Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Moduł światełek dziennych


platinum

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

na allegro można zakupić moduł świateł dziennych który adoptuje światła drogowe po przez obniżenie mocy do 30 % nominalnej jako światła do jazdy dziennej. Światła takie z tym modułem zapalają się po jedynie odpaleniu silnika, w momencie załączenia świateł mijania- gasną

czy ktoś z was wyposażył swoja A4 w taki moduł???, jak to się sprawuję??, szczególnie w przypadku a4 b7 2005 r (canbus)

przykłady

MĄDRE ROZWIĄZANIE ŚWIATŁA DZIENNE MODUŁ ŚWIATEŁ (2692773627) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Swiatla dzienne Moduł swiatel dziennych SD-2 (2715903231) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten moduł sd2 miałem i dobrze że auta nie spaliłem, po prostu tak się nagrzał że się zaczął topic, szybko pólka nad nogami sru w dół (bo tam mi go elektromechanik podpiął) i poodcinałem to gówno! Pisałem do gościa na allegro ale bez odzewu i poszedł negatyw, więc się zastanów. Było o tym pare wątków więc poczytaj, nie którym to samo się przytrafiło co mi, powodzenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ten moduł sd2 miałem i dobrze że auta nie spaliłem, po prostu tak się nagrzał że się zaczął topic, szybko pólka nad nogami sru w dół (bo tam mi go elektromechanik podpiął) i poodcinałem to gówno! Pisałem do gościa na allegro ale bez odzewu i poszedł negatyw, więc się zastanów. Było o tym pare wątków więc poczytaj, nie którym to samo się przytrafiło co mi, powodzenia.

hmm, ponoć ten gościu ma teraz nowsze wersje, co nie grzeją się tak bardzo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty...naprawde??

masz wyłącznik na pozycji 0 więc jak możesz mieć światła drogowe

musisz przecież przełączyć na pozycję 2...chyba logiczne...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale po co chcieć włączać drogowe na 30%? Przecież w trybie skandynawskim mogą świecić mijania na 50%, drogowe działają jak drogowe i w dodatku nie jest podswietlana deska rozdzielcza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak mozna obniżyć napięcie na mijania do 50 % na trybie skandynawskim ????????

można, mam tak u siebie :)

http://a4-klub.pl/uklad-elektryczny-16/all-b7-kodowanie-swiatel-dziennych-243042/#post3002668

---------- Post dopisany at 18:51 ---------- Poprzedni post napisany at 18:48 ----------

Jak mozna obniżyć napięcie na mijania do 50 % na trybie skandynawskim ????????

Perez, teraz dopiero zobaczyłem, że masz B6, nie wiem czy w tym modelu też się tak da, platinum założył temat do B7.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no co ty...naprawde??

masz wyłącznik na pozycji 0 więc jak możesz mieć światła drogowe

musisz przecież przełączyć na pozycję 2...chyba logiczne...

Facet Gówno wiesz i gówno gadasz!!!!!!!!

skoro mówie DROGOWE TO DROGOWE a włącznik w pozycji 0!!

Jak masz Kodowanie zakoduj sobie jako bixenon i zobacz co sie stanie a nie sie wymadrzasz

---------- Post dopisany at 19:21 ---------- Poprzedni post napisany at 19:20 ----------

Ale po co chcieć włączać drogowe na 30%? Przecież w trybie skandynawskim mogą świecić mijania na 50%, drogowe działają jak drogowe i w dodatku nie jest podswietlana deska rozdzielcza.

Wysyłane z mojego GT-I9300 za pomocą Tapatalk 2

no tak ale drogowe raz ładniej wyglądają a dwa w dzień co cie razi nic:)

a jak masz dzienne w bixenonach tez nie świeci deska

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@czarny po pierwsze nie krzycz....ja nie mam ksenonów...jeszcze.... wiec nie włączę ci świateł drogowych....

u mnie nie działają...mam moduł E... sorry

Jak masz Kodowanie zakoduj sobie jako bixenon i zobacz co sie stanie a nie sie wymadrzasz

wymądrzam....więc zakoduj mi bixenony w B6

po drugie uzupełniajcie profile aut bo gadamy o dwóch różnych modelach aut a to są różne sterowniki....a nie gówno....

gdyby wszyscy mieli w profilu widoczne modele, łatwiej by się pisało

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam

zakupiłem moduł do światełek

mam pytanko, czy ktoś posiada schemat instalacji elektrycznej do a4 b7 avant 2005 r.?? aby móc się podłączyć do obwodu stacyjki ( gdzie najłatwiej szukać wiązki przewodów i które to sa)

dzięki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...