Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Spoty Słupecko - Konińskie

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
  • Autor

ale tu cisza zero fot ze spotów nic :facepalm:

  • Odpowiedzi 7,5 tys.
  • Wyświetleń 292,2 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Opublikowano

Jak auta się rezają na 2015 sezon

To cisza ;-)

Opublikowano

trza graty zamontować a pogoda nie sprzyja :decayed::hi:

Opublikowano

trza graty zamontować a pogoda nie sprzyja :decayed::hi:

No niestety :facepalm:

Opublikowano

Kumpel ma paska z tym 2.0 Tdi 2006 czy 2007 i musze powiedzieć ze to bardzo głośny silnik, nawet na jałowym chodzi jak kosiara. W środku wszystko słychać, deska drży a szyba przednia jest płaska jak deska. Twój ma ładny kolor. Im nowsze tym gorsze samochody robią

Muszę przyznać, że w A6 C6, które sprzedaliśmy w zeszłym roku przed zakupem małyszki było to lepiej wyciszone, ale trzylitrowy diesel, kosił po kieszeni do tego stopnia, że trzeba było z Nią uciekać :D czasami i 700zł tygodniowo na stacji zostawało...

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

Silnik dobry na trasy, na miasto to faktycznie daje po kieszeni. Na temat C6 czytałem że pneumatyczne zawieszenie wytrzymuje 200tys a kosztuje 6-7 tyś i że ogólnie bardzo drogie auto w utrzymaniu

Opublikowano

Przyznaję eksploatacja, kosmos...

Edytowane przez Strażak R1

Opublikowano

:siema: Pany

Opublikowano
  • Autor

:hi:

Opublikowano

Kumpel ma paska z tym 2.0 Tdi 2006 czy 2007 i musze powiedzieć ze to bardzo głośny silnik, nawet na jałowym chodzi jak kosiara. W środku wszystko słychać, deska drży a szyba przednia jest płaska jak deska. Twój ma ładny kolor. Im nowsze tym gorsze samochody robią

Muszę przyznać, że w A6 C6, które sprzedaliśmy w zeszłym roku przed zakupem małyszki było to lepiej wyciszone, ale trzylitrowy diesel, kosił po kieszeni do tego stopnia, że trzeba było z Nią uciekać :D czasami i 700zł tygodniowo na stacji zostawało...

Kolega chce kupić do a4 b5 silnik od b8 3.0 l i łudzi się,że spalanie w granicach 7-8l :grin:

Opublikowano

Kumpel ma paska z tym 2.0 Tdi 2006 czy 2007 i musze powiedzieć ze to bardzo głośny silnik, nawet na jałowym chodzi jak kosiara. W środku wszystko słychać, deska drży a szyba przednia jest płaska jak deska. Twój ma ładny kolor. Im nowsze tym gorsze samochody robią

Muszę przyznać, że w A6 C6, które sprzedaliśmy w zeszłym roku przed zakupem małyszki było to lepiej wyciszone, ale trzylitrowy diesel, kosił po kieszeni do tego stopnia, że trzeba było z Nią uciekać :D czasami i 700zł tygodniowo na stacji zostawało...

2.0TDI na pompowtryskiwaczach a na CommonRail to dwa różne silniki, CR jest znacznie cichszy i nie kopci.

Silnik dobry na trasy, na miasto to faktycznie daje po kieszeni. Na temat C6 czytałem że pneumatyczne zawieszenie wytrzymuje 200tys a kosztuje 6-7 tyś i że ogólnie bardzo drogie auto w utrzymaniu

Przednie amory po 5000zł, tylne po 3500, pompa bodajże kolejne 5000zł..

Opublikowano

Diesel na miasto to pomyłka, egr czy fab, błędy w komputerze, wysokie spalanie i wyższy koszt utrzymania. Benzyna z gazem zawsze mniej spali. W nowym wv juz kontrolka się zapala, trzeba obroty trzymać min 3000 dopóki nie zgaśnie

Opublikowano

Zależy jaki diesel.

Siostra dojeżdża do pracy Fiestą 1.4TDCi ok. 2,5km po mieście + weekendowe wyjazdy. Pali to mało, problemów z silnikiem żadnych, oryginalny akumulator zaczął niedomagać dopiero w dziewiątą zimę. Nawet mazi nie ma pod korkiem oleju.

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem u mnie ;)

b9a3baf9dc19f03646014af3dc3223ec.jpg

Opublikowano

To może podczas weekendu trochę wstawia żeby dopalił, normalnie na samym mieście jeżdżąc w dolnym zakresie obrotów by się zakorkował. Do tego usunięcie błędów nic nie daje. Często kumpla w warsztacie nawiedzają takie auta, najlepiej na autostradę i przegonić

Opublikowano

ten mały diesel się stosunkowo wysoko kręci (okolice 3000obr przy 100km/h, dla porównania NewPolo 1.6TDI 75KM ma ok.1800obr).

Opublikowano

Tymczasem u mnie ;)

b9a3baf9dc19f03646014af3dc3223ec.jpg

No torchę na takiego musisz popracować :D

Opublikowano
  • Autor

Tymczasem u mnie ;)

b9a3baf9dc19f03646014af3dc3223ec.jpg

No torchę na takiego musisz popracować :D

sam widok miazga :slina:

Opublikowano

Piękne autko ale koszty utrzymania pewnie też duże. :)

Opublikowano

Piękne autko ale koszty utrzymania pewnie też duże. :)

Jak jest hajs na takie cudo to o koszty się nie ma co martwić

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.