Skocz do zawartości
Wyświetl w aplikacji

Lepszy sposób przeglądania. Dowiedz się więcej.

Forum Audi A4 Klub Polska

Aplikacja działająca w trybie pełnoekranowym na ekranie głównym, z powiadomieniami push, odznakami i wieloma innymi funkcjami.

Aby zainstalować tę aplikację na iOS i iPadOS
  1. Stuknij ikonę Udostępnij w Safari
  2. Przewiń menu i stuknij Dodaj do ekranu głównego.
  3. Stuknij Dodaj w prawym górnym rogu.
Aby zainstalować tę aplikację na urządzeniu z systemem Android
  1. Kliknij menu z trzema kropkami (⋮) w prawym górnym rogu przeglądarki.
  2. Kliknij Dodaj do ekranu głównego lub Zainstaluj aplikację.
  3. Potwierdź, klikając Zainstaluj.

Migająca kontrolka świec żarowych

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Witam, problem polega na tym ze wczoraj odpalilem auto, pochodzilo sekunde lub dwie i zgaslo. Odpalilem i po 30 sekundach zaczela Mrugac kontrolka swiecn zarowych. Zawsze po odpaleniu po ok. 30 sekundach zaczyna mrugac. Czytalem ze moze to byc od braku swiatel stopu, jednak wszystkie sie pala. ktos podpowie moze co zrobic?:)

poza tym kontrolka szybko gasnie po ok. 2/3 sekundach

Opublikowano

robiłeś coś przy aucie pod maską ? oznaczało by to, że coś nie tak z pompą lub połączeniem z nią. Masz vag'a to podepnij i zobacz czy wywaliło błędy

Opublikowano

masz napewno błedy,tez tak miałem po podpieciu vaga cos tam pisało o immobilajzerze, skasowałem i spokój

Opublikowano
masz napewno błedy,tez tak miałem po podpieciu vaga cos tam pisało o immobilajzerze, skasowałem i spokój

Dokładnie migająca kontrolka sygnalizuje błędy i bez VAG-a się nie obejdzie.

Opublikowano
  • Autor

ostatni raz to miesiac temu czyscilem kierownice i to wszystko...chyba bez vaga sie nie obejdzie:)

Opublikowano

koledzy ja mam problem taki że kontrolka od świec pali sie 2 sekundy i gaśnie odkąd kupilem auto !

teraz mrozy to mnie to niepokoi bo nadal gasnie po 2 s

;/

co jest przyczyną ? mam nowe świece i dalej przekrecam kluczyk i swiece pierwsze gasną ! dodam ze auto jak jest zimne ma prbolem z odpaleniem

Opublikowano
koledzy ja mam problem taki że kontrolka od świec pali sie 2 sekundy i gaśnie odkąd kupilem auto !

teraz mrozy to mnie to niepokoi bo nadal gasnie po 2 s

co jest przyczyną ? mam nowe świece i dalej przekrecam kluczyk i swiece pierwsze gasną ! dodam ze auto jak jest zimne ma prbolem z odpaleniem

A gdzie Ty mieszkasz, ze u Ciebie sa teraz mrozy...?

U mnie dzis było +20 a w nocy i nad ranem jest +8...

Swiece zarowe zaczynaja działac od +5 stopni.

Masz VAG...? to sprawdz kąt wtrysku...!!!

Opublikowano
  • Autor

Otoz jestem juz prawie pewny ze kontrolka swiec zarowych swieci sie poprzez blad immobillizera, gdyz dzisiaj stojac pod mcdonaldem immbolizier sam wylaczyl mi auto ok 3 razy. caly czas migala kontrolka od immo. Zresetowalem kompa ( odpialem + od aku) i problem znikl, niestety swiece dalej mrygaly, trzeba pewnie usunac ten blad za pomoca vaga. Ale Problem pojawil sie, czemu immobiliser siadl? dodam ze od 4 dni, pod odpaleniu przez jakeis dwie minuty slysze jakby male "cyknięcie" od strony bezpiecznikow, moze to jakis przekaznik immo siada? wie ktos jaki ma numer?

Opublikowano
Otoz jestem juz prawie pewny ze kontrolka swiec zarowych swieci sie poprzez blad immobillizera, gdyz dzisiaj stojac pod mcdonaldem immbolizier sam wylaczyl mi auto ok 3 razy. caly czas migala kontrolka od immo. Zresetowalem kompa ( odpialem + od aku) i problem znikl, niestety swiece dalej mrygaly, trzeba pewnie usunac ten blad za pomoca vaga. Ale Problem pojawil sie, czemu immobiliser siadl? dodam ze od 4 dni, pod odpaleniu przez jakeis dwie minuty slysze jakby male "cyknięcie" od strony bezpiecznikow, moze to jakis przekaznik immo siada? wie ktos jaki ma numer?

mi sie tak zrobiło po montazu włacznika odcinajacego sterowanie pompy jak kilka razy kreciłem rozrusznikiem na odcieciu :naughty:, ale po skasowaniu vagiem niema migania kontrolki swiec, moze montowałes podobny wynalazek albo jakis alarm, bez vaga i skasowania błędów sie nie obejdzie,jak po tym problem bedzie dalej to bedziemy myslec

może poczytaj o tym

http://a4-klub.pl/audi-a4-b5-131/all-immobilizer-1649/

Opublikowano

U mnie czasem tak mam że nie gaśnie kontrolka od immo wtedy ruszam kluczykiem i przekręcam jeszcze raz i jest ok. Albo wyciągam kluczyk i go wycieram i wtedy długo jest ok :) nie wiem czemu tak jest ale zauważyłem że jest tak tylko kiedy jest zimno.

A gdzie Ty mieszkasz, ze u Ciebie sa teraz mrozy...?

U mnie dzis było +20 a w nocy i nad ranem jest +8...

Swiece zarowe zaczynaja działac od +5 stopni.

Masz VAG...? to sprawdz kąt wtrysku...!!!

Kolego nie licząc ostatnich 4 dni to u mnie było już -4, skrobałem już parę razy szyby rano, a poza tym codziennie jest poniżej 5 stopni rano i codziennie świece grzeją :)

Więc nie wiem gdzie ty mieszkasz że jest tak ciepło ;)

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Ostatnio przeglądający 0

  • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.

Konto

Nawigacja

Szukaj

Skonfiguruj powiadomienia push w przeglądarce

Chrome (Android)
  1. Stuknij ikonę kłódki obok paska adresu.
  2. Stuknij Uprawnienia → Powiadomienia.
  3. Dostosuj swoje ustawienie.
Chrome (Komputer)
  1. Kliknij ikonę kłódki na pasku adresu.
  2. Wybierz Ustawienia witryny.
  3. Znajdź Powiadomienia i dostosuj swoje ustawienie.