolić na 4.2, 2.7Bit itp. a ośka ogranicza niestety.

Możesz co prawda zrobić swap na 2.8 30V ale tutaj już bym myślał jak ma to wyglądać finalnie - czyli albo grubo albo wcale.

Air, Recaro, czOrny sufit, navi, kiera b7 lub coś nowszego, biały FIS, gładki zdezio i szeroko wszystko :grin:

Wiem że brzmi jak furka czornego ale dopóki jej nie rozebrał to gniotła na forum. Jedyne co lepsze może być to RS4 B5 w sedanie.

Gdybym się nie żenił i nie ruszał z chatą to pewnie pod domem stało by S4 B6 albo jakie B7 w 2.0T. :grin:

to jest tylko moje zdanie i zawsze może się zmienić :hi:

Darku moze i racja ale narazie chce złożyć to co mam ;) w planach jest 2.8 zobaczymy ;) jak nie to zostanie 1.8 i bede latał 1.5 -2 lata i pozniej zmiana :hi:

No wlasnie o to mi chodzi.

Opublikowano

Michu zastanów się dobrze czy jest sens bez quattro, bo ja bym na twoim miejscu modził to co jest i tak by Ci się podobało.

Bo jak masz budę quattro,i robisz kox projekt to możesz sobie pozwolić na 4.2, 2.7Bit itp. a ośka ogranicza niestety.

Możesz co prawda zrobić swap na 2.8 30V ale tutaj już bym myślał jak ma to wyglądać finalnie - czyli albo grubo albo wcale.

Air, Recaro, czOrny sufit, navi, kiera b7 lub coś nowszego, biały FIS, gładki zdezio i szeroko wszystko :grin:

Wiem że brzmi jak furka czornego ale dopóki jej nie rozebrał to gniotła na forum. Jedyne co lepsze może być to RS4 B5 w sedanie.

Gdybym się nie żenił i nie ruszał z chatą to pewnie pod domem stało by S4 B6 albo jakie B7 w 2.0T. :grin:

to jest tylko moje zdanie i zawsze może się zmienić :hi:

Darku moze i racja ale narazie chce złożyć to co mam ;) w planach jest 2.8 zobaczymy ;) jak nie to zostanie 1.8 i bede latał 1.5 -2 lata i pozniej zmiana :hi:

No wlasnie o to mi chodzi.

:drinks::drinks:

Opublikowano

Dobra kobieta, trzeba szanować motofanke :)

Zgadza się nie mogę narzekać bo przynajmniej nie marudzi jak coś robię i słyszy ile ma w to iść kasy :)

Opublikowano

MichuB5, pytanie z innej beczki. Pracujesz w handlu, więc czy na drukarce przecenionej w gazetce da radę jeszcze coś ugryźć? :)

Opublikowano

Właśnie Dawid gratki super auta a mam pytanie do was z dziedziny car audio jaki zestaw kabli do wzmacniacza polecili byście mi? Wymienię całą ta instalację na nową i myślę o jakiejś firmowej raczej i do tego Kondensator bo jak pomyśle że mam fajny sprzęt a nie gra bo mi się kable smażą to aż coś mnie trafia: (

Opublikowano

MichuB5, pytanie z innej beczki. Pracujesz w handlu, więc czy na drukarce przecenionej w gazetce da radę jeszcze coś ugryźć? :)

Kolego chyba pomyliłeś osoby bo Michał nie pracuje w handlu tylko Darek995 ;) Sylwek dzięki dzięki lecz trzeba nad nią popracować bo z wyglądu pare mankamentów ma :P

Opublikowano

osz kurde faktycznie, sorry Michu :D

Pytanie do Darka :)

Opublikowano

MichuB5, pytanie z innej beczki. Pracujesz w handlu, więc czy na drukarce przecenionej w gazetce da radę jeszcze coś ugryźć? :)

Nie , nie :hi:

Opublikowano

spoko spoko, już wszystko jasne kto jest kim :D

Opublikowano

spoko spoko, już wszystko jasne kto jest kim :D

:grin::grin::grin::good:

Opublikowano

Michał a ty z jakiej firmy masz przewody?

Rzeczy z wyprzedaży nieraz nie podlegają reklamacji tak że ostrożnie z zakupami w markecie nie ma czegoś takiego jak negocjacje cen

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.