Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Dlaczego w tym miejscu się poci?

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Koledzy dlaczego w tym miejscu silnik mi się poci? Jakie mogą być tego przyczyny?

Element zaznaczony na żółto. Nie sugerować się zaznaczoną odmą :wink:

100_1771.jpg

<br /><br />

Opublikowano

Poci sie u dołu czy u góry???Dużo???

U mnie też zawsze jest tam "ślisko"możliwe że są jakieś mikro ubytki.

Opublikowano

poci sie dolot

jesli nie ma duzo oleju to nie ma sie czym przejmowac

mozliwe przyczyny to turbo puszcza olej albo nieszczelna odma przez ktora olej dostaje sie do turbo a potem do dolotu u mnie tez sie pocilo po wymianie odmy ktora polamala sie prawie w rekach przestalo i jest sucho:decayed: i teraz od wymiany nawet milimetr na bagnecie oleju nie ubywa gdzie wczesniej musialem dolewac ponad 0.5l

Opublikowano
  • Autor

Bardzo możliwe, że to przez odmę bo mam ją pękniętą i póki co jest zaklejona taśmą :facepalm:

Zauważyłem, że pod autem na parkingu zostawiam niewielkie plamy i nie wiem czy to olej czy płyn chłodzący, wygląda mi to bardziej na mieszankę oleju z płynem.

Opublikowano
Bardzo możliwe, że to przez odmę bo mam ją pękniętą i póki co jest zaklejona taśmą :facepalm:

Zauważyłem, że pod autem na parkingu zostawiam niewielkie plamy i nie wiem czy to olej czy płyn chłodzący, wygląda mi to bardziej na mieszankę oleju z płynem.

Sam odpowiedziales sobie na pytanie :wink:

Opublikowano

u mnie tez kapalo i caly dol byl mokry w oleju po wymianie jest sucho :wink:

Opublikowano
  • Autor

grabson mam rozumieć, że jak miałeś uszkodzoną odmę to też miałeś wycieki i były plamy pod autem?

Kupowałeś nową odmę czy używkę, ori czy zamiennik no i jaki koszt?

Opublikowano

Jak nie masz osłony i wyciek jest duży to na pewno z rozwalonej odmy,czesto pęka w miejscu gdzie ją przykręcamy na 2 śruby.

Kup zamiennik i po sprawie koszt do 50zł.

Opublikowano

tak jak mialem peknieta odme z tym miejscu gdzie sie laczy z blokiem kapalo i zostawialem plamy pod samochodem po wymianie sucho. ja zalozylem odme nowa z ASO zaplacilem 170zl chyba

---------- Post dopisany at 17:24 ---------- Poprzedni post napisany at 17:19 ----------

musisz u siebie dobrze oblukac ta odme i wszystko bo przyczyna moze byc inna u Ciebie

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.