Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Wie ktoś jak usunąć zakodowane piloty w audi bez vaga i jak je zakodować. Próbowałem metodą zapłon zamknięcie drzwi cyk po 2 sek znowu cyk ( kierunki działają) ale nie mogę zakodować i zero reakcji dalszej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Wie ktoś jak usunąć zakodowane piloty w audi bez vaga i jak je zakodować. Próbowałem metodą zapłon zamknięcie drzwi cyk po 2 sek znowu cyk ( kierunki działają) ale nie mogę zakodować i zero reakcji dalszej.

Tylko kablem
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. :hi: panowie jak by ktoś wiedział naxie w sedanie na części to dajcie znać

co ci się tam znowu posypało ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie wlepy vag będą po 5,50 bo mi podnieśli cene ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. :hi: panowie jak by ktoś wiedział naxie w sedanie na części to dajcie znać

co ci się tam znowu posypało ?
Chlodnica zrobiona płyn nowy trochę części mechanicznych takich jak ramiona wycieraczek trochę plastikow i takie tam graty. :)

Znaczy przydały by się i coś by się tam już robiło. :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


od poniedziałku wiosennie ma być, spota za tydzień można zrobić

Gdzie tyn spot ma być ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jestem za a nawet przeciw. Wczoraj byłem na przeglądzie i wszystko cacy. Przy wjeździe na dziurę coś mi puka w zawieszeniu ale na stacji nic nie wykazało a koleś sprawdzał i powiedział,że zawiecha sztywna. Ewentualnie,że może to być tuleja od banana. Określcie się jak z tym spotem bo może warto było by coś ogarniać powoli albo połączyć siły z jakimś klubem bądź nie koniecznie vagiem. Na koninie sporo tego się spotyka przykład: MOTO KONIN itd.. Jestem za tym by organizować jakieś spoty raz lub 2 w miesiącu. w godzinach popołudniowych. Spoty powinny być uzgadniane ponad tydzień wcześniej i promować je na fb oraz tutaj na stronie jak to robił Arkadiusz. Po wypłacie lecą tarcze i klocki przód i tył oraz wymiana oleju :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...