Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Passat B5 ATJ problem z mocą prośba o PILNĄ analizę logów


Duds

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Bardzo proszę o analizę logów, niewątpliwie coś mu dolega. Auto jest po programie (kupę czasu) i od niedawna jedzie jak seria albo i gorzej. Jeśli jakieś logi są źle to proszę o info, poprawię jutro. Dodam, że samochód dziwnie zachowywał się podczas logów BS (wchodził na wysokie obroty - nie wiem czy tak miało być). Niedawno zostało wymienione sprzęgło, ale dwumas jest w opłakanym stanie. Może się ślizga po prostu? Czekam na jakieś info. Dziękuję i pozdrawiam.

Statyczne:

000: 000st.jpg

001: 001st.jpg

003: 003st.jpg

004: 004st.jpg

007: 007st.jpg

013: 013st.jpg

018: 018st.jpg

023: 023st.jpg

BS:

003: View image: 003bs

011: 011bs.jpg

Dynamiczne:

001: 001dyn.jpg

003: 003dyn.jpg

004: 004dyn.jpg

008: 008dyn.jpg

010: 010dyn.jpg

011: 011dyn.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na innym forum powiedzieli, że turbo najpierw przeladowuje, a potem niedoladowuje. Turbo jest ori. Doradzili podmienic n75 i n18.

Wysłane z mojego GT-S5830 za pomocą Tapatalk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

przeplywka sie skonczyla

A turbo to rozumiem ze awx siedzi?

Przeplywomierz jest sprawny , poglad na sprawe zaburza kiepski program wgrany w tym aucie ....

Wgranie serii to najlepsze rozwiazanie w tym przypadku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko problem jest taki, że auto 3 lata jeździło bez zarzutu na programie, więc skąd nagle taki zamuł...

---------- Post dopisany at 11:01 ---------- Poprzedni post napisany at 09:51 ----------

Po podmianie n75 i n18 auto w ogóle nie jedzie. Totalny zamuł, w ogóle się nie wkręca, więc logów nie robiłem. Błędów brak. W tej chwili zakładam n75 i n18 z AJMa, bo zostały mi z anglika. To chyba to samo?

---------- Post dopisany at 23:15 ---------- Poprzedni post napisany at 11:01 ----------

Po podmianie n75:

011 dyn: Bez_tytu_u.jpg

---------- Post dopisany at 23:29 ---------- Poprzedni post napisany at 23:15 ----------

I jeszcze wykres z Kpowera (samochód nieważony, waga z dowodu, full zbiornik + dwie osoby, wpisałem 1600kg):

Bez_tytu_u.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...