Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

[INNE] Nie Audi ale z grupy

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Jako ze moje autko doczekało sie profesjonalnej sesji zdjęciowej to i ja się pochwale ;)

Seat Leon w wersji Top Sport z silnikiem ARL po małym dopingu po którym wyszło to:

'>http://imageshack.us"]leonwykreskt4fg3.jpg

W aucie zrobione zostało:

- lampy tył LED ciemne

- boczne kierunki LED czarne

- brewki na reflektorach

- krótka antenka z Hondy Civic Type R

- wycieraczka tył ze Skody Fabii

- Felgi z modelu Cupra R z oponami Goodyear NCT5 RF 225/40/18

- dokładka zderzaka Cupra R

- xenon

- białe postojówki

- srebrne żarówki kierunkowskazów

- wskaźniki temperatury oleju i boost firmy automater w lewym słupku

- przednie słupki flokowane na czarno

- czarno-czerwona skórzana tapicerka z Javy szyta czerwoną nicią

- mieszek drążka skrzyni biegów z Cupry R

- nakładki na pedały i podstopnik z Audi TT

- lampka z Passata W8

- podświetlane kratki wentylacyjne z Audi A3 8L po lifcie

- Eibach Pro Kit -30mm

- Tarcze hamulcowe ATE PD

- Klocki hamulcowe Red Stuff

- Przewody hamulcowe w stalowym oplocie Goodridge

- Płyn hamulcowy Motul RBF600

- Lakierowane na czerwono zciski hamulcowe

Teraz wygląda tak:

'>http://imageshack.us"]36ez8.jpg

'>http://img389.imageshack.us/img389/1552/313aq0.jpg"]313aq0.th.jpg'>http://img389.imageshack.us/img389/3574/31qz2.jpg"]31qz2.th.jpg'>http://img389.imageshack.us/img389/5711/38tu3.jpg"]38tu3.th.jpg'>http://img389.imageshack.us/img389/6528/39yt7.jpg"]39yt7.th.jpg'>http://img389.imageshack.us/img389/7599/37wf8.jpg"]37wf8.th.jpg'>http://img389.imageshack.us/img389/5339/311ee3.jpg"]311ee3.th.jpg'>http://img389.imageshack.us/img389/4839/310lf7.jpg"]310lf7.th.jpg

Wiecej fotek z sesji tu: http://www.polskajazda.pl/Samochody/Seat/Leon/32776

Wielkie dzięki dla Michaska za profesjonalne podejście do sesji zdjęciowej ;)

Opublikowano

Piękna maszyna :th: Podoba się :kox: Widzę że na nasze forum sprowadziło Cię marzenie o RS4 :cool1: Mój kolega też miał takiego Leona Top Sport'a 1,8T po dopingu 225KM :rolleyes: Ale to latało :slina: Teraz przesiadł się na S6 :evil: Inna bajka, ale Leonik był świetny. Twój też jest kozacki :kox: A przede wszystkim gratki za profesjonalne podejście do modyfikacji w autku, bo są takie jak powinny być :th: Kiedy planujesz zakup RS4? :naughty:

Opublikowano
  • Autor

Ciesz się że sie podoba :> RS4 pewnie nie prędko niestety, już bardziej realne jest 3.0 TDI w s line ;) Ale to tez jeszcze chwilkę ;)

Opublikowano

o Misiek ! :decayed: elo ziooom :tongue4:

już nie raz mówiłem, że fura kozacka i zrobiona ze smakiem... no może poza brewkami :gupek2:

a co do RS4 to on tak tylko gada... nie sprzeda leona bo by się zapłakał :polew:;)

Opublikowano

O proszę kolejny przedstawiciel innej marki :naughty: Co jest panowie? Nasze forum takie fajne? :kox:Prezesie i reszta szefostwa pilnować tu ich :polew: oni coś kombinują :naughty: Swoją drogą Łukashi Ty też się pochwal swoją maszynką :wink4:misiek_555 B7 z 3,0 TDI S-line do tego avancik ze smakiem będzie miooodny :wink4: Ale "Lełona" masz super jak już wcześniej napisałem, jeśli do A4 podejdziesz z takim samym pomysłem na modyfikacje to będzie rewelacja :cool1:

Opublikowano

no no ... Leon kozak :) sam bym chcial serce z twojego Seata u siebie :) ....

196Km i 400Nm robi wrazenie ( w dodatku uzystkane samym chipem )

ah :D

piekny ....

Opublikowano

Swoją drogą Łukashi Ty też się pochwal swoją maszynką :wink4:

jak będę miał jakieś fajne fotki to nie omieszkam ;)

Opublikowano
  • Autor

Na modzenie Audi już jest pomysł tylko Audi jeszcze brak :D

Fakt wynik niezły jak na sam program, ale mniej wiecej tak sie robią zdrowe ARLe ;)

Łukasz jak ty dobrze wiesz ze bym sie zapłakał ;) No nie mam serca zeby go sprzedać ;)

Opublikowano

chwalipięta :tongue4:

fajna furak - prawie tak fajna moja byla (furka). pozdrowienia od ex-klubowicza SR (pawelw) :)

są tam nadal moje dwie furki - ibiza cupra (inessa) i leon erka (marcin) :>

  • 9 miesięcy temu...
Opublikowano

Ladne Leonisko :good:

Swojego czasu bardzo mi sie Leony podobaly.. Te nowe stracily juz ten urok..

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.