-
FACELIFTING kokpitu (plastiku) w PEUGEOT 307....
zdecydowanie najlepszy będzie flok :th:
-
Spotkania na drodze
oniak (chyba) widziany w piątek przed 17 za rondem na Wale Miedzeszyńskim pzdr :!:
-
[B7 BRD] Avant 2.0 TDI quattro S-line - update 05.05.2010 (str.8)
bardzo ładna :th: tak ładna, że chyba nawet nie ma co w niej zmieniać... no może drewienko gratulacje :oklaski:
-
SPOTY WARSZAWSKIE - każdy wtorek g. 19:00.
za***ista ta flaga... miałem dokładnie ten sam pomysł ale po pierwsze nie mogłem takiej nigdzie dostać a po drugie... bałem się o auto :> Przywitaj sie w newbie
-
Z cyklu - przed Audi mialem Golfa IV ;)
o ! dobry temat bo i Ja miałem golfa IV którego uwielbiałem 1.6 SR to było moje pierwsze, porządne auto... i ze słusznej grupy
-
[INNE] Nie Audi ale z grupy
jak będę miał jakieś fajne fotki to nie omieszkam
-
[INNE] Nie Audi ale z grupy
o Misiek ! elo ziooom już nie raz mówiłem, że fura kozacka i zrobiona ze smakiem... no może poza brewkami :gupek2: a co do RS4 to on tak tylko gada... nie sprzeda leona bo by się zapłakał
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam ! od jakiegoś czasu przeglądam wasze forum a że mam tu paru znajomych to postanowiłem się w końcu przywitać nie posiadam jeszcze audi ale za to przemieszczam się autem z bliźniaczego koncernu czyli Leonem Top Sportem 1.9 TDi pozdrawiam wszystkich serdecznie i zapraszam do nas na forum www.seat-racing.pl/forum