Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Moduł światełek dziennych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

na allegro można zakupić moduł świateł dziennych który adoptuje światła drogowe po przez obniżenie mocy do 30 % nominalnej jako światła do jazdy dziennej. Światła takie z tym modułem zapalają się po jedynie odpaleniu silnika, w momencie załączenia świateł mijania- gasną

czy ktoś z was wyposażył swoja A4 w taki moduł???, jak to się sprawuję??, szczególnie w przypadku a4 b7 2005 r (canbus)

przykłady

MĄDRE ROZWIĄZANIE ŚWIATŁA DZIENNE MODUŁ ŚWIATEŁ (2692773627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Swiatla dzienne Moduł swiatel dziennych SD-2 (2715903231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Opublikowano

sd2 ma na forum kilkanaście osób, poczytaj opinie...

Opublikowano

ten moduł sd2 miałem i dobrze że auta nie spaliłem, po prostu tak się nagrzał że się zaczął topic, szybko pólka nad nogami sru w dół (bo tam mi go elektromechanik podpiął) i poodcinałem to gówno! Pisałem do gościa na allegro ale bez odzewu i poszedł negatyw, więc się zastanów. Było o tym pare wątków więc poczytaj, nie którym to samo się przytrafiło co mi, powodzenia.

Opublikowano
  • Autor
ten moduł sd2 miałem i dobrze że auta nie spaliłem, po prostu tak się nagrzał że się zaczął topic, szybko pólka nad nogami sru w dół (bo tam mi go elektromechanik podpiął) i poodcinałem to gówno! Pisałem do gościa na allegro ale bez odzewu i poszedł negatyw, więc się zastanów. Było o tym pare wątków więc poczytaj, nie którym to samo się przytrafiło co mi, powodzenia.

hmm, ponoć ten gościu ma teraz nowsze wersje, co nie grzeją się tak bardzo

Opublikowano

ponoć ja taką miałem mieć :wink:

Opublikowano

vagiem ustawiasz tryb skandynawski obnizasz napięcie i masz to samo, bez wrzucania jakiegoś gówna

Opublikowano

czrarny...ale vagiem nie włączysz trybu na drogowych....tylko mijania lub przeciwmgielne

Opublikowano

aaa nie doczytałem, włączyć idzie ale później jak masz włączone mijania nie masz drogowych;p

Opublikowano

no co ty...naprawde??

masz wyłącznik na pozycji 0 więc jak możesz mieć światła drogowe

musisz przecież przełączyć na pozycję 2...chyba logiczne...

Opublikowano

Ale po co chcieć włączać drogowe na 30%? Przecież w trybie skandynawskim mogą świecić mijania na 50%, drogowe działają jak drogowe i w dodatku nie jest podswietlana deska rozdzielcza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Opublikowano

Jak mozna obniżyć napięcie na mijania do 50 % na trybie skandynawskim ????????

Opublikowano
Jak mozna obniżyć napięcie na mijania do 50 % na trybie skandynawskim ????????

można, mam tak u siebie :)

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-kodowanie-swiatel-dziennych-243042/#post3002668

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Jak mozna obniżyć napięcie na mijania do 50 % na trybie skandynawskim ????????

Perez, teraz dopiero zobaczyłem, że masz B6, nie wiem czy w tym modelu też się tak da, platinum założył temat do B7.

Opublikowano

ja mam SD2 już drugi rok i nic się nie dzieje, i wiele innych kolegów też to ma :decayed: polecam sd2 :thumbup1:

Opublikowano
no co ty...naprawde??

masz wyłącznik na pozycji 0 więc jak możesz mieć światła drogowe

musisz przecież przełączyć na pozycję 2...chyba logiczne...

Facet Gówno wiesz i gówno gadasz!!!!!!!!

skoro mówie DROGOWE TO DROGOWE a włącznik w pozycji 0!!

Jak masz Kodowanie zakoduj sobie jako bixenon i zobacz co sie stanie a nie sie wymadrzasz

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Ale po co chcieć włączać drogowe na 30%? Przecież w trybie skandynawskim mogą świecić mijania na 50%, drogowe działają jak drogowe i w dodatku nie jest podswietlana deska rozdzielcza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

no tak ale drogowe raz ładniej wyglądają a dwa w dzień co cie razi nic:)

a jak masz dzienne w bixenonach tez nie świeci deska

Opublikowano

@czarny po pierwsze nie krzycz....ja nie mam ksenonów...jeszcze.... wiec nie włączę ci świateł drogowych....

u mnie nie działają...mam moduł E... sorry

Jak masz Kodowanie zakoduj sobie jako bixenon i zobacz co sie stanie a nie sie wymadrzasz

wymądrzam....więc zakoduj mi bixenony w B6

po drugie uzupełniajcie profile aut bo gadamy o dwóch różnych modelach aut a to są różne sterowniki....a nie gówno....

gdyby wszyscy mieli w profilu widoczne modele, łatwiej by się pisało

Opublikowano

nie musisz mieć ksenonów bo ja ich też nie mam, faktycznie nie zrozumieliśmy się bo ja mówie tu o B7

Opublikowano

i w B6 też sie bedzie możliwe... jeśli zmienimy moduł MCE na wersję z B7....

ale to już inny wątek

  • 2 tygodnie później...
Opublikowano
  • Autor

Witam

zakupiłem moduł do światełek

mam pytanko, czy ktoś posiada schemat instalacji elektrycznej do a4 b7 avant 2005 r.?? aby móc się podłączyć do obwodu stacyjki ( gdzie najłatwiej szukać wiązki przewodów i które to sa)

dzięki

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.