Jump to content
IGNORED

[Kraków] A.S.O. Bosch Service F.H.U. Węgrzyn & Węgrzyn

pskrok
 Share

Recommended Posts

Polecam ten serwis może nie jest najtańszy ale za to ma sie pewność że nie wsadzą sie jakiejś tandety.

Polecił mi ich kolega z pracy sam tam jeździ od paru lat, jego ojciec też tam jeździł i nie narzeka.

A.S.O. Bosch Service F.H.U. Węgrzyn & Węgrzyn

ul. Poniatowskiego 38a

012 645-59-51

No chyba żartujesz... :wink4: Ja się praktycznie wychowałem przy tym serwisie :) Zgodzę się z jednym - kiedyś było super, jak ojciec tego pilnował. Teraz mają już dwa zakłady, syn tam sporo urzęduje, maja praktykantów i ogólnie jest kupa... Znam przypadek - udokumentowany - jak oszukiwali na częściach. Koledze wymieniali rozrząd, zapłcił za komplet, a dali mu tylko nowy pasek... Nie muszę chyba pisać co było dalej... :thumbdown:

Ja odradzam :thumbdown: w okolicy znam lepsze sewisy :)

Jestem ciekaw Kto tutaj w kraku sie zna :cool1:

Ale na czym się zna :?: Mam Ci napisać szpeca od audi :?: Do każdego mechanika można się przyczepić, więc idealnego Ci tu nie napiszę. Mieszkam naprawdę blisko Węgrzyna i nikt z moich znajomych u niego auta nie serwisuje. Nawet jak czasami rozmawiamy gdzie co u kogo to tematu Węgrzyna nie ma. To chyba o czymś świadczy...

Odpowiedz jest taka ze kase umieja brac :) tylko za jaki poziom wiedzy....KAzdy pracodawca wymaga aby mechanik byl od wszytskiego... tutaj kolo wymienic. tutaj klocka zrobic tutaj tarczke amorka a to za moment. rozrzad w 1.9tdi 1.6 benzyna a przyjechal z 2.5tdi rob mechniku a to 2.7t nie ma problemu zrobimy. A mechanik mysli ze kuuuuurwa....ze znowu cos nie bedzie jak trzeba a ja będę oczami swiecil. W kraku nie ma serwisu dojczlandow z prawdziwego zdarzenia. Co mozna by do niego podjechac a on wykona poprawnie cala procedurte logi pwoie ze to trzeba podregulwoac tutaj cofnac tutaj cos tam.. itp i jest great. Mam swojego mechaniora i caluje go po rekach choc wiem ze idealem nie jest. Ale nie znam lepszego....

Co do mojej wizyty w tym serwisie to jak narazie nic złego powiedzieć nie moge i mam nadzieje że nie powiem.

To co mieli zrobić to na moją skromną wiedzę zrobili.

Ale jak w przyszłosci bede miał z czymś problem to pewnie bede sie zastanawial wiec jak Jarko jak masz jakiegoś dobrego mechanika godnego polecenia to daj namiar.

Do: Jarko

Wiem, że do każdego mechanika można się przyczepić, bo nie ma ludzi idealnych, a z różnymi już miałem do czynienia. W serwisie Węgrzyna jeszcze nie miałem okazji być, pomimo, że moi staruszkowie mieszkają w Krakowie w Nowej Hucie. Ojciec też jeździ A4 i prosił mnie, żebym napisał do chłopaków z forum i wydostał informację odnośnie dobrych mechaników w pobliżu NH. Chce wymienić rozrząd i ogólnie zrobić OT.

Kogo możesz polecić? Możesz mi napisać na priva w razie czego.

Do: Jarko

Kogo możesz polecić? Możesz mi napisać na priva w razie czego.

Poszło na PW :)