Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Szarpie i puszcza bąka 2.5 tdi 140 km


The a4

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Koledzy kumpel prosił żebym was podpytał bo magiki pompę mu chcą wymieniać

silnik 2,5 tdi z audi w volvo 840 850 taki kanciak z 96 roku moc 140kucy

Problem ... szarpie silnikiem podczas jazdy przerywa i puszcz baka nie ma reguły ciepły zimny w jedna stronę 30km nie dało się jechać a powrót 2 razy w deszczu błędów brak zapalała mu się kontrolka check eng,a ja wyczułem smród siary tak jakby z kata

Panowie pomożecie w tym temacie albo gdzie szukać silnik nasz audi wiec na pewno ktoś to już przerabiał

Pozdrawiam proszę o pomoc ,,,,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a moze na poczatek sprawdzenie ustawienia rozrzadu. tam chyba siedzi Tdi R5 z C4. wiec ma 2 paski- jeden z przodu od syncronizacji wałka z wałem i z tyłu od pompy... a co sie dzieje po odłaczeniu czujnika temperatury płynu chłodzacego...?? jakos z boku silnika...chyba w króccu wodnym górnym miedzy 1 a 2gim cylindrem 2u pinowy.....cos mi śśśświta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozrząd wymieniali jakieś pol roku temu a rok temu kopił auto po długim postoju chyba z niemieć ja w ogóle nie znam tego silnika dlatego pytam wszystkie pomysły mile widziane i postaram sie w sobote go zmusić zęby to sam próbował ogarnąć

Dzieki za podpowiedz

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na poczatek egr do sprawdzenia,dalej to katalizator,moze byc wadliwy wtrysk sterujacy(czesta usterka) ale w volvo to nie wiem czym to mozna diagnozowac.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlasnie problem jest tez jak to podpiac pod kompa jakiego programu uzyc

jutro mu powiem co radzicie i postaram sie dac znac jak cos wyjdzie narazie prosze o sugestje i dzieki chlopaki

---------- Post dopisany 22-10-2012 at 21:34 ---------- Poprzedni post napisany 18-10-2012 at 21:04 ----------

jak narazie zaslepiony egr pomogl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...