Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z podłokietnikiem


MarcinEM

Rekomendowane odpowiedzi

:bry:

Jakiś czas temu wziąłem się za montaż oryginalnego podłokietnika do mojego a4 (2000r.) Ostatnim etapem jaki mi został jest oddzielenie podłokietnika od jego podstawy mocującej, bo inaczej nie wejdzie mi to na silę do tunelu. Macie jakieś pomysły jak tego montażu dokonać, bo normalnie albo się to zapiekło albo nie wiem co zrobiło, nie mogę tego za cholerę oddzielić. :unknown: -> http://img337.imageshack.us/img337/5338/lapka.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to jest właśnie na wcisk, ale skoro masz to na wierzchu to bierz młota, dodatkowo ruszaj w każdą możliwą stronę powinno zleść

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to jest ciężkie połącznie-ale jak masz to na wierzchu to pół bidy, ja mam zamontowany już i próbuję od tygodnia go jakoś ruszyć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest sposób, po odkręceniu 3 śrub trzymających stopę i śruby łączącej te dwa elementy (dostęp od spodu) wystarczy całość unieść i z wyczuciem uderzyć albo gumowym młotkiem w aluminiową "stopę" (albo innym narzędziem przez kawałek gumy). "Stopa" zeszła za pierwszym podejściem - proste i skuteczne :)

PS. Ciągnięcie do góry nic nie dawało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego z tym waleniem młotkiem to tak nie do końca ponieważ aluminiowa stopę lekko złamać :kwasny:Ja miałem ten sam problem i poradzilem sobie opalarka/palnikiem:grin:Podgrzewasz i lekko idzie.

Napisałem, że z wyczuciem, gumowym młotkiem. Prędzej wypalisz dziurę w tunelu niż gumowym młotkiem zniszczysz aluminiową stopę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Profilaktyczne pytanie czy odkręciłeś śrubę łączą stopę z podłokietnikiem (dostęp od spodu) po odkręceniu 3 śrub stopy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak odkręciłem wszystko co się da, tą od spodu również. Jakoś się to zapiekło po prostu, w końcu ma to już swoje lata...

---------- Post dopisany at 18:52 ---------- Poprzedni post napisany at 11:00 ----------

Udało się opalarka, a później gumowym młotkiem, podziękował :thumbup1:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...