Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

A bo myłem sobie bo akurat byłem obok myjki wyrobić pieczątkę to trza było :hi: a swieci sie bo tydzien temu powłokę kwarcowa gyeon odnowiłem :)

Edytowane przez darek995

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Ma ktoś pożyczyć ucho holownicze do a4 b6? Pilne :)

Opublikowano

Może sebastian będzie miał :)

Lecimy z tematem pod nowe mody nowy lakier is comming....

5b9dde8d4f32d38cmed.jpg5d6df39ee493bef6med.jpg

Opublikowano

Siemka, oczywiście że mam hak i przejsciowke kostki :) zapraszam na 5 osiedle kolo budowlanki

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

:siema:

Opublikowano

Spadl snieg i w koncu pobielilo drogi :)

Slo odebrales juz auto?

Tapniete z Galaxy Taba

Opublikowano

No ale jak zwykle drogowcy zaspali przynajmniej w moim regionie. :hi:

Opublikowano

:hi:

Opublikowano

Niedziela jest to śpią :hi:

Opublikowano

Może sebastian będzie miał :)

Lecimy z tematem pod nowe mody nowy lakier is comming....

5b9dde8d4f32d38cmed.jpg5d6df39ee493bef6med.jpg

Już nie mogę się doczekać, aż dopadnę środek :D

Niech stanie się czystość... :banan:

=====================================

Pożegnałem Audi, całe szczęście, ze trafiło w odpowiednie ręce do kolegi z forum! :)

W jej miejsce pojawił się nowy projekt, a dokładnie będzie to kontynuacja projektu przyjaciela

Autko pewnie, wielu forumowiczom dobrze znane:

Projekt to VW Passat B6 Highline, R-line :)

2quqb9e.jpg

jsyhxd.jpg

6q8jd1.jpg

ei04nm.jpg

2vmitci.jpg

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

Strażak R1 pogoniles audice? Dlaczego? Za co?

Dziś rodzinką jechaliśmy jak zazwyczaj do klasztoru w biniszewie. Zasypane drogi, ESP działa :)

miałem ochotę wyjść jak młody ksiądz zaczął opiniowac ustawę przeciw przemocy.....

Opublikowano

Może sebastian będzie miał :)

Lecimy z tematem pod nowe mody nowy lakier is comming....

5b9dde8d4f32d38cmed.jpg5d6df39ee493bef6med.jpg

Już nie mogę się doczekać, aż dopadnę środek :D

Niech stanie się czystość... :banan:

=====================================

Pożegnałem Audi, całe szczęście, ze trafiło w odpowiednie ręce do kolegi z forum! :)

W jej miejsce pojawił się nowy projekt, a dokładnie będzie to kontynuacja projektu przyjaciela

Autko pewnie, wielu forumowiczom dobrze znane:

Projekt to VW Passat B6 Highline, R-line :)

2quqb9e.jpg

jsyhxd.jpg

6q8jd1.jpg

ei04nm.jpg

2vmitci.jpg

Haha, jak zobaczyłem środek jak to wygląda to od razu mi się przypomniały twoje usługi :D Oj będzie wielkie pranie :P

Opublikowano

Lubie takie dni za kołkiem :quattro: wiem ze ludzie maja mnie na drodze za pojeba ale cóż... Lubie :)

Gratki ładnego paska, 140 czy 170KM ? DSG czy manual?

Opublikowano

Fabrycznie 140km, Tym razem 6cio biegowy monual ale jest w planach kiedyś podnieść moc :) Na tą chwilę, chcę się Nim nacieszyć :D

Mam nadzieję, że Mnie kamieniami nie obrzucacie, jak pojawię się kiedyś na spocie Audi, trochę zapuściłem korzenie w marce :decayed:


Może sebastian będzie miał :)

Lecimy z tematem pod nowe mody nowy lakier is comming....

5b9dde8d4f32d38cmed.jpg5d6df39ee493bef6med.jpg

Już nie mogę się doczekać, aż dopadnę środek :D

Niech stanie się czystość... :banan:

=====================================

Pożegnałem Audi, całe szczęście, ze trafiło w odpowiednie ręce do kolegi z forum! :)

W jej miejsce pojawił się nowy projekt, a dokładnie będzie to kontynuacja projektu przyjaciela

Autko pewnie, wielu forumowiczom dobrze znane:


Projekt to VW Passat B6 Highline, R-line :)

2quqb9e.jpg

jsyhxd.jpg

6q8jd1.jpg

ei04nm.jpg

2vmitci.jpg

Haha, jak zobaczyłem środek jak to wygląda to od razu mi się przypomniały twoje usługi :D Oj będzie wielkie pranie :P

Zrobienie środka tutaj, to wyższa szkoła jazdy :D
Mam nadzieję, że go doprowadzę do perfekcji, a jeśli nie to będę cały środek wymieniał :P a ten się upłynni


Strażak R1 pogoniles audice? Dlaczego? Za co?
Dziś rodzinką jechaliśmy jak zazwyczaj do klasztoru w biniszewie. Zasypane drogi, ESP działa :)
miałem ochotę wyjść jak młody ksiądz zaczął opiniowac ustawę przeciw przemocy.....

Nie mogłem dojść z Nią do ładu, wymagała więcej troski, mam 2 miesięczną córeczkę, a autko cały czas stało na warsztacie musiałem, podjąć męską decyzję i tak też zrobiłem.
Powiedziałem dość wożeniu dzieciaka Fiatem Seicento. :D Panowie, czego się nie robi dla własnego dziecka :grin:

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

Ja życzę bezawaryjności silnika :) bo ostatnio kupowałem zonie Seata altee i nie przekonałem sie do 2.0 tdi.

Opublikowano

Ja życzę bezawaryjności silnika :) bo ostatnio kupowałem zonie Seata altee i nie przekonałem sie do 2.0 tdi.

Dziękuję ;) póki co mam na zbyciu dwie turbiny od Passka jedna od 140km, zamontowana jest nowa,

druga od 170km, komplet pompowtryskiwaczy z przebiegiem 200tys, jakby kogoś interesował zakup,

W Passaku są wrzucone nowe poprawione, i moga dużo gratów po rezaniu Passata B6,

oraz Audi A4 B6, jeśli byłby ktoś zainteresowany, chętnie oddał bym w uczciwych pieniądzach, dużo części jest nowych...

Bywam często w Koninie dla zainteresowanych mogłbym podrzucić graty...

Postaram się w najbliższym czasie wrzucić listę gratów do audi, a jeśli chodzi o Passata, to prosze na prv, bo to w końcu forum :a4fan:

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

Powitać. :hi: Strażak ładny pssat piękne autko i dziś znów tyle śniegu napada: (

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.