Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Dużo, nie dużo. Chodzi o to że w nowszych Vkach wygląda to lepiej, przy większych mocach.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Tak tak ale mamy b5 a nie b8 czy jakieś nowe s8 takie realia i podejrzewam ze 1.8 ma podobne spalanie w tej budzie. Inaczej stać mnie na to spalanie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chodziło mi o Vki z B5. 2.4 i 2.8 z poliftów. Kucy jednak wiecej a spalanie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak zgodzę sie ze stosunek mocy do spalania nie jest duży. Ale niestety 2.8 30v z quattro wtedy oszczędne nie jest :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja się tym nie przejmuje w dodatku,że będę miał 2 samochody i będę moją własnością. Więc kiedy będę chciał to mogę sobie Audi zabrać i jeździć.

to stać cie na dwa samochody a marudzisz o spalaniu w vałce:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie podawaj z fisa tylko faktyczne :) a tu co wszyscy eko driving uprawiają? :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj tam, oj tam. Każdy ma ekonomiczne auto dopóki nie jest zmuszony do jazdy w miejskich korkach. Jak zamieszkałem w Poznaniu i pierwszy raz spotkałem się z sytuacją że 5km jedzie się czasem prawie godzinę to spalanie też mnie przeraziło. No ale nie ma co się dziwić. Każda godzina pracy silnika na biegu jałowym to jak przejechanie 50 kilometrów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Labiel masz całkowitą rację. W niedziele przyjechałem ze Słupcy do Poznania. Zasięg podczas wyjazdu ze Słupcy wynosił 180km, po przyjeździe do Poznania było 170km (czaskałem eko driving przy spokojnej muzyce). Od tego czasu przejechałem ode mnie z Winiar do King Crossa na spot i z powrotem oraz z 2km do tesco i znowu na Winiary. Zasięg obecnie wynosi 70km :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi: Prezesy AUDI A4 B5 / A6 C6 LIFT LIFT 2,6 V6 REWELACJA (4216193675) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 21:35 ---------- Poprzedni post napisany at 21:34 ----------

Z cyklu made in poland

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**j ten przód nie pasuje do tyłu.:facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Pany co tu takie smenty:whistling:

Bo nic nie nawijasz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

c**j ten przód nie pasuje do tyłu.:facepalm:

Tez tak mówię ale pomysłowy ktoś był to trzeba przyznac:shock3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na forum A80 widziałem kiedyś "SWAP", gdzie B3 miało wstawiony przód od B5. Też ni w ząb to wyglądało. Po prostu przód wydawał się za duży w stosunku do reszty auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...