Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

No no :decayed: to ja zamawiam u ciebie słońce a jak nie to stawiasz :decayed:

---------- Post dopisany 27-04-2014 at 11:11 ---------- Poprzedni post napisany 26-04-2014 at 21:33 ----------

Powitać panowie: )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Niedzielne obiadki i wyjazdy wiesz jak to jest sylwek :polew: Michu powiem Ci,że ten twój wosk jest już na aucie i czarnidło robi robotę ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co wy tam macie za CZORNidło :polew:

Mały szybki spontan z Slo dzisiaj był i przejazd jego BEXem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Focisze masz? :)

---------- Post dopisany at 19:57 ---------- Poprzedni post napisany at 19:57 ----------

To jest dopiero Avancik

:naughty::naughty:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Michu ja też nad tymi myślę. Wpadło mi też to w oko ktoś, coś wie może jaki to model ?:whistling:

wuste_b5camo_960x411.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziekować :hi:

---------- Post dopisany at 02:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Darek tu pytanie też do Ciebie. Ty masz cały wydech przelotowy ze stali aluminiowej z seryjną końcówką wydechu?

Kupowałeś sam przelot AWG czy to podchodzi normalnie i mogę zamówić ? AWG cobra tłumik przelotowy długi 88cm Cz-wa (4153113139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jeszcze jedno czy ten przelot zastępuje również kata czy trzeba wspawać tam strumienicę dla lepszego efektu ??

---------- Post dopisany at 02:52 ---------- Poprzedni post napisany at 02:39 ----------

Wymieniając 4 sprężyny będę wymianiał wahacze. Niech się tu wypowie znawca ABC. Master-Sporty jakościowo są w miare dobre ? Chodzi mi tu o górne wahacze. :whistling:

---------- Post dopisany at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany at 02:52 ----------

4 WAHACZE GÓRNE MASTER SPORT VW PASSAT AUDI A4 A6 (4186714760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

toś to nie jest rs6?

tak zgadza sie ;)

---------- Post dopisany at 07:01 ---------- Poprzedni post napisany at 07:00 ----------

Dziekować :hi:

---------- Post dopisany at 02:39 ---------- Poprzedni post napisany at 00:13 ----------

Darek tu pytanie też do Ciebie. Ty masz cały wydech przelotowy ze stali aluminiowej z seryjną końcówką wydechu?

Kupowałeś sam przelot AWG czy to podchodzi normalnie i mogę zamówić ? AWG cobra tłumik przelotowy długi 88cm Cz-wa (4153113139) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. i jeszcze jedno czy ten przelot zastępuje również kata czy trzeba wspawać tam strumienicę dla lepszego efektu ??

---------- Post dopisany at 02:52 ---------- Poprzedni post napisany at 02:39 ----------

Wymieniając 4 sprężyny będę wymianiał wahacze. Niech się tu wypowie znawca ABC. Master-Sporty jakościowo są w miare dobre ? Chodzi mi tu o górne wahacze. :whistling:

---------- Post dopisany at 02:54 ---------- Poprzedni post napisany at 02:52 ----------

4 WAHACZE GÓRNE MASTER SPORT VW PASSAT AUDI A4 A6 (4186714760) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

Bierz je Master Sport ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...