Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Siemka. Pozytywne wieści kolego :) maluj i instaluj mody

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 293,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Ja dziś wyczyscilem filtr kabinowy wiem że to tymczasowe rozwiązanie i wymienię go na wiosnę a tak z innej beczki przyszły mi dziś części do lanosa i nexi oryginalne tak już wszystko zalozone. :)

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

W końcu mnie posłuchał z tymi zderzakami zeby pospawać ;)


U mnie też wszystkie graty poszły do lakiernika :banan:

Edytowane przez Michu B5

Opublikowano

Moja też by chciała nowy lakier, niestety funduszy brak :/

Opublikowano

Teraz to panowie setupie zimowe w grazu bo śnieg pada :)

Dawid w końcu poprawiasz serie ale do modow modow jeszcze długa droga :)

W polifcie to tył pdc by robił robotę a przod na "szeroko" mało tego na forum ale da sie zrobic.

Opublikowano

Czy poprawiam hmm doprowadzam do stanu takiego by się to prezentowało i bym mógł zacząć coś modzić w next kolejności wymiana oleju i filtrów więc do lata daleka droga przede mną. :)

Opublikowano

:hi:

Koledzy może wy coś doradzicie konkretnego... Znajomy ma A4 B5 na zawieszce 1BA, trochę koza jest :decayed: Nie zależy mu na super glebie, ale chce trochę obniżyć auto. Wacha się między samymi springami eibach pro kit -30mm, a kompletnym 1BE (amory i springi)... Która opcja lepsza? Chyba że zaproponujecie jakieś inne rozwiązanie w rozsądnej kwocie?

Opublikowano

Widziałeś moja bordową ja mam same sprężyny H&R nie pamiętam ile bo tak było kupione ale jest ok da się normalnie jeździć myślę że same sprężyny wystarczy tyle że zależy w jakim stanie są amory?

Opublikowano

Jak amory ma dobre to niech pakuje pro kit-a no chyba ze amory padaja to 1BE no i jeszcze jest kwestia twardosci zawiasu 1BE bedzie bardziej miekkie :D


A u mnie szykuje sie wymiana uszczelniaczy :banan:

Opublikowano

Niby przód ma 70%, a tył 50%... 1BE bardziej miękkie? :)

Opublikowano

eibach jest troszke twardszy chociaz nie miałem okazji testowac na jednym aucie ale passat na eibach-u sie ładnie prowadził a4 na 1BE troszke gorzej najprawdopodobniej przez to ze amory tył były do wymiany :D w jego przypadku myslał bym nad 1BE w dobrej kondycji :D

Opublikowano

Niech założy springi -40mm na -30mm dużej różnicy nie zrobi zakładałem do swojej kozy poprzedniej i wyszło miodzio :)

Opublikowano

te cienkie sprężyny ode mnie :grin:

Opublikowano

W ogłoszeniu jest foto, że rzekomo tak siedziało B5 na tych springach:

80nSpQf.jpg

Edytowane przez Blachu

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

W ogłoszeniu jest foto, że rzekomo tak siedziało B5 na tych springach:

80nSpQf.jpg

Trochę przekłamane moim zdaniem ale efekt jest taki na -40mm :)

Opublikowano

Do 1ba nie ma sensu pakować springow i to ci całe forum powie. Jedyna słuszna opcja to 1be i z czasem springi dokupić bo niestety sle 1ba sie wysra z racji skoku tłoka. A to -30mm to nie bedzie widać różnicy jak ba 1be.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.