Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Potrzebna pomoc kto ogarnia temat MMI 3G z A8 - reanimacja.

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, kolega ma A8 D3 2005 z MMI 3G i nie wiedząc wgrał spolszczenie profesjonalne dedykowane do 2G do aktualnej 3G i po restarcie zanikło wszystko, czyli całe menu auta z poziomu monitora łącznie z ustawieniami zawiechy itp. wszystko nie działa i auto woła jakiejś płyty z czymś w wydaniu 2.4. Czego... to dowiem się dokładniej w niedługim czasie. Odpinał akumulator, ale to nic nie daje... jedynie jeszcze jak ktoś zna procedurę powrotu do fabrycznych ustawień/softu - VCDS jest w razie czego. Mile widziane podpowiedzi procedur od kogoś kto ma jakieś pojęcie.... Pozdrawiam.

Opublikowano

ale w 2005 to fabrycznie 3G nie było... :whistling:

Opublikowano

vcds nie tu nie poradzi. Wycieczka do ASO i VAS powinien to postawić na nogi

Opublikowano
  • Autor
vcds nie tu nie poradzi. Wycieczka do ASO i VAS powinien to postawić na nogi

w razie co Hugo VAS-a też mamy dostępnego... więc ?

Opublikowano
  • Autor

Grzegorz spoko, soft już mam od najniższego do najnowszego, jutro będzie wgrywany i jak będzie chwila to wstawię fote. Pozdro

P.S. jak dobrze pamiętam to już na płycie od navi miał napisane 3G oraz sprawdzaliśmy po kodzie oprog. i też wyszło że 3G bo kombinacja klawiszy do czerwonego menu nie działała od 2G, dopiero jakaś inna całkiem.

---------- Post dopisany 14-10-2012 at 11:38 ---------- Poprzedni post napisany 12-10-2012 at 21:42 ----------

Dało radę postawić soft na nogi, wszystko hula tymczasem...., natomiast nie da rady na ten czas rozszyfrować jakie to MMI. Mieliście racje, na pewno to nie 3G - od 2007/2009 chyba jest, najważniejsze że nie padł sterownik. No i ten polak by się przydał...

Opublikowano

ma taki joystick:

MMI_controls_zoom.jpg

czy taki:

203373934-w788.jpg

Opublikowano
  • Autor

jedrekx, taki jak ten u góry pierwszy - dzięki za pomoc i zainteresowanie.

Opublikowano

czyli MMI 2G :wink:

Opublikowano
  • Autor

Dzięki bardzo, pozostaje teraz spróbować jeszcze parę rzeczy i się zobaczy.... Pozdro

---------- Post dopisany 20-10-2012 at 09:49 ---------- Poprzedni post napisany 14-10-2012 at 14:43 ----------

Jędrek jeszcze raz dzięki, zapomniałem napisać, ale ładnie wszystko ruszyło :decayed: PL + mapki ... Pozdro

Opublikowano

to dobrze :good:

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.