Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Montaż halogenow,

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam! poczytalem troche ale nie znalazlem satysfakcjonujacych mnie odpowiedzi!

mam lampy halogfenowe, nie sa oryginalne (aczkolwiek nie od audi :P ) moja niunia nie ma instalacji pod halogeny wiec bede musial ciagnac ja sam! pytanie jest nastepuaje, jak juz zaloze lamy w zdezrzak (zaslepione dziury) to czy podpinac je bezposrednio do wlacznika ( z a80) czy zastosowac przekaznik! Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

Przekaźnik jest konieczny żebyś spadków mocy nie miał na lampkach i włącznika nie przepaliło.

Załóż też jakiś dodatkowy bezpiecznik.

Jak chcesz to prosty schemat podłaczenia mogę ci posłac na maila ale dopiero jutro bo muszę go znaleźć (na 50% mam).

PS. Holuxy w audi no i w innych pojazdach włanczane są dopiero po zapaleniu postoju więc musisz to jakoś pokombinować.

Opublikowano
  • Autor

dzieki Azik! poprosze o ten schemat! moje halogeny beda sie wlacza bez znaczenia kiedy! nie jestem az tak biegly w elektronice :D Pozdrawiam Jocker01

Opublikowano

ja u siebie podlaczylem przez przekaznik,zasialnie na nie mam po przekreceniu kluczyka, oczywiscie jeszcze jest wlacznik orginalny, bez postoju, jak kolega Sprinter mnie kiedys uswiadomil :wink: wlaczniki lubia czasami padac i nie wlaczysz swiatel to zawsze jakas deska ratunku jest

Opublikowano

Schematu jeszcze nie znalazłem i chyba bedzie problem ale bazuje na czymś takim

http://www.126fan.pl/www/elektryka.htm#3

Jak Ci się spieszy to w googlach poszukaj, bo jest to prosty schemat który stosuję się w każdym aucie bez ori haluxów.

PS. W sklepach motoryzacyjnych są w sprzedaży różne halogeny firmy wesem http://www.wesem.com.pl/ w takich niebieskich pudełkach z żółtym bodajże logiem tej firmy. Na każdym pudełku jest ten schemat. Korzystałem jak podłączałem staremu w ciężarze.

PS. Tu chyba znajdziesz wyszystko http://www.wesem.com.pl/pytania/schemat_p-mgl.pdf

Na tym z 126fan jest lepiej i chba jaśniej opisane.

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.