Treść opublikowana przez misiek_555
-
[INNE] Nie Audi ale z grupy
Na modzenie Audi już jest pomysł tylko Audi jeszcze brak Fakt wynik niezły jak na sam program, ale mniej wiecej tak sie robią zdrowe ARLe Łukasz jak ty dobrze wiesz ze bym sie zapłakał No nie mam serca zeby go sprzedać
-
[INNE] Nie Audi ale z grupy
Ciesz się że sie podoba :> RS4 pewnie nie prędko niestety, już bardziej realne jest 3.0 TDI w s line Ale to tez jeszcze chwilkę
-
[INNE] Nie Audi ale z grupy
Jako ze moje autko doczekało sie profesjonalnej sesji zdjęciowej to i ja się pochwale Seat Leon w wersji Top Sport z silnikiem ARL po małym dopingu po którym wyszło to: '>http://imageshack.us"] W aucie zrobione zostało: - lampy tył LED ciemne - boczne kierunki LED czarne - brewki na reflektorach - krótka antenka z Hondy Civic Type R - wycieraczka tył ze Skody Fabii - Felgi z modelu Cupra R z oponami Goodyear NCT5 RF 225/40/18 - dokładka zderzaka Cupra R - xenon - białe postojówki - srebrne żarówki kierunkowskazów - wskaźniki temperatury oleju i boost firmy automater w lewym słupku - przednie słupki flokowane na czarno - czarno-czerwona skórzana tapicerka z Javy szyta czerwoną nicią - mieszek drążka skrzyni biegów z Cupry R - nakładki na pedały i podstopnik z Audi TT - lampka z Passata W8 - podświetlane kratki wentylacyjne z Audi A3 8L po lifcie - Eibach Pro Kit -30mm - Tarcze hamulcowe ATE PD - Klocki hamulcowe Red Stuff - Przewody hamulcowe w stalowym oplocie Goodridge - Płyn hamulcowy Motul RBF600 - Lakierowane na czerwono zciski hamulcowe Teraz wygląda tak: '>http://imageshack.us"] '>http://img389.imageshack.us/img389/1552/313aq0.jpg"]'>http://img389.imageshack.us/img389/3574/31qz2.jpg"]'>http://img389.imageshack.us/img389/5711/38tu3.jpg"]'>http://img389.imageshack.us/img389/6528/39yt7.jpg"]'>http://img389.imageshack.us/img389/7599/37wf8.jpg"]'>http://img389.imageshack.us/img389/5339/311ee3.jpg"]'>http://img389.imageshack.us/img389/4839/310lf7.jpg"] Wiecej fotek z sesji tu: http://www.polskajazda.pl/Samochody/Seat/Leon/32776 Wielkie dzięki dla Michaska za profesjonalne podejście do sesji zdjęciowej
-
Nowicjusz - wątek powitalny
Witam, Nie posiadam Audi ale autko z jednej grupy Aktualnie poruszma sie Seatem Leonem Top Sport z silnikiem ARLa po dopingu w firmie diagtronik Kolejnym autem bedzie najprawdopodobniej A4 3.0 TDI w S line Pozdrawiam wszystkich serdecznie