Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Kontrolka świec żarowych


fulki

Rekomendowane odpowiedzi

witam podczas jazdy zaczeła mi migać kontrolka świec żarowych po chwili gasneła i ponownie zaczeła migac zauważyłem że w tym stopie co jest na szybie tylnej świeci sie jedna dioda przez cały czas bez wciskania pedału chamulca. wie ktos jaki tego powód? miał ktos taki przypadek? nie mam teraz jak waga podpiąc więc pytam was morze ktoś miał podobną sytuacje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że lampa stopu z lampką od świec nie ma nic wspólnego,u mnie kontrolka mligała i pytałem się znajomego od czego ona mliga to powiedział że to od imo,chwile pogrzebał w vagu i mam spokój

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że lampa stopu z lampką od świec nie ma nic wspólnego...

Jest wrecz odwrotnie.

Zajrzyj do VAG'a. Pewnie wywali 00741. Jak kolega pisze wyzej, najprawdopodobniej winny jest czujnik hamulca.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

podejrzewam że lampa stopu z lampką od świec nie ma nic wspólnego...

Jest wrecz odwrotnie.

Zajrzyj do VAG'a. Pewnie wywali 00741. Jak kolega pisze wyzej, najprawdopodobniej winny jest czujnik hamulca.

dokładnie-miałem tak samo, do tego nie było tempomatu
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam temat do zamknięcia w lampie na stacji diagnostycznej zołorzyli złą żarówkę i robiła zwarcie dzięki wszystkim za podpowiedzi

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak, ale samo zainstalowanie złej żarówki, nie powoduje migania kontrolki świec żarowych-podpinałeś vaga?

---------- Post dopisany at 11:42 ---------- Poprzedni post napisany at 11:41 ----------

jeśli miga ta kontrolka, to jest jakiś błąd w silniku, a żarówka-to zbieg okoliczności

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...