Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

pomocy z logami mam poprawione

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano
:facepalm: nowe logi są poniżej posta te usunołem
Opublikowano

Źle wykonane logi, bo gaz nie był do dechy.

Poza tym musowo potrzebna jest korekta synchronizacji rozrządu.

Opublikowano
  • Autor

czyli mam ustawić punkty na wałku i wale żeby zrobić synchronizacje czy coś innego a logi poprawie

Opublikowano

Synchronizację regulujesz kołem na wałku rozrządu i obserwujesz wartość w ostatniej kolumnie na kanale 004.

Co i jak znajdziesz na forum. Użyj szukajki.

Opublikowano
  • Autor

dzieki koledzy za pomoc dziś mam nowe myśle że tym razem dobrze zrobione w jednym żona troche się spużniła ze startem ale coś tam widać

Grupy: 008,010 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

Grupy: 003,011 - VAGLOG - wklej logi z VCDS/VAG-COM

a synchronizacja ustawiłem na 0

---------- Post dopisany 23-10-2012 at 14:15 ---------- Poprzedni post napisany 19-10-2012 at 19:45 ----------

---------- Post dopisany at 14:17 ---------- Poprzedni post napisany at 14:15 ----------

nareszcie problem opanowany i nie muli na jedynce:banan:

Opublikowano

Czyli co było powodem?

Opublikowano
  • Autor

powodem był zaworek n 75 poprostu się zawieszał psikłem do niego preparat smarujący i szczena opada jak śmiga pozdrawiam:naughty:

Opublikowano

Jaki środek zastosowałeś do smarowania?

Opublikowano

Zapewne było to wd-40 i nie psiknąłeś w cewkę i metalowy trzpień, bo do tego trzeba rozebrać zaworek, a po prostu w membranę do której jestłatwy dostęp przez wystające króćce.

Mam racje?

Opublikowano
  • Autor

był to środek do styków i psikłem na cewke bo się przycinała nie trzeba rozbierać wystarczy wyciągnąć górny przewód i psikać przez rurka aż się przeleje mi to pomogło, zawsze można kupić następny nowy zaworek n 75 .Ja miałem nowy i się ciął

Opublikowano
był to środek do styków i psikłem na cewke bo się przycinała nie trzeba rozbierać wystarczy wyciągnąć górny przewód i psikać przez rurka aż się przeleje

Rozbierałeś kiedyś N75 lub N18?

Chyba nie, bo cewka jest pod gumową membranką i jest odizolowana od sekcji wykonawczej.

Tak, jak napisałem wyżej wyczyściłeś tym sposobem po prostu zaworek na membranie nie cewkę :)

Opublikowano

Mirek, wrzuć nowego loga 011 ;)

Opublikowano
  • Autor

rozbierałem oba zaworki cewkami mają te same a różnica jest w głowicach są różne rozmiary w środku inny jest biały i czarny więc jeden wlot jest od tyłu na membranę i cewkę a dwa na głowicy tylko na membranę a jeśli idzie o rozbiórkę to rozbierałem nawet po 3 razy dziennie choćby ten NNNOWY N75

---------- Post dopisany at 17:52 ---------- Poprzedni post napisany at 17:46 ----------

A odnośnie loga na razie nie dam rady bo jest biało i nie mam operatora kompa i stoję na letnich

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.