Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Siemka z rana. Strażak swietna robota, jeśli ma się garaż to ograniczają tylko umiejętności i chęci :) ja pod blokiem nawet oleju nie zmienie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Słupcy jest koleś sprowadza Angliki na części przeważnie Passaty, ale Audi a4 by też trochę mu się przewinęło. Numer: +48 508 442 508. Pogadaj to dobra cenę rzuci. Np. Za drzwi do B6 w kolorze chciał 100zł. Napisz jak poszło pozdro

Chociaż osobiście polecam polakierowa progi w kolorze, jak dla Mnie oryginalny popielaty kolor jest okropny...

200r86s.jpg:D

Moje listweki i progi, nie są już popielate (czyt. Okropne)

Kolego patrząc na to zdjęcie to faktycznie przemawia za mnie polmalowanie i chyba sie skusze. Ten koles ze Słupcy niestety nie ma nic od A4 B6 narazie ;/ A powiedzcie mi jaki jest +/- koszt malowania tych plastikow? Zeby mi ceny z kosmosu nie rzucil lakiernik

Edytowane przez jaku8891
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Lakiernik wziął by ok 300zl za element + ewentualny koszt spawania czy przygotowania i oczywiście demontaż i montaż. Bez wlasnego garazu i umiejętności trzeba słono płacić

Mi progi i dokladki zderzakow w kolorze siwym nie przeszkadzają, odprysków przynajmniej nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwał się do mnie kolega z forum, mówi ze ma coś takiego czego właśnie poszukuje, ma mi wysłać zdjęcia. Mnie też to nie przeszkadza, że sąsiwe. Zobaczymy jak to będzie wyglądało na zdjęciach. W ASO 510zł ta dokładka hehe porażka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jeśli ma się garaż ale również umiejętności to wszystko da się taniej zrobić. Ja na razie nic ze swoją nie robię tylko oddaje do malowania wymieniam przedni zderzak i dach maluje w czarny połysk. Na wiosne jak uzbieram parę gratów to zacznie się jazda bez trzymanki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

I juz koncówka gratów przyszła i czekać wiosny na składanie :wink: jutro ostatnia paczka Dolot powietrza SIMOTA :kox:

CAM01138_jpg_300x300_q85.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie Panowie rację, garaż piękna sprawa, ja mam na 2 auta i nie raz się już przydał, niestety kładąc płytki zrobiłem błąd...brak kanału ;/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

macie Panowie rację, garaż piękna sprawa, ja mam na 2 auta i nie raz się już przydał, niestety kładąc płytki zrobiłem błąd...brak kanału ;/

Kanał najważniejszy :wink:

PANOWIE BRAĆ !!!!

http://olx.pl/oferta/lampy-przednie-audi-a4-CID5-ID8pN8j.html#2dbc8b0ae8

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja czekam do wiosny i robię też garaż tylko u mnie nie ma szans na kanał. :( mokry teren i w kanale mogę mieć wodę i lipa: ( a lampy cena dobra tylko u mnie teraz inne wydatki kable i klocki muszę ogarnąć i dzień wolnego bo cały czas praca praca i praca ale teraz trzeba trochę czasu poświęcić na auta szfagrowi poszukać wkładki zamka nexia uszczelki pod pokrywę zaworów i no jest sporo gratow do zrobienia tylko czasu brak. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

odezwał się do mnie kolega z forum, mówi ze ma coś takiego czego właśnie poszukuje, ma mi wysłać zdjęcia. Mnie też to nie przeszkadza, że sąsiwe. Zobaczymy jak to będzie wyglądało na zdjęciach. W ASO 510zł ta dokładka hehe porażka

Pakiet MS-Design znajdziesz na allegro zobcz tutaj masz za 1000zł:

http://allegro.pl/audi-a4-b6-pakiet-spojlerow-ms-design-kolor-lx7z-i4934665908.html

Czasami trafi się w kolorze :)

Słupcy jest koleś sprowadza Angliki na części przeważnie Passaty, ale Audi a4 by też trochę mu się przewinęło. Numer: +48 508 442 508. Pogadaj to dobra cenę rzuci. Np. Za drzwi do B6 w kolorze chciał 100zł. Napisz jak poszło pozdro

Chociaż osobiście polecam polakierowa progi w kolorze, jak dla Mnie oryginalny popielaty kolor jest okropny...

200r86s.jpg:D

Moje listweki i progi, nie są już popielate (czyt. Okropne)

Kolego patrząc na to zdjęcie to faktycznie przemawia za mnie polmalowanie i chyba sie skusze. Ten koles ze Słupcy niestety nie ma nic od A4 B6 narazie ;/ A powiedzcie mi jaki jest +/- koszt malowania tych plastikow? Zeby mi ceny z kosmosu nie rzucil lakiernik

Szczerze, Mi to spokojnym tempem zajęło około tygodnia po parę godzin dziennie, spawanie, szlifowanie, szpachlowanie, szlifowanie, delikatne szpachlowanie, podkład, szlifowanie, baza, lakier bezbarwny, szlifowanie, polerowanie, woskowanie... Monotonne ale teraz już wiem dlaczego lakiernicy biorą za to majątek... Ale czego nie robi się z Pasji ^_^ hmm a co do Ceny... jakieś 150zł wszystko mnie kosztowało: podkład, baza, szpachel lakier bezbarwny, folie, papiery ścierne, z ogrzewaniem garażu w 200zł się zamknąłem. Przy okazji jeszcze ogarnęło się bak i parę plastików do motocykli...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

temat z dokładką rozwiązany, dorwałem taką jak moja. Dzięki koledzy za pomoc i zaangażowanie, pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:siema: u mnie kanał to podstawa bo garaz przygotowuje do mechaniki do blachy juz bym musiał miec cos wiekszego a z checia bym sobie pospawał germanskie bezwypadki :whistling: a w garazu drobne elementy da rade polakierowac na grubrze typu maska dach itp to juz musi byc sterylne pomieszczenie z wyciagiem bo zdrowie wazniejsze :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...