Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Tempomat - jaka manetka do B5 FL 1999r 2000r

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam

Mam Audi B5 Avant z rok produkcji 1999R po FL według VIN 2000r.

Chcę zamontować tempomat?

Według Etki dla rocznika 2000r powinienem mieć zakupioną manetkę 4D0953513M lub P.

Czy to jest obojętne którą manetkę kupię, jeżeli chodzi o montaż piny itp?

Czy w wersji B5 FL potrzebuję coś jeszcze do AVG.

Dodam że nie posidam FIS, tylko pokazuje mi drzwi olej paliwo temperturę nie wiem co jeszcze.

  • 3 lata później...
Opublikowano

Witam

Mam Audi B5 Avant z rok produkcji 1999R po FL według VIN 2000r.

Chcę zamontować tempomat?

Według Etki dla rocznika 2000r powinienem mieć zakupioną manetkę 4D0953513M lub P.

Czy to jest obojętne którą manetkę kupię, jeżeli chodzi o montaż piny itp?

Czy w wersji B5 FL potrzebuję coś jeszcze do AVG.

Dodam że nie posidam FIS, tylko pokazuje mi drzwi olej paliwo temperturę nie wiem co jeszcze.

Też teraz mam ten sam problem i nigdzie nie znalazłem jeszcze jaka powinna być, i kupiłeś wkoncu jak można nr OE prosic
Opublikowano

Witam

Mam Audi B5 Avant z rok produkcji 1999R po FL według VIN 2000r.

Chcę zamontować tempomat?

Według Etki dla rocznika 2000r powinienem mieć zakupioną manetkę 4D0953513M lub P.

Czy to jest obojętne którą manetkę kupię, jeżeli chodzi o montaż piny itp?

Czy w wersji B5 FL potrzebuję coś jeszcze do AVG.

Dodam że nie posidam FIS, tylko pokazuje mi drzwi olej paliwo temperturę nie wiem co jeszcze.

Też teraz mam ten sam problem i nigdzie nie znalazłem jeszcze jaka powinna być, i kupiłeś wkoncu jak można nr OE prosic

Szukaj 4D0953513M albo 4D0953513P. Różnica między nimi polega tylko na języku napisów na manetce. Na tej z końcówką M są napisy angielskie, zaś na tej z P są niemieckie.

Edytowane przez marcin_franz

Opublikowano

Witam

Mam Audi B5 Avant z rok produkcji 1999R po FL według VIN 2000r.

Chcę zamontować tempomat?

Według Etki dla rocznika 2000r powinienem mieć zakupioną manetkę 4D0953513M lub P.

Czy to jest obojętne którą manetkę kupię, jeżeli chodzi o montaż piny itp?

Czy w wersji B5 FL potrzebuję coś jeszcze do AVG.

Dodam że nie posidam FIS, tylko pokazuje mi drzwi olej paliwo temperturę nie wiem co jeszcze.

Też teraz mam ten sam problem i nigdzie nie znalazłem jeszcze jaka powinna być, i kupiłeś wkoncu jak można nr OE prosic

Szukaj 4D0953513M albo 4D0953513P. Różnica między nimi polega tylko na języku napisów na manetce. Na tej z końcówką M są napisy angielskie, zaś na tej z P są niemieckie.[/quote

Aha rozumiem, dziękuję Serdecznie ☺

Witam

Mam Audi B5 Avant z rok produkcji 1999R po FL według VIN 2000r.

Chcę zamontować tempomat?

Według Etki dla rocznika 2000r powinienem mieć zakupioną manetkę 4D0953513M lub P.

Czy to jest obojętne którą manetkę kupię, jeżeli chodzi o montaż piny itp?

Czy w wersji B5 FL potrzebuję coś jeszcze do AVG.

Dodam że nie posidam FIS, tylko pokazuje mi drzwi olej paliwo temperturę nie wiem co jeszcze.

Też teraz mam ten sam problem i nigdzie nie znalazłem jeszcze jaka powinna być, i kupiłeś wkoncu jak można nr OE prosic

Szukaj 4D0953513M albo 4D0953513P. Różnica między nimi polega tylko na języku napisów na manetce. Na tej z końcówką M są napisy angielskie, zaś na tej z P są niemieckie.[/quote

Aha rozumiem, dziękuję Serdecznie ☺

Niech Pan mi powie jeszcze cz to jest cała typowa manetka pod avanta? Pytam bo są całe manetki i czy mają obsługę tylnej wycieraczki?

Opublikowano

Manetki są rozkręcalne, to znaczy lewa i prawa strona są osobno. Jak kupisz obie strony, to po prostu zakładasz do siebie tylko lewą stronę. I nie pisz na Pan tu jest luźne forum :)

Opublikowano

Aha rozumiem, ok☺, tylko wolałbym całą bo u mnie nie ma obsługi Fisa i chce dołożyć Fisa i muszę wszystko zmienić

Opublikowano

Skoro tak, to faktycznie lepiej szukać całości i od razu sobie założyć i przygotować pod montaż licznika :)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.