Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Powitać. :hi: Panowie zastanawiam się nad zmiana żarówek w aucie na ledy warto się tym zainteresować proszę o poradę z góry dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tego co słyszałem jakieś czas temu to jeśli chodzi o światła drogowe to słabo się to spisywało - ale mogło się to zmieniać bo technologia w tej dziedzinie szybko idzie do przodu. Jeśli chodzi o oświetlenie wnętrza, tablic itp to jak najbardziej zachęcam. Dają fajny efekt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak jak pisal Rafał jak chcesz cos robic to komplet 1be ponieważ 1ba ma długi skok i jest miękkie i sprezyny z be tam za wiele nie dają. A jak na przyszłość chciałbys niżej to 1ba niestety nie może byc montowane ze sprężynami -30,40,40,60 itp.

Czyli Do 1BE jakiś Pro-kit Eibacha czy jest jakaś alternatywa? Poza MTS itp. Niestety skoro musiałbym wymieniać cały komplet przód/tył tańsze alternatywy mile widziane ;)

A jak z amorkami... jak odróżnić 1BE od 1BA?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ją myślałem nad kabiną bagażnikiem i rejestracją by tam założyć ledy

pisz do bidzio ja mam od niego i świeca git

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/291400-oswietlenie-wnetrza-led-audi-vw-i-inne/#entry4178097

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki rafał będę wiedział do kogo się zwrócić niestety spalił mi się kabel zasilający wzmacniacz. :( i pewnie przyjdzie mi go wymienić tyle że tylko zasilający panowie wymienić wszystko czy tylko zasilający kabel na stykach dosłownie się stopił reszta jest ok teraz wiem przed czym Darek mnie ostrzegał co zrobić myślę nad wymianą sąsiad elektryk mówi że wystarczy go polutować i będzie ok ale jakoś mi nie pasi ta opcja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A mowilem :hi:

Teraz to kupujesz sam kabel zasilający chociaż NOWY tylko o większym przekroju np. W Turku w centertroniku i juz bangla.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powitać. :hi: tak też myślałem żeby nowy kupić Darek mówisz by do sławka jechać tylko że ją częściej w konine niż w TUrku jestem ciekawostką jest to że mi bezpiecznik się nie spalił?

Hej ;)

Arku kiedy na spota wbijesz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Pany. Wpadłem na taki pomysł. Ponieważ moja maska nie wygląda już jakoś super dobrze (z 10 lat temu była malowana i teraz nie wygląda to już tak ładnie jak kiedyś) a mam w chacie maskę poliftową. Jest nieco uszkodzona ale spokojnie do zrobienia. Tak sobie wpadłem na pomysł, że zamiast ją malować okleiłbym ją folią. Kwestia tylko jaki wzór/kolor wybrać i jakby to wyglądało z resztą auta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No mnie osobiście oklejone elementy jakoś nie bardzo się podobają i do twojego koloru to tak nic za bardzo mi nie podchodzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...