Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Słupecko - Konińskie


Arkadiush

Rekomendowane odpowiedzi

Michał nowy sobie kup albo netbooka za 1tys.

Dariusz coś taniego chce i małego zeby latało nie chce zbytnio wydawac kasy :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 7.5 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

W takie bajery to ja nie wierzę nie ma organizacji ani nic mało chętnych :facepalm:

PS: Pany jedna sprawa dlaczego moje radio odbiera stacje w Koninie np Zet Gold albo Radio Konin ale nie odbiera już RMF FM lub RADIA ZET ?? Miałem krótką 4 cm antenkę podmieniłem na długą od kolegi i zetka załapała ale lekko szumiała.. Czy to wina anteny czy radia .. ?

Jakie radio?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pakuj netbooka za 300zł kupisz już :)

Też myslałem nad tym ale jeszcze znajomego kolege odwiedze czy czegos nie ma jak nie to kupie netbooka :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony to jest ale nie pamiętam modelu. Nie wiem czy to antena na wymiane czy coś z radiem nie tak.

Ps. Dziś dokupiłem z polifta całą kolumnę kierowniczą na duży wieloklin i taśmę brakuje mi tylko osłonki od polifta,żeby zamontować kierownicę. Pytanie tylko jak ogarnąć ten temat czy to jest jakoś skomplikowany temat ?? Nie znam się zbytnio na tym a nie chcę zostać bez kierownicy i samochodu jak rozkręce. Może ktoś deklaruje swoją pomoc ? :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to pakuj netbooka za 300zł kupisz już :)

Też myslałem nad tym ale jeszcze znajomego kolege odwiedze czy czegos nie ma jak nie to kupie netbooka :decayed:

W razie problemu pisz do Ogr'a ona ma używki z takich rzeczy.

A co kurtki to nie pomogę, najlepiej rozebrać porównać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sony to jest ale nie pamiętam modelu. Nie wiem czy to antena na wymiane czy coś z radiem nie tak.

Ps. Dziś dokupiłem z polifta całą kolumnę kierowniczą na duży wieloklin i taśmę brakuje mi tylko osłonki od polifta,żeby zamontować kierownicę. Pytanie tylko jak ogarnąć ten temat czy to jest jakoś skomplikowany temat ?? Nie znam się zbytnio na tym a nie chcę zostać bez kierownicy i samochodu jak rozkręce. Może ktoś deklaruje swoją pomoc ? :decayed:

Musisz dokupić separator antenowy bo wzmacniacz w aantenie nie ma zasilania i przez to taka lipa na allegro tego pełno

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fatboy500 piszesz coś o separatorze antenowym. W B5 mam obecnie jakieś lipnego zwykłego CDka (jak się kiedy uda to wpadnie ori) i zawsze narzekałem że radio dość słabo odbiera. Czyli to może być przez to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Ja kupiłem przepustnice łokieć poliftowy antenę ze wzmacniaczem może grill poliftowy iiii nie związany z autem Xperia Z1 :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Ja kupiłem przepustnice łokieć poliftowy antenę ze wzmacniaczem może grill poliftowy iiii nie związany z autem Xperia Z1 :kox:

Ładnie lecisz Arek:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

:hi:

---------- Post dopisany at 11:25 ---------- Poprzedni post napisany at 10:52 ----------

Ja kupiłem przepustnice łokieć poliftowy antenę ze wzmacniaczem może grill poliftowy iiii nie związany z autem Xperia Z1 :kox:

Ładnie lecisz Arek:naughty:

Z1 mega maszyna 4rdzeniowy procek w telefonie :kox:

Fotki z cyklu Polak potrafi: :decayed:

8swo.jpg

emk8.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy wymiana kolumny Kierowniczej z małego klina na duzy polift jest jakaś skomplikowana ?? Można to przełożyć po prostu samemu czy jak to wygląda.. Bo części leżą a nie ma jak się zabrać do tego ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stacyjką będziesz musiał się pobawić. Sama kolumna to już pikuś. Wiadomo że musisz rozebrać pająka itp. Kolumna mocowana jest na 4 śruby od góry i jedną na krzyżaka. Ja sam mam u siebie poliftową kolumnę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ze stacyjką będziesz musiał się pobawić. Sama kolumna to już pikuś. Wiadomo że musisz rozebrać pająka itp. Kolumna mocowana jest na 4 śruby od góry i jedną na krzyżaka. Ja sam mam u siebie poliftową kolumnę.

A co tam jest z tą stacyjką ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No musisz przełożyć ze swojego auta. Niestety nie wiem czy są tam jakieś większe problemy bo u mnie akurat wpadał cały komplet łącznie ze stacyjką.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no ale gdyby były problemy to na batalionie by mnie poinformowali o tym pewnie. A znając życie sam tego nie będę robił tylko poszukam chętnego który już to robił i by mi pomógł :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Aha no ale gdyby były problemy to na batalionie by mnie poinformowali o tym pewnie. A znając życie sam tego nie będę robił tylko poszukam chętnego który już to robił i by mi pomógł :)

Na łatwiznę :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Nie to nie chodzi o to tylko problem robi się jeden,że jak rozłożę a bd miał problem z przekładką w którymś momencie to zostanę bez auta :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Haha. Nie to nie chodzi o to tylko problem robi się jeden,że jak rozłożę a bd miał problem z przekładką w którymś momencie to zostanę bez auta :wink:

było kupić redukcje wieloklinu :D:decayed:

---------- Post dopisany at 16:03 ---------- Poprzedni post napisany at 16:00 ----------

fatboy500 piszesz coś o separatorze antenowym. W B5 mam obecnie jakieś lipnego zwykłego CDka (jak się kiedy uda to wpadnie ori) i zawsze narzekałem że radio dość słabo odbiera. Czyli to może być przez to?

na pewno przez to że niefabryczne radio nie zasila wzmacniacza antenowego jeżeli ten jest oczywiście sprawny zakup separatora powinien pomóc Separator Antenowy Audi A2 A3 A4 A6 TT antena Łódź (3872283545) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje.

---------- Post dopisany at 16:28 ---------- Poprzedni post napisany at 16:03 ----------

Redukcja tuleja do kierownicy Audi A4 B5 (3935577421) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...