Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Czarna bitch by SQTR

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam chcialbym zaprezentowac swoja A4 :)

Tak z grubsza

Audi A4 B7

Silnik: 2.7 TDI (BPP)

Wyposazenie: QY

Kolor: L8

Rok modelowy: 2007

Rozszyfrowalem kilka kodow wyposazenia i tak:

4A4 = Ogrzewanie przednich i tylnych siedzeń regulowane

9M9 = Ogrzewanie postojowe obsł. radiowo

4L6 = Lusterko wewnetrzne przyciemniane automatycznie

2K1 = Zderzak wzmocniony

8T1 = Ogranicznik prędkoŚci

FC1 = Bogatsze wyposażenie

4K4 = Centralny zamek ze zdalnym sterowaniem radiowym, sterowaniem wewnętrznym i oddzielnym sterowaniem zamka pokrywy bagażnika.

7F9 = Przycisk dŹwigni zmiany biegów skora

8K9 = PrzełĄcznik Świateł do jazdy w dzień z autom.

8Q3 = Autom. dynamiczna regulacja zasięgu refl.

5NF = Sprężyna gazowa interstop tylnej pokrywy

5TL = Nakładki ozdobne na tablicy przyrzĄdów i tapicerkach lakier czarny piano

7X2 = UltradŹwięk. układ pomocy przy parkowaniu tyl, przod

N5D = Tapicerka oparcia i siedzenia skóra valcona

1BE = Pakiet zawiesz. komfortowe podwozie

8RY = GłoŚnik z syst.dŹwiękowym bose

1XW = Kierownica wielofunkc. do poduszki bezp.

GP1 = Pojazd ze spec. cechami

QH1 = Obsługa głosowa

Q1D = Fotele sportowe

Webasto i wietrzenie kabiny z pilot plus z kompa

Reszta niestety standart.

Co do planow to nie mam pomyslow. Jestem nowicjusz jesli chodzi o Audi mysle ze przyjda z czasem.

Dolaczam kilka fotek:

1.jpg | sqtr11 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

2.jpg | sqtr11 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

3.jpg | sqtr11 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

4.jpg | sqtr11 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

5.jpg | sqtr11 | Fotki, Zdjcia, Obrazki Fotosik.pl

Pozdr.

Opublikowano

całkiem, całkiem auto. nie podoba mi się grill. masz jakieś plany co do niego?

Opublikowano

grill jest fuj :thumbdown: po za tym fajnie wyposażone autko :wink:

Opublikowano
  • Autor

Grill byl dzis zmieniany i takze mi sie nie podoba :)

Poszukam jakiegos innego moze od eski choc nie jestem pewny czy podejdzie pod ten zderzak.

Co do planow to za wiele nie ma.

Nie chce robic z auta choinki bardziej interesuje mnie upgeidowanie wnetrza choc wiele chyba mi nie zostalo. :)

Aczkolwiek w Audi nigdy chyba nie mozna powiedziec ze sie ma full opcje.

Opublikowano

Autko ładne daj czarny grill i bedzie git:wink:

a siedzonka to chyba obszywane byly bo cos za ostra ta czerwien

a wlasnie no i bardzo sie rozpisałes hehe zrob jakis dobry opisa:facepalm:

Opublikowano
  • Autor

Co do siedzen to w 100% orginal. Tak tez sobie pomyslalem gdy ja pierwszy raz ogladalem. Za nim ja kupilem musialem to sprawdzic.:)

Opis jak najbardziej tylko nie moge nigdzie znalesc na necie dekodera wyposazenia na podstawie VINu.

Opublikowano
  • Autor

O i to jest to czego szukalem.

Zaczynam wiec dukac jakis sensowny opis.

Z modow ktore chcialbym zrobic to dodanie TV, Bluetooth'a, Monitory, PSP, a takze podnoszona el. tylna klapa. Ktore z tych rzeczy sa latwe do zrobienia??

Z gory dzieki za podp.

Opublikowano

rns-e masz oryginalnie,czy dokładałeś?

Opublikowano
  • Autor

Nic jeszcze nie kombinowalem. Wszystko tak jak z fabryki wyjechalo tak jest.

Opublikowano

no to bluetootha masz

Opublikowano
  • Autor

No wlasnie to jest temat do konca nie wyjasniony poniewaz z kodow wynika ze tak w salonie w PL powiedzieli jednak ze jednak nie i w ten o to sposob nadal nie wiem czy mam czy nie.

Znasz moze jakis szybki i latwy sposob sprawdzenia tej zagadki??

Opublikowano

telefon nie znajduje BT? trzeba łączyć na włączonym zapłonie i dosyć szybko

moduł BT jest pod wykładziną pasażera,najlepiej sprawdzic czy jest

Opublikowano
  • Autor

Oki dzieki jutro zerkne.

Opublikowano

A co sądzicie o takich felgach?

18" RS 5x112 AUDI A5 A7 A8 2012 Q5 A4 ALLROAD (2664261644) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Do niedawna chciałem kupić takie jak z RS4 18" AUDI RS4 GRAFIT 5x112 A3 A4 A6 TT GERMANY (2641233285) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. ale kilka tygodni temu widziałem takie jak z pierwszego linka na Audi RS6, które stało pod ASO w Warszawie i bardzo mi się podobało to jak na nich wygląda. Nie wiem czy to kwestia tego, że RS6 pięknie wygląda czy rzeczywiście to te felgi. :)

Mam Avanta w prawie takim samym kolorze jak sqtr11. :) Tzn. na pierwszy rzut oka wygląda na czarny ale jak się z bliska człowiek przyjrzy to jest to bardzo, bardzo ciemna "śliwka węgierka". :)

Opublikowano

Nie rób burdelu komuś w temacie :kwasny:, są od tego odpowiednie działy.

A swoją drogę fajne autko, tylko te fotele nie w moim guście. Tak jak poprzednicy pisali grill do zmiany, niestety do tego zderzaka nie wsadzisz S4.

Opublikowano
  • Autor

MAT dzieki za info wiesz moze jakie pole do popisu mam jesli chodzi o grille do tego zderzaka??

Czy mam jakikolwiek wybor czy tez pozostaje mi tylko seria lub agrotuning??

Opublikowano

do zwykłego podejdzie DTM i audi exclusive,czyli to samo co zwykły,tylko polakierowany

Opublikowano
  • Autor

Exclusive to chyba wlasnie go mialem bo mam taka wersje auta, a jak wyglada ten DTM prosilbym o jakis link.

Z gory dzieki.

Opublikowano
Audi%20A4%20DTM%20Edition%201600x1200_b7.jpg

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.