Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Wahacz>wymiana>jak to jest??

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam ,czy to jest prawda ze przy wymianie wahacza 1 wymienia sie ten sam po drugiej stronie?? jak amory?? Panowie wymienilem wahacz:(niestety chyba zle, poniewaz byl dokrecony zanim samochod usiadl na glebe,pozniej pojechalem do innego mechanika i tak sobie ogladal i powiedzial ze wahacz do wymiany (ja odpowiedzialem -ze jest nowy) zdziwil sie,taki jakis miekki byl nie lusny ale szlo nim sobie poruszac.Pytanie czy moze tez byc lekki stuk od wahacza.Podjerzdzam pod kraweznik lewym kolem(tam gdzie byl wymieniony) i czuje na kierownicy taki lekkie "pyk" :) jak by cos sie przesuwalo:( mam nadzije ze nie jest to magla :( Pomocy co sadzicie o takich zabiegach z wahaczami ,aha nowy wahacz fiemy Febi . Sorki za nowy temat ale nie znalazlem nic o takim zjawisku jak umnie ;)

Opublikowano

hmm

nie wiem kto ci powiedział o tej wymianie waczacza po drugiej stronie ale to jakaś bzdura jest,wymienia sie to co ma luzy,a co do przykładu z amorkami to już inna bajka dotycząca bezpieczeństwa,tak jak z oponami które muszą być identyczne na jednej osi

Opublikowano

bzdura totalna wymieniasz ten co ma luz i tyle.

Opublikowano
  • Autor

no to cieszy mnie to bardzo, w sumie byl by to wydatek niepotrzebny:) a czasmi jak sie slucha to sie tak robi,dobrze ze jest forum;) i mozna zapytac pozdr

Opublikowano
Witam ,czy to jest prawda ze przy wymianie wahacza 1 wymienia sie ten sam po drugiej stronie?? jak amory?? Panowie wymienilem wahacz:(niestety chyba zle, poniewaz byl dokrecony zanim samochod usiadl na glebe,pozniej pojechalem do innego mechanika i tak sobie ogladal i powiedzial ze wahacz do wymiany (ja odpowiedzialem -ze jest nowy) zdziwil sie,taki jakis miekki byl nie lusny ale szlo nim sobie poruszac.Pytanie czy moze tez byc lekki stuk od wahacza.Podjerzdzam pod kraweznik lewym kolem(tam gdzie byl wymieniony) i czuje na kierownicy taki lekkie "pyk" :) jak by cos sie przesuwalo:( mam nadzije ze nie jest to magla :( Pomocy co sadzicie o takich zabiegach z wahaczami ,aha nowy wahacz fiemy Febi . Sorki za nowy temat ale nie znalazlem nic o takim zjawisku jak umnie ;)

Wymieniasz uszkodzony ale wskazane jest wymieniac conajmniej ćwiartkami czyli po 2 wahacze.

Jeśli dokręciłeś w stanie swobodnym wahacz to szybko uszkodzi się tyleja metalowo-gumowa - w takim przypadku możęsz taką poszukac nową i wymienić w wahaczu. Jednak sprawdz koszty (zakup nowej i robocizna za wciśnięcie tuleji) bo może prościej kupić nowy wahacz. I przykręcasz przy takim ugięciu zawieszenie przy jakim auto stoi na kołach.

Stuki od wahaczy - odzywiście jak najbardziej!

Opublikowano
  • Autor

adadur, :) konkretna odpowiedz,juz wszystko wiem,dzieki wielkie mozna zamykac;)

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.